Třeba nedávno mě zaujala koboltí čmáranice v jejich doupěti v Dorenu, tuším doupě 3, to se Starým medvědem. Jeden by řekl, že když se ta rasa jmenuje kobold, čmáranice to bude koboldí
Ale jinak se tvůrci polepšili, na chyby narážím mnohem méně než za starých časů