VYSVĚTLENO: Nefunkční lektvary

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nefunkční lektvary

Post by karolina »

Mohla by jsi prosím pro příště popisovat chybu nějak jasně? Napsat lektvar nefunguje je fakt parádní, přesně všichni vědí co se stalo a proč nefunguje.

Jasný popis chyby vypadá třeba takto: Na liště jsem měla připravený lektvar, klikla jsem na něj a nic se nestalo. Nebo třeba : Včera jsem zakoupila lektvar, dneska po použití mne nevyléčil.

Díky za pochopení.
Na vyžádání.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Nefunkční lektvary

Post by May »

karolina wrote:Mohla by jsi prosím pro příště popisovat chybu nějak jasně? Napsat lektvar nefunguje je fakt parádní, přesně všichni vědí co se stalo a proč nefunguje.

Jasný popis chyby vypadá třeba takto: Na liště jsem měla připravený lektvar, klikla jsem na něj a nic se nestalo. Nebo třeba : Včera jsem zakoupila lektvar, dneska po použití mne nevyléčil.

Díky za pochopení.
Jistě, omlouvám se za zmatečnost.
Locked