CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To je ale hodně alibistické.
Občas se něco změní, ale času, kdy se můžu věnovat nějakým změnám na Thalii je stále méně a méně.
Občas se něco změní, ale času, kdy se můžu věnovat nějakým změnám na Thalii je stále méně a méně.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- Kathermara
- Šlechtic
- Posts: 454
- Joined: 21:00 13. Jul 2010
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já mám k tomuto tématu ještě dvě připomínky.
1. Dungy k rp taky patří. Hrajeme ve fantasy světě, naše postavy jsou z většiny dobrodruhové, kteří chtějí zkoumat svět (když máš lvl 1 netroufneš si sám snad ani do Dorenu, jedině bys to hrál vážně hardcore a počítal se smrtí i kvůli blbé procházce), získávat bohatství bojem, nabýt i nějakou tu slávu jako dobrý válečník, čaroděj, atd. Jsem samozřejmě za jiné možnosti výdělku a budování prestiže, mimo-creepové, ale ony ty dungy k tomuhle světu prostě patří.
2. Momentálně na serveru hraje, hlavně mimo večery a víkendy, kolem pěti lidí. Stoupá to a klesá, ale jsou chvíle, kdy si chceš zahrát a zaerpit a snad vyjma hodného DM nemáš s kým. Pak můžeš erpit sám se sebou, na což nepotřebuješ server, nebo jít creepit nebo to vypnout. Na jiné hráče ostatně přes den taky nenarazíš ve městě nebo hospodě, ne vždy, ono se do těch dungů zkrátka chodí a je škoda, aby moje postava pořád jen seděla ve městě, když zrovna nemá high-level doprovod anebo e bojí jít do dungu s ostatníma, aby ji tam jako rp-build nesejmuli hned při vstupu.
Zkrátka jsem (jako obvykle) za to, aby to bylo přátelštější k rp hráčům.
1. Dungy k rp taky patří. Hrajeme ve fantasy světě, naše postavy jsou z většiny dobrodruhové, kteří chtějí zkoumat svět (když máš lvl 1 netroufneš si sám snad ani do Dorenu, jedině bys to hrál vážně hardcore a počítal se smrtí i kvůli blbé procházce), získávat bohatství bojem, nabýt i nějakou tu slávu jako dobrý válečník, čaroděj, atd. Jsem samozřejmě za jiné možnosti výdělku a budování prestiže, mimo-creepové, ale ony ty dungy k tomuhle světu prostě patří.
2. Momentálně na serveru hraje, hlavně mimo večery a víkendy, kolem pěti lidí. Stoupá to a klesá, ale jsou chvíle, kdy si chceš zahrát a zaerpit a snad vyjma hodného DM nemáš s kým. Pak můžeš erpit sám se sebou, na což nepotřebuješ server, nebo jít creepit nebo to vypnout. Na jiné hráče ostatně přes den taky nenarazíš ve městě nebo hospodě, ne vždy, ono se do těch dungů zkrátka chodí a je škoda, aby moje postava pořád jen seděla ve městě, když zrovna nemá high-level doprovod anebo e bojí jít do dungu s ostatníma, aby ji tam jako rp-build nesejmuli hned při vstupu.
Zkrátka jsem (jako obvykle) za to, aby to bylo přátelštější k rp hráčům.
Chaotic Evil Mistress
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Gabriel Grym - šikovný po tatínkovi, hodný po mamince, většinou někde v Kelu
Valindra - bardka ze Sluneční říše
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Takže řešení nezájmu hráčů o RP na serveru je rozšíření creepu ještě více?
.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
No když ke všem možnostem domyslíš jejich závislost na čase týmu tak stále je to nejlepší možnost.Nalkanar wrote:Takže řešení nezájmu hráčů o RP na serveru je rozšíření creepu ještě více?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Myslím si, že kdyby se vyškrtnul creep, tak by odhadem 65 % hráčů NT odešlo.
Pokud někdo chce creepit, tak si creepit bude. Pokud někdo chce erpit, bude erpit.
Ono nejde vyhovět všem.
Když se kouknu na status připojených a taky rozsah lvlů, tak jsi dneska prakticky mechanikou nucen vyexpit se tlacháním v hospodě. A to pro mnohé není to pravé ořechové. Viz různé typy lonerů ať dobrovolných či nedobrovolných. A neříkej, že při vymýšlení něčeho takového je to naše volba. Je to volba určitého typu RP.
A pokud nastavíš příčku vysoko, tak tuhle možnost prostě odřízneš.
