DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Jedete na letni sraz?

Ano.
11
44%
Ne.
14
56%
 
Total votes: 25

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Rejty »

Druhy velky letni sraz se kona 1. - 3. srpna 2008

Sraz se bude konat na louce nedaleko Uterskeho potoka u Konstantinovych Lazni. Kdo nevi, kde to je, tak je to smerem od Plzne na Karlovy Vary. Louka je pronajata, vse bude domluveno, takze najezd od policie jako na CzechTechu by nam nehrozil :wink: Na louce je srub, sice v nem jsou podsady, ale da se tam natahnout plachta, kdyby byla neprizen pocasi a ukryt se pred destem. Pobliz je take vojensky bunkr upraveny jako srub, takze zajemci mohou prespat i tam. Nedaleko jsou zriceniny hradu Falknstej, Gudstejn ci Krasikov, nebo zamek Bezdruzice, kam bysme se mohli podivat. Take v horkych letnich dnech se muzeme vykoupat v zatopenem lomu nebo na koupalisti. Hrebem celeho vikendu bude navsteva opravdoveho a nefalsovaneho Hostince U Krkovicky!!! :twisted:

http://tinyurl.com/2v2wfx

Jedou:

- Rejty, Jaara, Pepa48, Igor, Krata, Marvin, Neithan, Groll, Johny, Melvik, kucik, Theogil, Awadar
- Rudi, Sváča, Bóďa, Pískle, Žížala, Malina, Venca, Bobule, Mamut
ti, co jsou modře, už mají zaplaceno
od těch, co jsou světle modře, je zaplaceno, ale peníze ještě nepřišly na účet
růžově - peníze dají na místě
zeleně - nechteji jídlo


Neví:

- ?Lorelei?, ?Fidorka?, ?Kiri?, ?Oneheart?

Nejedou:

Lord_Berserk, Matlafousek, Steel_Martin, Zyga, Daanri a spol., Pivo, Nomis_b, Chlor, Khaled, Marii, Brejchus, Sorrow, RES, Istvan, Pajky

Napište pls všichni, kteří přijedete! Ať v tom máme přehled. Díky
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Rejty »

Kdy, kde, jak:

Zacatek:

Sraz bude na louce u Hlavackova mlyna nedaleko Konstantinovych Lazni. Hodim sem jeste mapu dane lokality. Taboriste se nachazi v v prirodni rezervaci Uterskeho potoka. Prijizdet muzete 1.8.2008 (patek) od 17:00, zacatek akce bude v 18:00. Ucastnici se na misto dopravi budto vlastnim vozem a nebo se da dojet i vlakem do Konstantinek, kde by vas nekdo vyzvedl. Kdyby byly nejake nejasnosti, tak se mi ozvete na ICQ.

Konec:

Akce konci v nedeli 3.8.2008 nekdy odpoledne (cca. odhaduji nekdy kolem druhe hodiny). Moznost bude zustat i dele, ale nekteri to budou mit domu daleko, tak aby se vratili vcas domu.

Vybava:

Jidlo:

Jidlo si vezme kazdy s sebou co uzna na vhodne. Na patek vecer bych doporucoval neco na opeceni (burty nebo klobasy). Potom snidani a obed na sobotu, vecer bude grilovani u krkovicky. Na nedeli si vemte snidani a obed.

*Na miste bude zajistena pitna voda, caj a nebo stava. Alkohol z vlastnich zdroju. Je moznost si zajet natocit do hospody do petek pivo.

S sebou:

Jak uz tu padlo tak spacak, karimatku / celtu a stan. Dale obleceni a obuv do prirody. Doporucuju si taky vzit repelent, komari a jiny hmyz dokazi byt opravu otravni. Plastenka snad nebude potreba, ale pro jistotu si ji vemte.

