U koně nejde prodloužit pronájem?

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Dragon Soul
Obyvatel
Posts: 140
Joined: 01:41 13. Feb 2014

U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by Dragon Soul »

Zdravím niják se mi nedaří prodloužit pronájem koně...v dialogu se zvířetem možnost není a když zajdu za prodejci ve stájích na libovolném místě vyberu "chci prodloužit pronájem o rok" a dialog skončí a nenastane nic...peníze si nevezme smlouva se neprodlouží.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by Myrpa »

Už jsi to nějak vyřešil? Podle mě je prodloužení v dialogu koně.
Dragon Soul
Obyvatel
Posts: 140
Joined: 01:41 13. Feb 2014

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by Dragon Soul »

Myrpa wrote:Už jsi to nějak vyřešil? Podle mě je prodloužení v dialogu koně.


No nevyřešil a už vím že ostatní ho tam mají takže chyba bude u mě...;-)
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by karolina »

No tak máš koně asi z doby před opravou ještě?
Na vyžádání.
Dragon Soul
Obyvatel
Posts: 140
Joined: 01:41 13. Feb 2014

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by Dragon Soul »

karolina wrote:No tak máš koně asi z doby před opravou ještě?

Jo tím to bude...vyprší pronájem a naberu novýho...;-)
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by Nalkanar »

Koupil jsem koně asi tak dva týdny zpátky. Taky tam tu možnost nemám.

Napadá mě z fleku - koupil jsem strakáče. Nemůže to být jen u něj?
.
FroziKk
Šlechtic
Posts: 318
Joined: 12:49 26. Jun 2010

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by FroziKk »

U dneska zakoupenýho nosorožce taky nefachá.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by Nalkanar »

Mimochodem u některých mountů je možnost na vyhození z party, aneb můžete si koně dočasně odparkovat jako na ST. To že to není u všech je taky podobný nedostatek jako to prodloužení nájmu?
.
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by Aillen »

Mně prodloužení nájmu koně taky nešlo, řeším to tak, že počkám až nájem vyprší a pronajmu si koníka nového - stejného vzhledově, jako byl ten předchozí a pojmenuji stejně a je to.

Naštěstí se mi vypršení nájmu nestalo někde daleko od města.

Napadá mě, co by se asi stalo, kdyby postavička jela na koni a v tu chvíli vypršel nájem? Koník by jí zmizel doslova pod sedlem, nebo až by z něj sesedla?
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: U koně nejde prodloužit pronájem?

Post by Myrpa »

Aillen wrote:Napadá mě, co by se asi stalo, kdyby postavička jela na koni a v tu chvíli vypršel nájem? Koník by jí zmizel doslova pod sedlem, nebo až by z něj sesedla?
Udělá to animaci, kdy mount shodí jezdce ze sedla zanechaje ho v oblacích zvířeného prachu a pak nenávratně zmizí za obzorem a okrajem lokace.
Ta animace se dá nasimulovat i přes emote dialog.

A nyní odborné vyjádření tvůrce k problému:
Myrpa: "Je to divný."
Locked