Pokud někdo chce creepit, tak si creepit bude. Pokud někdo chce erpit, bude erpit.
Ono nejde vyhovět všem.
Když se kouknu na status připojených a taky rozsah lvlů, tak jsi dneska prakticky mechanikou nucen vyexpit se tlacháním v hospodě. A to pro mnohé není to pravé ořechové. Viz různé typy lonerů ať dobrovolných či nedobrovolných. A neříkej, že při vymýšlení něčeho takového je to naše volba. Je to volba určitého typu RP.
A pokud nastavíš příčku vysoko, tak tuhle možnost prostě odřízneš.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Mnozi by i creepit sli.Infra wrote:Myslím si, že kdyby se vyškrtnul creep, tak by odhadem 65 % hráčů NT odešlo.
Pokud někdo chce creepit, tak si creepit bude. Pokud někdo chce erpit, bude erpit.
Ono nejde vyhovět všem.
Lec vsak nevim - je hromadne vyijeni jezevcu postavou 12+ lvlu creep?
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To je v pohodě, už třetí den se snažim dostat na 4tý lvl... teď mě sejmuli 2 lítý jezevci na 20tku, tak tu ležim a čekám než zhebnu, abych se mohl respawnout a vypnout to. Tohle mě fakt nebaví.
Takže teď zas na dluh dalších x dnů expit zadarmo... A pak na další lvl s ještě větším tresholdem na lvl... fakt tohle mě nebaví. Pokud bych chtěl něco naexpit, musím to pařit nolife, jako dříve. Nebo s bandou vyšších lvlů co lowíka vezmou na bose pro jejich lvl, aby dostal exp.
Takže teď zas na dluh dalších x dnů expit zadarmo... A pak na další lvl s ještě větším tresholdem na lvl... fakt tohle mě nebaví. Pokud bych chtěl něco naexpit, musím to pařit nolife, jako dříve. Nebo s bandou vyšších lvlů co lowíka vezmou na bose pro jejich lvl, aby dostal exp.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Když se tu řeší rp/creep/počet hráčů, tak bych ráda také přidala svůj názor.
Mě od hry odradilo 1. zkouškové, 2. skoro nikoho jsem ve hře nepotkala... a protože jsem lamka a tahle hra mi moc nejde, zbylo mi jen sedět a čekat v hospodě na kohokoli, kdo by měl chuť erpit. Chvíli mě bavilo chodit vybíjet chobotnici, kde jsem nasbírala 100 xp, což mi po čase přišlo jako zbytečná ztráta času, protože se mi to velmi rychle omrzelo... Co chci říct je, že dávám přednost rp, ale když není s kým hrát, ráda bych šla i creepit, expit, jenže se svou postavou to nezvládnu sama, podobné lvl nejsou nebo není nikdo, kdo by zrovna mohl nebo měl chuť se mnou expení absolvovat a tak opadla i chuť vůbec do hry logovat, protože jsem se tam sama nudila...
Bylo by podle mě fajn, kdyby byla místa lehčí - kde by postava získala fajn xp a něco málo např "zlaťáků", která by pro mnoho hráčů znamenala vyžití, když zrovna není s kým hrát (odpovídající lvl, přínosná, nikoho nebaví chodit na lvl 15 zabíjet potvory lvl 5 a mít z nich prdlajs) a místa těžší - kam by se šlo s partou nebo někdo šikovný sám, získal věci, více exp atd...
Snad jsem to vysvětlila srozumitelně
Mě od hry odradilo 1. zkouškové, 2. skoro nikoho jsem ve hře nepotkala... a protože jsem lamka a tahle hra mi moc nejde, zbylo mi jen sedět a čekat v hospodě na kohokoli, kdo by měl chuť erpit. Chvíli mě bavilo chodit vybíjet chobotnici, kde jsem nasbírala 100 xp, což mi po čase přišlo jako zbytečná ztráta času, protože se mi to velmi rychle omrzelo... Co chci říct je, že dávám přednost rp, ale když není s kým hrát, ráda bych šla i creepit, expit, jenže se svou postavou to nezvládnu sama, podobné lvl nejsou nebo není nikdo, kdo by zrovna mohl nebo měl chuť se mnou expení absolvovat a tak opadla i chuť vůbec do hry logovat, protože jsem se tam sama nudila...
