Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Bylo to náročné
My to měli i s dobrodružstvím... Fox se nám v Konstantinkách ztratil a museli jsme ho hledat 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Neni! Falesne si narokuje dany titul!karolina wrote:Je to potížista!
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Sraz byl super! Díky všem a hlavně těm, kteří mě vytrpěli a donesli v celku.
Rejty zase přehání, jako vždycky. Člověk si odskočí na záchod a Rejty z toho zase udělal výlet po Konstantinkách.Rejty wrote:Bylo to náročnéMy to měli i s dobrodružstvím... Fox se nám v Konstantinkách ztratil a museli jsme ho hledat
Chiara Issell - Kněžka srdcem i duší
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Quisys Morsen - Síla a svaly sester Morsenových
Akinyi Al-Dali - Mladá impulsivní čarodějka
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Nepřeháním a pátrací akce nebyl můj nápad, já se chtěl vrátit na palačinky... 
Vedoucí týmu Thalie
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Jsou už někde fotky?
Říkejte mi Sob
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Gorok Kovadlina - Trpasličí bojovník z rodu Kovadlinů, stavbař a truhlář. Manžel Agrily.
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Fotky ze srazu jsou konečně zde!Sobik wrote:Jsou už někde fotky?
Galerie:
http://rejty-plzen.rajce.idnes.cz/Letni ... halie_2014
Ke stažení (heslo "thalie"):
http://ulozto.cz/xU83XC13/ls-th-2014-rar
Vedoucí týmu Thalie
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Rejty ty jsi šikovnej!
Netvrdil jsi, že z loňska nejsou fotky? Vždyť je jich asi bambilion
Netvrdil jsi, že z loňska nejsou fotky? Vždyť je jich asi bambilion
Na vyžádání.