VYSVĚTLENO: Nefunkční lektvary
VYSVĚTLENO: Nefunkční lektvary
Nezafungoval mi bylinkový elixir a to mě zabilo.
Re: Nefunkční lektvary
Nevypil jsi jich přes limit? Pokud lektvary používáš příliš mnohokrát za meditaci, přestávají fungovat. Sleduj hlášky v logu.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Nefunkční lektvary
To právě ne...J.F.Payne wrote:Nevypil jsi jich přes limit? Pokud lektvary používáš příliš mnohokrát za meditaci, přestávají fungovat. Sleduj hlášky v logu.
Re: Nefunkční lektvary
No ostarním ty lektvary fungují, tak bude zřejmě chyba někde u tebe a ne v tom lektvaru....
Na vyžádání.
Re: Nefunkční lektvary
Tedy nevím co jsem mohla udělat špatně...Nepřečerpala jsem limit a normálně jsem na liště klikala na ten lektvar ale nic se nedělo...karolina wrote:No ostarním ty lektvary fungují, tak bude zřejmě chyba někde u tebe a ne v tom lektvaru....
Re: Nefunkční lektvary
Nefungoval lektvar který jsi požila, nebo ses toho lektvaru ani nenapila?May wrote:Tedy nevím co jsem mohla udělat špatně...Nepřečerpala jsem limit a normálně jsem na liště klikala na ten lektvar ale nic se nedělo...karolina wrote:No ostarním ty lektvary fungují, tak bude zřejmě chyba někde u tebe a ne v tom lektvaru....
Na vyžádání.
Re: Nefunkční lektvary
je mozny ze sic klepnes na klavesu ale malo, to se mi taky nekdy stava a tim se nic nestane
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Nefunkční lektvary
Nebo Tvou postavu nekdo zalepil do nejakeho veseleho kouzla ci omamil... Dalsi moznosti je lag na spojeni - velmi oblibeny.rosnicka wrote:je mozny ze sic klepnes na klavesu ale malo, to se mi taky nekdy stava a tim se nic nestane
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Nefunkční lektvary
Ne to nebyloNalkanar wrote:Nebylo to na nové postavě?
Re: Nefunkční lektvary
No neviděla jsem zda to ta postava pije jelikož byla v hloučku příšer.karolina wrote:Nefungoval lektvar který jsi požila, nebo ses toho lektvaru ani nenapila?May wrote:Tedy nevím co jsem mohla udělat špatně...Nepřečerpala jsem limit a normálně jsem na liště klikala na ten lektvar ale nic se nedělo...karolina wrote:No ostarním ty lektvary fungují, tak bude zřejmě chyba někde u tebe a ne v tom lektvaru....
Re: Nefunkční lektvary
Byla omamámená chvíli před tím když ale pila lektvar už nad sebou neměla asi pět vteřin tyyy...Hvězdičky.pavad wrote:Nebo Tvou postavu nekdo zalepil do nejakeho veseleho kouzla ci omamil... Dalsi moznosti je lag na spojeni - velmi oblibeny.rosnicka wrote:je mozny ze sic klepnes na klavesu ale malo, to se mi taky nekdy stava a tim se nic nestane
Last edited by May on 03:09 20. Jul 2014, edited 1 time in total.
Re: Nefunkční lektvary
Myš je v tomhle spolehlivá...rosnicka wrote:je mozny ze sic klepnes na klavesu ale malo, to se mi taky nekdy stava a tim se nic nestane
Re: Nefunkční lektvary
Další možnost je prodleva v kole. Klikla jsi na lektvar na začátku kolečka, ale postava se napije až v tom dalším. tj. cca na 5 vteřin se zastaví, kejve se a nedělá naprosto nic. Pokud na začátku dalšího kola ještě žiješ, napije se.
Jak to popisuješ, viděl bych to právě na tuto záležitost
Jak to popisuješ, viděl bych to právě na tuto záležitost
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Nefunkční lektvary
Asi je záhada vyřešena.Barbar321 wrote:Další možnost je prodleva v kole. Klikla jsi na lektvar na začátku kolečka, ale postava se napije až v tom dalším. tj. cca na 5 vteřin se zastaví, kejve se a nedělá naprosto nic. Pokud na začátku dalšího kola ještě žiješ, napije se.
Jak to popisuješ, viděl bych to právě na tuto záležitost