Bylo by podle mě fajn, kdyby byla místa lehčí - kde by postava získala fajn xp a něco málo např "zlaťáků", která by pro mnoho hráčů znamenala vyžití, když zrovna není s kým hrát (odpovídající lvl, přínosná, nikoho nebaví chodit na lvl 15 zabíjet potvory lvl 5 a mít z nich prdlajs) a místa těžší - kam by se šlo s partou nebo někdo šikovný sám, získal věci, více exp atd...
Snad jsem to vysvětlila srozumitelně
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
To bych tedy absolutně neřekl.Infra wrote:Když se kouknu na status připojených a taky rozsah lvlů, tak jsi dneska prakticky mechanikou nucen vyexpit se tlacháním v hospodě..
Pokud jseš na 3. levelu, tak máš tu XP ztrátu za smrt nahranou max. za hodinu (odhadem), rozhodně ne za x dnů...Infra wrote:Takže teď zas na dluh dalších x dnů expit zadarmo... A pak na další lvl s ještě větším tresholdem na lvl... fakt tohle mě nebaví. Pokud bych chtěl něco naexpit, musím to pařit nolife, jako dříve. Nebo s bandou vyšších lvlů co lowíka vezmou na bose pro jejich lvl, aby dostal exp.
( 16. level a 65000 XP dluh, to už je jiná... já na tom "dělám" už asi půl roku...)
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Tak já mám teď taky lowíka.. tak třebas se někdy potkáme.. podle mě je vždy více lowiků než naexpených postav, protože je to samozřejmě těžší něco naexpit.
Horší je to podle me v podtemnu, kdy se sejde parta lidi, expi spolu a pak ... sou vsici stejny lvl a dalsi do jejich party se moc nechyta
Horší je to podle me v podtemnu, kdy se sejde parta lidi, expi spolu a pak ... sou vsici stejny lvl a dalsi do jejich party se moc nechyta
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Já s tím mám problém no... (expením)
Podtemno je topik sám pro sebe, je to tam obtížné, zvlášť na nízkém lvlu a na partu je tam kladen větší důraz. Ale šlo tam solovat... pokud člověk měl PB, tak si mohl zajít i na nějaké ty bose solo. Některé zas jen s partou a byla místa, kam si ani party netroufali. Nevím jak tomu je teď, možná jack by věděl. Ten se prosekáváním těch nejtěžších částí TH baví.
Podtemno je topik sám pro sebe, je to tam obtížné, zvlášť na nízkém lvlu a na partu je tam kladen větší důraz. Ale šlo tam solovat... pokud člověk měl PB, tak si mohl zajít i na nějaké ty bose solo. Některé zas jen s partou a byla místa, kam si ani party netroufali. Nevím jak tomu je teď, možná jack by věděl. Ten se prosekáváním těch nejtěžších částí TH baví.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
V podtemnu je vždy po nějakém čase nová dekáda lowů, jen je třeba si ji podchytit 
A ať nějsem OOT: chybí mi dungy 25+
A ať nějsem OOT: chybí mi dungy 25+
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Njn jenze :Bahnak wrote:V podtemnu je vždy po nějakém čase nová dekáda lowů, jen je třeba si ji podchytit![]()
a) musis je znat predem
b) musis chytit presne cas, kdy se oni rozhodnou udelat lowiky
c) musis mit jejich (vrazedne) tempo
d) musi ti sednou t i jako lidi
No a to je presne duvod, proc se ze mne po tolika letech zase stava plyšák z povrchu...
A zase se craftí...
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Absence některých změn na foru (mechanika/než začnete hrát - vizitky).
Potažmo, nevim kam napsat s tím, že mám vizitku a rád bych jí odeslal někomu, kdo na to mrkne...
Pokud možno nějak brzo.
Právě jsem totiž zjistil, že Amber je dočasně mimo vizitky...
Potažmo, nevim kam napsat s tím, že mám vizitku a rád bych jí odeslal někomu, kdo na to mrkne...
Pokud možno nějak brzo.
Právě jsem totiž zjistil, že Amber je dočasně mimo vizitky...
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ta informace je v mém podpisu, tam se ztratí hůř než v některém vláknu, které se zaplní dalšími posty.Infra wrote:Právě jsem totiž zjistil, že Amber je dočasně mimo vizitky...
Lareth Belle - rudovlasá bardka a špionka. Sirya Walda - culíkaté elfítko. Yasstra - stvoření noci. Jeduha Fištrón - nejroztržitější geniální gnómský vynálezce a krotitel oslů.
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...
Bylo tu hezky, vděčím Thalii za spoustu zábavy a skvělé hry, ale je čas jít dál. Nastal čas pověsit grammarbičík na háček. Děkuju a mějte se fajně...