Specialni vybavou bude vyzbroj. Kazdy si bude muset vyrobit nejakou zbran, aby se mohl ucastnit pripravenych aktivit. Nejjednodussi je si vyrobit mec z hokejky, stit z nejake desky ci prkem, remdih (pomoci rukojeti z klacku, do ktere provrtate diru a privazete na provaz tenisak obaleny molitanem ci vatou a latkou. Mece potahnete miralonem (coz je takova izolace na trubky, z porobnyho materialu jako je karimatka). At uz zbran bude jakakoliv, musi byt dostatecne obalena, abyste nikoho neporanili. Kontrola zbrani se provede primo na miste. Doporuceno si je take vzit pracovni rukavice, abyste nemeli odrene prsty. Stredoveky kostym a nebo obleceni v duchu Thalie je vitane.

Kdyby si nekdo s vyrobou nevedel rady, tak at kontaktuje na ICQ me a nebo pepu48.

Ubytovani:

Spi se na louce, bud ve vlastnim stanu a nebo v pripravenem pristresku z plachet. Vemte si spacak, karimatku a nebo celtu. Je tu jeste moznost domluvit spani v penzionu v Konstantinkach, cena je cca. 200-250 kc na osobu za noc. Tam se ale musite dopravit sami. Autem je to sam ctvrt hodky a pesky tak hodku.

Program:

Aktivity:

Bude pripraveny program na cely vikend. Tesit se muzete na vystup na zriceninu hradu Falknstejn ci Gudstejn, rytirsky turnaj, bitvu a jine zabavne aktivity. Nebyl by to sraz Thalie, kdyby chybela vsemi dobrodruhy oblibena hospudka u Krkovicky.

Vecer u Krkovicky:

Hospudka se nachazi v Konstantinovych Laznich. Pesky je to hodinka cesty a autem neco kolem ctvrt hodinky. Na sobotu vecer tu budou zamluvena mista a pripravene grilovani. Pivo zde toci gambrinus 10, prazdroj 12, kozel svetly/cerny a pak jeste nejaky lahvace a nealko pivo pro abstinenty :roll:. K dispozici bude i sud, ze ktereho si budeme tocit.

Celkova cena vcetne vecere je 150 kc. Penize posilejte na ucet Thalie a nebo osobne Rejtymu ci Jaarovi. Cislo uctu najdete zde: http://thalie.pilsfree.cz/index.php?page=sponzoring. U prispevku uvedte sve jmeno a nebo nick ze hry. A to nejpozdeji do 15. cervence, protoze kolem 19. to tam jedu natvrdo domluvit.

*Zmena programu vyhrazena.*
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Rejty »

Male navnazeni z lonska. :wink:
Attachments
spolecna2.jpg
spolecna1.jpg
DSC07204.jpg
DSC07227.jpg
DSC07260.jpg
DSC07294.jpg
DSC07299.jpg
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by jaara »

Kdo letos vezme kytáru? 8)
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
Neithan1
Mistr
Posts: 992
Joined: 17:49 27. Oct 2007
Location: v každom ľudskom tele
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Neithan1 »

A kto je ten policajt na jednej ztych poslednych fotiek ? Takze drogy brat nemam ? lebo ja som to myslel vazne a vy ste ma len prehliadli.
Riviera Neithan : zvany tez divoky prst ci neklidna klavesnice. Vyzbrojen xenofobnim humorem nejtezsiho kalibru.

http://wiki.mibbit.com/index.php/Icons
(>_(>_<)_<)

Když něco chcete, vynucujte si to od okolí. Neptejte se, co vy sami pro to můžete udělat.
User avatar
Marvin
Mistr
Posts: 838
Joined: 12:50 13. Oct 2007
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Marvin »

Rejty wrote: ...Pivo zde toci gambrinus...
Idem !!! :P
Cesta spravedlivého ze všech stran lemována jest nespravedlností,sobectvím a tyranií lidské zloby.Požehnán buď ten,kdo ve jménu lásky a dobré vůle vyvede slabé z údolí temnoty,neb ten jest skutečným pastýřem a spasitelem zbloudilých dětí.A já srazím k zemi mocným trestem a divokým hněvem všechny,kdo se pokusí otrávit a zničit mé bratry.A když uvalím svou mstu na tebe,seznáš,že jméno mé je DM!
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Kiri »

