Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Na druhou stranu nějaký pokles na ST zařízený nějak byl, pokud si dobře vzpomínám. Jel jsem 14 lvl socky, pak prestižku (10lvl), kdy cena vystoupala do závratných výšin a při přestupu opět na socku ten rozdíl za trenéra byl značný.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Podle novinek by mělo toto být zavedeno.kucik wrote:Ceny trofejí z potvor (a později i z bossů) se budou nově počítat přímo z CR potvory.
Zkusil jsem namátkou dva bosse (mazlíka (podle mě drsně předraženého bosse) a hákovce) a ceny jsou naprosto stejné, jako byly předtím. Pak jsem zkusil ještě jednoho, u kterého bych očekával poněkud vyšší cenu a je ve stejně mizerné relaci, jako byla.
Dotkla se změna jen povrchu a nebo je tam někde chybka a zatím to nefunguje? Či je to obráceně a podle ceny trofeje se upravila obtížnost potvory?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Barbar321 wrote:Podle novinek by mělo toto být zavedeno.kucik wrote:Ceny trofejí z potvor (a později i z bossů) se budou nově počítat přímo z CR potvory.
Zkusil jsem namátkou dva bosse (mazlíka (podle mě drsně předraženého bosse) a hákovce) a ceny jsou naprosto stejné, jako byly předtím. Pak jsem zkusil ještě jednoho, u kterého bych očekával poněkud vyšší cenu a je ve stejně mizerné relaci, jako byla.
Dotkla se změna jen povrchu a nebo je tam někde chybka a zatím to nefunguje? Či je to obráceně a podle ceny trofeje se upravila obtížnost potvory?
Není chyba na přijímači? Přečti si to vyjádření párkrát a třeba odhalíš, proč se změna zatím neprojevila u cen trofejí z bossů
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ale jo, to je jen přesná citace starého příspěvku. To, oč tu běží je v soupise novinekGoran wrote: Není chyba na přijímači? Přečti si to vyjádření párkrát a třeba odhalíš, proč se změna zatím neprojevila u cen trofejí z bossů.
tj. * Pocitani cen kuzi podle CT potvory
Předpokládám, že "kůže" je ekvivalent pro trofej a zde není specifikované, že se jedná o bosse či normál (a když už jsme u toho, u normálních jsem nějaký rozdíl neodhalil zatím také).
Pokud je to jinak, rád se nechám poučit. Osobně, prioritu této záležitosti tak vysoko nevidím.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Nepředpokládej a pouze čti. Kůže, kterou stahuješ stahovákem NEROVNÁ se trofej, kterou lootuješ z mrtvoly.Barbar321 wrote:Ale jo, to je jen přesná citace starého příspěvku. To, oč tu běží je v soupise novinekGoran wrote: Není chyba na přijímači? Přečti si to vyjádření párkrát a třeba odhalíš, proč se změna zatím neprojevila u cen trofejí z bossů.
tj. * Pocitani cen kuzi podle CT potvory
Předpokládám, že "kůže" je ekvivalent pro trofej a zde není specifikované, že se jedná o bosse či normál (a když už jsme u toho, u normálních jsem nějaký rozdíl neodhalil zatím také).
Pokud je to jinak, rád se nechám poučit. Osobně, prioritu této záležitosti tak vysoko nevidím.
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Co Vám na Thalii vadí?
1. OK. Asi jsem k tomu měl napsat vysvětlivky. Jde o trofeje/kůže z běžných potvor, nikoliv z bossů. Proto jsem psal, že z bossů až později. Z bossů jsou ceny pořád stejné.
2. Proč to ksakru řešíš tady, kde to za chvíli zapadne? Fakt mě udivuje ta schopnost vybrat to nejnevhodnější téma.
3. Nevim, jestli už tam tahle úprava nebyla v předchozím updatu.
2. Proč to ksakru řešíš tady, kde to za chvíli zapadne? Fakt mě udivuje ta schopnost vybrat to nejnevhodnější téma.
3. Nevim, jestli už tam tahle úprava nebyla v předchozím updatu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
ad 1) Dík za vysvětlení. Ověřím si ve hře, jestli to přineslo nějakou změnu.
ad 2) Protože na toto vlákno byla původní připomínka směřována, chyba to očividně není a prioritně bych to viděl jako "snad někdy by bylo vhodné". Pokud zvolíš jiné a nebo budeš chtít kvůli tomu zavést nové, nebudu mít námitek
ad 3) Nevím, ale je to psáno u posledních novinek z tohoto pondělí.
ad 2) Protože na toto vlákno byla původní připomínka směřována, chyba to očividně není a prioritně bych to viděl jako "snad někdy by bylo vhodné". Pokud zvolíš jiné a nebo budeš chtít kvůli tomu zavést nové, nebudu mít námitek
ad 3) Nevím, ale je to psáno u posledních novinek z tohoto pondělí.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zkusil jsem 5 různých trofejí běžných potvor v cenovém rozmezí cca 60-650zl a ani u jedné jsem nezaznamenal sebemenší změnu ve výkupní ceně. Jsou shodné s obdobím cca 3 měsíce zpět, kdy jsem začal ceny zaznamenávat.kucik wrote:1. OK. Asi jsem k tomu měl napsat vysvětlivky. Jde o trofeje/kůže z běžných potvor, nikoliv z bossů. Proto jsem psal, že z bossů až později. Z bossů jsou ceny pořád stejné.
