Po restartu v 17:11 se mi nedaří připojit. Respektive přihlásím se, vyberu postavu, chci do hry...... a okamžitě mi to spadne bez jakéhokoli hášení. V logu vidím jen tohle:
[CHAT WINDOW TEXT] [Tue Jul 15 17:18:40] Řízená kamera aktivována
Takže předpokládám, že se postava spawnuje a v úvodní lokaci hra žbuch. Není omezeno na jednu postavu na účtě, dělá to tak u všech.
Bum
Re: Bum
Tak to jsi na tom lip nez ja.Me to pise Byl jsi zaveden ani se mi nic nenacte...