VYŘEŠENO: "tohle je konečná pro všechny buggery"
- Lady of Shalott
- Nováček
- Posts: 5
- Joined: 19:42 25. Jul 2014
VYŘEŠENO: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Ahoj,
som tu nová a podarilo sa mi na server dostať až na tretí krát. Stále mi chýbali nejaké haky a tlk. A nakoniec po pripojení ostala moja postavička mŕtva a následne sa presunula do lokácie "podsvätie", odkiaľ sa neviem dostať. Chcem sa spýtať, či by sa to dalo nejako vyriešiť?
Ďakujem
som tu nová a podarilo sa mi na server dostať až na tretí krát. Stále mi chýbali nejaké haky a tlk. A nakoniec po pripojení ostala moja postavička mŕtva a následne sa presunula do lokácie "podsvätie", odkiaľ sa neviem dostať. Chcem sa spýtať, či by sa to dalo nejako vyriešiť?
Ďakujem
*Divoká ruža*
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Vítám tě tedy zde
.
Nejsem příliš znalý těchto chyb, ale je dobré si přečíst tento topic:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
A pečlivě zkontrolovat, zda byla postava založena správně. Co jsem si všiml, většina podobných chyb vzniká právě nedodržením postupu. Pokud je to však něčím jiným, asi budeš muset počkat, zda se neozve někdo znalejší.
Nejsem příliš znalý těchto chyb, ale je dobré si přečíst tento topic:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315
A pečlivě zkontrolovat, zda byla postava založena správně. Co jsem si všiml, většina podobných chyb vzniká právě nedodržením postupu. Pokud je to však něčím jiným, asi budeš muset počkat, zda se neozve někdo znalejší.
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Stáhnout haky zde:
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
Poslední konfigurační hak a tlk zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 59#p241859
A pak projít jak založit postavu zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254
Edit: Vida, tenhle link průvodce neznám. Je lepší jak poslední link v mém postu, rozhodně doporučuji použít
http://thalie.pilsfree.cz/ke-stazeni-35.htm
Poslední konfigurační hak a tlk zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 59#p241859
A pak projít jak založit postavu zde:
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... 192&t=6254
Edit: Vida, tenhle link průvodce neznám. Je lepší jak poslední link v mém postu, rozhodně doporučuji použít
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
- Lady of Shalott
- Nováček
- Posts: 5
- Joined: 19:42 25. Jul 2014
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Prešla som si to všetko, už haky aj tlk mám, som aj v hre ... ale v podsvätí. Preto sa ozývam, či sa dá nejako pomôcť 
*Divoká ruža*
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Založit novou postavu dle pokynů. Mrtvou ti nikdo nepomůže, leda by jsi požádala o vymazání o současné postavy a pak by jsi ji založila znovu. Nejrychlejší varianta je, založit znovu postavu s upraveným jménem.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Nikdy jsem to nezkoušel, ale údajně stačí dát před jméno tečku, nebo mezeru a už je to jiná založitelná postava, ideální pokud chceš zachovat stejné jméno, jako máš teď.
- Lady of Shalott
- Nováček
- Posts: 5
- Joined: 19:42 25. Jul 2014
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Hmm, obmieňať meno nechcem, isto nie medzerami alebo bodkami. Možno sa nájde riešenie.
*Divoká ruža*
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Požádej o smazání postavy, což potrvá v současné době inaktivity vela dlouho.
Pokud nedodržíš postup založení, nedá se nic dělat. Jsou na to navázané systémy, které se nedají nijak obejít. Je to proti bugerům. Přes to nejede vlak. Z mé strany ti víc pomoci nemohu.
Pokud nedodržíš postup založení, nedá se nic dělat. Jsou na to navázané systémy, které se nedají nijak obejít. Je to proti bugerům. Přes to nejede vlak. Z mé strany ti víc pomoci nemohu.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Jak říká infra, smazání postav je možno jen adminem a teď přes léto je to trošku problém, tuším, že je na dovolené. Zkus zauvažovat o tom mezerníku, je téměř nepostřehnutelné, že před jménem je mezera a nijak to hru neovlivňuje, vím že tu hraje dost hráčů, kteří to tak mají. Druhá možnost je bohužel čekat a doufat v co nejrychlejší vyřešení.
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Z logu není jasné, proč to postavu zabilo. Ani žádná vada na postavě tam hlášená není. Featy má v pořádku. Studovat script, který by to mohl udělat, se mi nechce.
Jsi tu poprvé, založ si nějakou testovací postavu, tou si projdi celou tvorbu, pak mi napiš do PM její jméno, já ti ji smažu, ať nemáš na účtu nepořádek.
Pak máš 2 možnosti:
1) rychlejší a jistou - založit Růžu s mezerou na začátku jména
2) pomalejší a nejistou - napsat DM (třeba Sielencer) PM, aby ti postavu přesunul z podsvětí do lokace pro tvorbu postavy a doufat, že s tou postavou půjde hrát.
Jsi tu poprvé, založ si nějakou testovací postavu, tou si projdi celou tvorbu, pak mi napiš do PM její jméno, já ti ji smažu, ať nemáš na účtu nepořádek.
Pak máš 2 možnosti:
1) rychlejší a jistou - založit Růžu s mezerou na začátku jména
2) pomalejší a nejistou - napsat DM (třeba Sielencer) PM, aby ti postavu přesunul z podsvětí do lokace pro tvorbu postavy a doufat, že s tou postavou půjde hrát.
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Pokud máš ve svých možnostech smazání postavy, napadá mě ještě třetí možnost. Prokázat, že jiná postava tuto chybu mít nebude a pak smazat obě postavy - založit Růžu znovu a bez mezery, čímž by se naplnilo přání zakladatelky tohodle vláknaMyrpa wrote:Z logu není jasné, proč to postavu zabilo. Ani žádná vada na postavě tam hlášená není. Featy má v pořádku. Studovat script, který by to mohl udělat, se mi nechce.
Jsi tu poprvé, založ si nějakou testovací postavu, tou si projdi celou tvorbu, pak mi napiš do PM její jméno, já ti ji smažu, ať nemáš na účtu nepořádek.
Pak máš 2 možnosti:
1) rychlejší a jistou - založit Růžu s mezerou na začátku jména
2) pomalejší a nejistou - napsat DM (třeba Sielencer) PM, aby ti postavu přesunul z podsvětí do lokace pro tvorbu postavy a doufat, že s tou postavou půjde hrát.
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Pokud jsi neměla haky a skončila jsi v podsvětí tak stačí poprosit DM at tě z něj vytáhne
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Pokud budeš dnes mezi 8-13 ve hře, tak tě mohu vytáhnout.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
- Lady of Shalott
- Nováček
- Posts: 5
- Joined: 19:42 25. Jul 2014
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
Hmm ďakujem za odpovede, skúsim byť v hre, ak by sa dalo ma vytiahnuť z podsvätia, bola by som veľmi rada 
*Divoká ruža*
Re: "tohle je konečná pro všechny buggery"
VYŘEŠENO
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.