VYŘEŠENO: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Lady of Shalott
Nováček
Posts: 5
Joined: 19:42 25. Jul 2014

VYŘEŠENO: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Lady of Shalott »

Ahoj,

som tu nová a podarilo sa mi na server dostať až na tretí krát. Stále mi chýbali nejaké haky a tlk. A nakoniec po pripojení ostala moja postavička mŕtva a následne sa presunula do lokácie "podsvätie", odkiaľ sa neviem dostať. Chcem sa spýtať, či by sa to dalo nejako vyriešiť?

Ďakujem
*Divoká ruža*
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Goran »

Vítám tě tedy zde :-).

Nejsem příliš znalý těchto chyb, ale je dobré si přečíst tento topic:

http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315

A pečlivě zkontrolovat, zda byla postava založena správně. Co jsem si všiml, většina podobných chyb vzniká právě nedodržením postupu. Pokud je to však něčím jiným, asi budeš muset počkat, zda se neozve někdo znalejší.
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Infra »

Stáhnout haky zde:
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm

Poslední konfigurační hak a tlk zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 59#p241859

A pak projít jak založit postavu zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254

Edit: Vida, tenhle link průvodce neznám. Je lepší jak poslední link v mém postu, rozhodně doporučuji použít
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Lady of Shalott
Nováček
Posts: 5
Joined: 19:42 25. Jul 2014

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Lady of Shalott »

Prešla som si to všetko, už haky aj tlk mám, som aj v hre ... ale v podsvätí. Preto sa ozývam, či sa dá nejako pomôcť :)
*Divoká ruža*
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Infra »

Založit novou postavu dle pokynů. Mrtvou ti nikdo nepomůže, leda by jsi požádala o vymazání o současné postavy a pak by jsi ji založila znovu. Nejrychlejší varianta je, založit znovu postavu s upraveným jménem.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Goran »

Nikdy jsem to nezkoušel, ale údajně stačí dát před jméno tečku, nebo mezeru a už je to jiná založitelná postava, ideální pokud chceš zachovat stejné jméno, jako máš teď.
User avatar
Lady of Shalott
Nováček
Posts: 5
Joined: 19:42 25. Jul 2014

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Lady of Shalott »

Hmm, obmieňať meno nechcem, isto nie medzerami alebo bodkami. Možno sa nájde riešenie.
*Divoká ruža*
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Infra »

Požádej o smazání postavy, což potrvá v současné době inaktivity vela dlouho.
Pokud nedodržíš postup založení, nedá se nic dělat. Jsou na to navázané systémy, které se nedají nijak obejít. Je to proti bugerům. Přes to nejede vlak. Z mé strany ti víc pomoci nemohu.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Goran »

Jak říká infra, smazání postav je možno jen adminem a teď přes léto je to trošku problém, tuším, že je na dovolené. Zkus zauvažovat o tom mezerníku, je téměř nepostřehnutelné, že před jménem je mezera a nijak to hru neovlivňuje, vím že tu hraje dost hráčů, kteří to tak mají. Druhá možnost je bohužel čekat a doufat v co nejrychlejší vyřešení.
Myrpa
Rytíř
Posts: 607
Joined: 16:09 09. Aug 2011

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Myrpa »

Z logu není jasné, proč to postavu zabilo. Ani žádná vada na postavě tam hlášená není. Featy má v pořádku. Studovat script, který by to mohl udělat, se mi nechce.

Jsi tu poprvé, založ si nějakou testovací postavu, tou si projdi celou tvorbu, pak mi napiš do PM její jméno, já ti ji smažu, ať nemáš na účtu nepořádek.

Pak máš 2 možnosti:
1) rychlejší a jistou - založit Růžu s mezerou na začátku jména
2) pomalejší a nejistou - napsat DM (třeba Sielencer) PM, aby ti postavu přesunul z podsvětí do lokace pro tvorbu postavy a doufat, že s tou postavou půjde hrát.
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Goran »

Myrpa wrote:Z logu není jasné, proč to postavu zabilo. Ani žádná vada na postavě tam hlášená není. Featy má v pořádku. Studovat script, který by to mohl udělat, se mi nechce.

Jsi tu poprvé, založ si nějakou testovací postavu, tou si projdi celou tvorbu, pak mi napiš do PM její jméno, já ti ji smažu, ať nemáš na účtu nepořádek.

Pak máš 2 možnosti:
1) rychlejší a jistou - založit Růžu s mezerou na začátku jména
2) pomalejší a nejistou - napsat DM (třeba Sielencer) PM, aby ti postavu přesunul z podsvětí do lokace pro tvorbu postavy a doufat, že s tou postavou půjde hrát.
Pokud máš ve svých možnostech smazání postavy, napadá mě ještě třetí možnost. Prokázat, že jiná postava tuto chybu mít nebude a pak smazat obě postavy - založit Růžu znovu a bez mezery, čímž by se naplnilo přání zakladatelky tohodle vlákna :-).
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Shaman88 »

Pokud jsi neměla haky a skončila jsi v podsvětí tak stačí poprosit DM at tě z něj vytáhne
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Derken- »

Pokud budeš dnes mezi 8-13 ve hře, tak tě mohu vytáhnout.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
Lady of Shalott
Nováček
Posts: 5
Joined: 19:42 25. Jul 2014

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Lady of Shalott »

Hmm ďakujem za odpovede, skúsim byť v hre, ak by sa dalo ma vytiahnuť z podsvätia, bola by som veľmi rada :)
*Divoká ruža*
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"

Post by Derken- »

VYŘEŠENO
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Locked