Je to náhoda? Mám zkusit ještě nějaké jiné či jinak v záležitosti pomoct?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zkusim tam přihodit debug a uvidim, co se nastavuje.Barbar321 wrote:Zkusil jsem 5 různých trofejí běžných potvor v cenovém rozmezí cca 60-650zl a ani u jedné jsem nezaznamenal sebemenší změnu ve výkupní ceně. Jsou shodné s obdobím cca 3 měsíce zpět, kdy jsem začal ceny zaznamenávat.kucik wrote:1. OK. Asi jsem k tomu měl napsat vysvětlivky. Jde o trofeje/kůže z běžných potvor, nikoliv z bossů. Proto jsem psal, že z bossů až později. Z bossů jsou ceny pořád stejné.
Je to náhoda? Mám zkusit ještě nějaké jiné či jinak v záležitosti pomoct?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Uspořádání světa.
Veškeré cesty jsou zdlouhavé. Zvláště povrch. Chci jít z Karathy na výpravu a putuji tak 20 minut než dojdu k dungu. Dole to trvá 10 minut. Bylo by fajn něco jako carridge mezi městy za nějaký poplatek a třeba s šancí na přepad...
Dále mě trklo do nosu, proč musí hráč přejít vosy, zmije a dorazit ke koboldům pod jeho lvl?
Proč tyhle low lvl npc nejsou přístupnější?
Tím by se vylepšila situace expení low lvlů na povrchu. Dole se dá dojít ke koboldům bez větších potíží po odstranění šlahounů v podstatě existují 3 patra koboldů. To se pak expí úplně rozdílně.
Veškeré cesty jsou zdlouhavé. Zvláště povrch. Chci jít z Karathy na výpravu a putuji tak 20 minut než dojdu k dungu. Dole to trvá 10 minut. Bylo by fajn něco jako carridge mezi městy za nějaký poplatek a třeba s šancí na přepad...
Dále mě trklo do nosu, proč musí hráč přejít vosy, zmije a dorazit ke koboldům pod jeho lvl?
Proč tyhle low lvl npc nejsou přístupnější?
Tím by se vylepšila situace expení low lvlů na povrchu. Dole se dá dojít ke koboldům bez větších potíží po odstranění šlahounů v podstatě existují 3 patra koboldů. To se pak expí úplně rozdílně.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Aby zazněl i jiný názor ( neříkám, že ten tvuj je špatný) mě osobně vzdálenosti vyhovují. Člověk má pocit, že skutečně někam jde, že to není za rohem, jako instalodě.
Řešení vzdálenosti postavou:
- kůň
- přesun postavy do hubu Ivory / Tarten / Petronika a podnikání výprav odtamtud
- trpělivost
P.S. Zavedením instapřesunu by se vynulovala možnost být na cestě přepaden PC a velká část lokací by ztratila vůbec smysl, neb by je už nikdy nikdo nenavštívil
Řešení vzdálenosti postavou:
- kůň
- přesun postavy do hubu Ivory / Tarten / Petronika a podnikání výprav odtamtud
- trpělivost
P.S. Zavedením instapřesunu by se vynulovala možnost být na cestě přepaden PC a velká část lokací by ztratila vůbec smysl, neb by je už nikdy nikdo nenavštívil
PUF!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A já bych byl pro zrušení instaportů. Je přecijen zvláštní, když příjdu do Karathy, prodám trofeje, kouknu k Dobrodruhovi, ale uložení/vybrání peněz mám blíž v Kelu, než v Karathě.
A aspoň si lidi zvyknou na vzdálenosti
A aspoň si lidi zvyknou na vzdálenosti
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
+1Nalkanar wrote:A já bych byl pro zrušení instaportů. Je přecijen zvláštní, když příjdu do Karathy, prodám trofeje, kouknu k Dobrodruhovi, ale uložení/vybrání peněz mám blíž v Kelu, než v Karathě.
A aspoň si lidi zvyknou na vzdálenosti
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
oni se mají zrušit, ale nějak ted není wb které by to udělalo.. protože já nevím jak to nastavitJ.F.Payne wrote:+1Nalkanar wrote:A já bych byl pro zrušení instaportů. Je přecijen zvláštní, když příjdu do Karathy, prodám trofeje, kouknu k Dobrodruhovi, ale uložení/vybrání peněz mám blíž v Kelu, než v Karathě.
A aspoň si lidi zvyknou na vzdálenosti
Na vyžádání.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Takže běhačka deset kilometrů přes celou karathu do banky bude nová výzva?
Běh od markéty do akadamie trvá cca 15 minut běhu. Nosit balík RP chůzí na NT nelze. Na ST jsem se často nacházel v HC RP pochodové chůzi z bodu A do bodu B. Na NT si chůzi nedovedu představit.
Myslím si, že by lokace měli své využití i kdyby tam byl carridge. Protože když se nastaví vhodná cena, bude i přesun balíku výhodnější pěšmo.
Navíc co jsem si všiml, na povrchu chybí zase standartní lahvičky obnovy, které jsou dole na denním pořádku.
V Ivory chybí kněz Jákob. Takže se musí s každou prkotinou běžet zas až za kněžkou do karathy. (15minut)
Běh od markéty do akadamie trvá cca 15 minut běhu. Nosit balík RP chůzí na NT nelze. Na ST jsem se často nacházel v HC RP pochodové chůzi z bodu A do bodu B. Na NT si chůzi nedovedu představit.
Myslím si, že by lokace měli své využití i kdyby tam byl carridge. Protože když se nastaví vhodná cena, bude i přesun balíku výhodnější pěšmo.
Navíc co jsem si všiml, na povrchu chybí zase standartní lahvičky obnovy, které jsou dole na denním pořádku.
V Ivory chybí kněz Jákob. Takže se musí s každou prkotinou běžet zas až za kněžkou do karathy. (15minut)
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!