Připomínka ke questům
Re: Připomínka ke questům
To je divny, ze by jedna z tech NPC nefungovala, rozhovor maji vsechny stejnej.
Vedoucí týmu Thalie
Re: Připomínka ke questům
Asi te nema rada, mozno si moc skaredy a nepacis sa jej. 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: Připomínka ke questům
mě to přijde taky divný, proto to sem píšu...Rejty wrote:To je divny, ze by jedna z tech NPC nefungovala, rozhovor maji vsechny stejnej.
to je možný a nedalo by se s tim nic dělat... otázka je jestli to tak nemaj všichniDaanri wrote:Asi te nema rada, mozno si moc skaredy a nepacis sa jej.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
Co nekoupi?? Jako ze ti rika chci tresne a kdyz ji je doneses, tak ti za ne neda penize?? Stalo se to u vice bylinek?? treba ted sem opravil prave ty dve zminene: orechovec a andelsky list prave diky vasim hlasenim chyb. treba je jich tam vice.. Je to proste pres 20 rostlinek a musim je pres 5x napsat do skriptu a ani jedno pismenko nesmi byt spatne, ale to ten editor nepozna.. takze musim vedet, co je spatne.DenGrasse wrote:stále si mele svou že to chce, ale nekoupí.
Nebylo to jen tak, ze nikdy nic neshanela a tobe to prislo divne,ze u ni se ty questy malo generuji
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
a co ten měsíček? ten taky nechtěla...nomis_b wrote:Co nekoupi?? Jako ze ti rika chci tresne a kdyz ji je doneses, tak ti za ne neda penize?? Stalo se to u vice bylinek?? treba ted sem opravil prave ty dve zminene: orechovec a andelsky list prave diky vasim hlasenim chyb. treba je jich tam vice.. Je to proste pres 20 rostlinek a musim je pres 5x napsat do skriptu a ani jedno pismenko nesmi byt spatne, ale to ten editor nepozna.. takze musim vedet, co je spatne.
Nebylo to jen tak, ze nikdy nic neshanela a tobe to prislo divne,ze u ni se ty questy malo generuji
pokud řekne že nic tak nic, to je jasné...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
Jo sorry nebyl to andelsky list ale mesicek. Samozrejme sem opravil mesicek, ale na forum sem napsal ze blbne andelsky listDenGrasse wrote: a co ten měsíček? ten taky nechtěla...
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
aha... takže chyba byla v popisu vykupovaného itemu ve skriptu? abych rozuměl příčině...nomis_b wrote:Jo sorry nebyl to andelsky list ale mesicek. Samozrejme sem opravil mesicek, ale na forum sem napsal ze blbne andelsky listDenGrasse wrote: a co ten měsíček? ten taky nechtěla...sem byl linej se podivat do PM.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
Ne chyba popisku. Byla tam chyba v prirazeni promenne, pokud to opravdu tak nutne chces vedet, tak tam bylo:DenGrasse wrote:aha... takže chyba byla v popisu vykupovaného itemu ve skriptu? abych rozuměl příčině...
const string resref_orechovec = "cnrpeacanfruit";
const string resref_andelskylist = "cnrangelicleaf";
namisto:
const string resref_orechovec = "cnrpecanfruit";
const string resref_andelskylist = "cnrangelicaleaf";
Jestli ti to teda k necemu bude
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
zlý zlý stěhovavý áčko !!!
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: Připomínka ke questům
nebude, ale dík. nechápal jsem přesně příčinu chyby, teď už víceméně anonomis_b wrote:Ne chyba popisku. Byla tam chyba v prirazeni promenne, pokud to opravdu tak nutne chces vedet, tak tam bylo:
Jestli ti to teda k necemu bude
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: Připomínka ke questům
chci se zeptat, kořenářka v karathě mizí na noc schválně? (činí tak totiž jako jediná z místních obchodníků a zmizela mi uprostřed questu... ein volk, ein führer, kein quest!)
jinak osobně se mi zdají ty ceny za které vykupují dost vysoké, snížil bych je asi na polovinu.
jinak osobně se mi zdají ty ceny za které vykupují dost vysoké, snížil bych je asi na polovinu.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
No ona cena vykupu je ted tusim 50? Byla tam nastavena pro testovani, at se mi to dobre pocitaDenGrasse wrote: jinak osobně se mi zdají ty ceny za které vykupují dost vysoké, snížil bych je asi na polovinu.
S cenou to je vsak tak: kdyz je vysoka, tak je to sileny zisk penez, a kdyz nizka, nikdo o to ani nezavadi. Takze se muze stat, ze kdyz si nizky lvl je to zlaty dul a kdyz uz mas vyssi lvl tak o to ani nezakopnes. Proto pockame na vice ohlasu, ale urcite se to da casem upravit. neni problem.
Meli by brzo pribyt dalsi vykupy podobneho tipu, takze kdyz se to nakombinuje, tak se uvidi, jak to s tou vyhodnosti ceny vlastne je.
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
Ale tohle je imho ucel. Ono to ma byt hlavne pro nizke levely. Prijde mi samozrejme, ze nejaky vysoky level nebude skubat kyticky, aby je nekde prodal.nomis_b wrote:...Takze se muze stat, ze kdyz si nizky lvl je to zlaty dul a kdyz uz mas vyssi lvl tak o to ani nezakopnes...
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: Připomínka ke questům
Samozrejme, pro vyssi lvly budou ty dalsi pripravovane veci (rozumej budeto vyhodne pro vsechny tzn i pro vysoke lvly.. nechte se prekvapitkucik wrote: Ale tohle je imho ucel. Ono to ma byt hlavne pro nizke levely. Prijde mi samozrejme, ze nejaky vysoky level nebude skubat kyticky, aby je nekde prodal.
Ja sem taky chtel vykup z 50 dat na 30, ale omylem sem poslal verzi s 50zl a rejty rikal ze to tak muzem nechat. Pockame, s cim prijde Rejty osobne. Zas prvnich 6 lvlu se da nahrat celkem rychle, takze bych to nechal tak, aby to bylo vyhodnejsi treba do 8 nez chodit do dungeonu (kdyz shanis penize). Nekdy te to i potaha po serveru sa shanenim, nikdy nevis co se vygeneruje, muzes se ostatnich ptat kde to najit (podpora potkavani hracu), nejsou za to zadne xpy atd.
Ale jak rikam, nemam realnou predstavu: jestli se to da koleckovat, kolik realne se da ziskat kdyz uz trochu Thalii znas atd.
A zase se craftí...
Re: Připomínka ke questům
Koukam ze ty obchodnicky qesty se nak rozsirujou, pronikly uz i do podtemna nebo sou furt jenom na povrchu?
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn