Dík za obě velmi povedené akce.
K herní seanci na afterparty musím jen poznamenat, že ačkoliv ve Vládcech podzemí Derken opravdu exceloval, tak v jiných, Vládcech Tokia, pro změnu naprosto vyhořel

(a abych ho příliš nehaněl a nesnižoval jeho výherní kredit, tak ta zelená figurka na bodovacím plánu je moje, což není snaha o nepokryté "vychloubání", ale ukázka toho, jak se Derkenovi dařilo, i když to byl snad jeho druhý herní pokus, oproti mému x-tému - a ano, proto už s Derkenem nechci/nechceme hrát Vládce podzemí

).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).