No pest se sejde kompletni :D teda snad... (to jako ze jedu)
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
igor
Libovej frajírek
Posts: 1047
Joined: 15:14 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by igor »

Jo taky jedu :) K tej výbavě doporučuju ještě baterku, plecháček, plavky a ručník ;)
Kdo si to se mnou rozdá muž proti muži? Kdo si troufá?
Kazuko "drakobijec a bijec drakobijců" - drsňák, jehož pěsti budí posvátnou úctu.
User avatar
pepa48
Šlechtic
Posts: 447
Joined: 15:18 27. Apr 2007
Location: Thalie
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by pepa48 »

Neithan1 wrote:A kto je ten policajt na jednej ztych poslednych fotiek ?
Lorelei

Edit Žorž: Psssst! *pokyne prstem* Oficiálně ale vede nějakej velkej ylýgl kšeft, říká tomu Karasthksý podsvětí nebo co....je pravda, že jej nikdo v čele těch kasařů, kapsářů, šlapek a smažek už dlóuho neviděl, ale to je určitě enom tím krytím.
User avatar
photter
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1313
Joined: 21:39 17. May 2007
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by photter »

přesnější lokalizace:
silnice plzeň - vary (20, E49)
mezi úněšovem a bezvěrovem odbočit doleva na konstantinovy lázně (silnice 201)
neuhejbat, dokud silnice nekřižuje úterský potok v místě zvaném
starý mlýn - je to poslední bod, do kterýho je na mapě silnice (49°53'19.878"N, 13°1'6.331"E)
tam je třeba se rozkoukat a najít polňačku údolím útrerskýho potoka po proudu - je to maličko offroad
sledovat polňačku cca 1,5 km, čumět doleva na louky a pokud by tam stála zřícenina srubu, může to bejt vono
srub - 49°52′55.48″N 13°01′43.26″E
pokud dojedete ke skupině stavení (hlaváčkův mlýn), přejeli ste a vraťte se kousek
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
User avatar
Žorž
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 1274
Joined: 18:11 27. Apr 2007
Location: Praga
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Žorž »

Takže, pokusím se jednou taky dorazit.

Bé té vé: Hej, Rejty, že ve volných chvílích děláš vedoucího táborů? Program tomu odpovídá. :D Bude aspoň pořádná náplň....ale nečekejte, že přijdu vyzbrojenej a nabalenej jak nějakej krýpr. :) Spíš taková malá, elegantní DM hůlka by mi sedla líp. ;)
Slovotepec Žorž = Písmák Matlafousek

Částečně mimo thalijský provoz, ovšem v psaní neustávající: http://kibucim.blogspot.cz/
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Rejty »

Kdyz neprijedes vyzbrojenem jako creeper, tak te creeperi zmlati svoji vyzbroji. :mrgreen: Tak delam obcas, no. :roll:
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
jaara
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 412
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by jaara »

Tak co lidi? Jedete?
Zatím se to s těma penězma nějak nehejbe :)
Spolu s Rejtym zakladatel serveru Thalie. Momentálně se věnuju práci na atmosférické adventuře Two Realms: Whispers from the Rift.
User avatar
Kiri
Velmistr
Posts: 1260
Joined: 18:37 29. Apr 2007
Location: vsudeANDnikde
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Kiri »

Pokusim se ti je dat az priste prindu :D
stiznosti sem -> 291472609
jsem to co (ne)jsem. Zhrzena laska ***
ministerstvo zabavy varuje:
creeping zabiiji!!!

Pisu sam za sebe
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: DRUHY VELKY LETNI SRAZ THALIE 2008

Post by Zyga »

Vypada to ze tentokrat se nedostyvim :? sem oficialne nemocnej a vypadnout ven na celej vikend je vo drzku
(navic mam narizenej klidovej rezim a netrajdat po venku)
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Locked