Z vlastní zkušenosti? Za sebe můžu říct, že to je pravda, přepracované dungeony z ST se ve dvou dají, nové dungeony se suprbossy na závěr - za mě minimálně sehraná čtyřka, jinak to někdo vždycky odskáče.karolina wrote: To by mě přišlo, kde jste na informaci o partě o 5ti členech přišli.
Co Vám na Thalii vadí?
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ze by nastavenim dungeonu? Dle meho je treba 4 postav - a na tuto ctverici je vetsina dungeonu stavena (tank, dmg. dealer, suport, lecitel). Ve trech je to o usta a dungy neprojdes. Jiste, mas-li dostatecne dobry build, tak muzes neco projit i ve dvou. Lec sama, Karolino, vis ze dva jsou malo.karolina wrote:To by mě přišlo, kde jste na informaci o partě o 5ti členech přišli.Dragon Soul wrote:Nerad ale souhlasím s tím že nutit hráče do existence v partě ještě k tomu o pěti členech, to mi taky příjde trochu mimo.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Souhlas s Barbarem 321. Stará Thalie měla nějakou logiku která sama už podporovala RP hru . Ivory na ST byla nejkrásnější a nejmalebnější vesnice ze všech českých serverů. Malebnost bylo to na co ST chytala hráče. Další byla logika. Ta prostě chybí např : ihned za lesem mírného pásma se ocitnete uprostřed rovníkového brazilského deštného pralesa. O současné Ivory nebudu raději ani psát .
Velmi se mi ale líbí hudba , vzláště ta středověká , asi stažená z EU, ale je dobrá.
Chybí mi jakákoli těžba přírodních surovin , hlavně obyčejný sběr lesních i lučních či polních plodů. Snad by to nemělo být nějak složité.
Samozřejmně chybí i Craft. Na závěr , jsem rád že tu mohu hrát, i když bojím se za několik týdnů , nudy.
Velmi se mi ale líbí hudba , vzláště ta středověká , asi stažená z EU, ale je dobrá.
Chybí mi jakákoli těžba přírodních surovin , hlavně obyčejný sběr lesních i lučních či polních plodů. Snad by to nemělo být nějak složité.
Samozřejmně chybí i Craft. Na závěr , jsem rád že tu mohu hrát, i když bojím se za několik týdnů , nudy.
Menhiri Dierta
Re: Co Vám na Thalii vadí?
jachyme nudy se neboj. kupodivu jsem se ja docela chytla a na nudu si nemuzu stezovat , bavi me to. a to ze zacatku se mi to vubec nelibilo ty zmeny a tak trpelive cekam na craft ze se jeden aspon zabavi a zase bude hledat kde co sebrat, vytezit a tim pak poroste i obchod a dalsi rp.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Neslo by udelat, aby mela kazda nova postava automaticky zapnuty Stinovy zraneni?
Je to takova drobnost, na kterou se da lehko zapomenout a bohuzel to pak stoji xp. )-:
Je to takova drobnost, na kterou se da lehko zapomenout a bohuzel to pak stoji xp. )-:
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Blbě. Protože je to záměrně nastavený tak, aby ve výchozim nastavení byly vypnutý.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Ze se da ke zlobrimu bossovi dojit jen s klicem z low bosse.
Nizkej lvl co to ustrili aniz by po nem ten mag sel odejde s lootem, trofeji a klicem zatimco vyprava, ktera se doopravdy chystala az dolu je v prdeli. >.<
Nizkej lvl co to ustrili aniz by po nem ten mag sel odejde s lootem, trofeji a klicem zatimco vyprava, ktera se doopravdy chystala az dolu je v prdeli. >.<
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Osobně mi vadí velký počet ras na Thalii. Proč?
Každá rasa má své sepcifika, které ji dolišují od jiné. Na jedné straně originalita, na druhé straně systém pak brání vznikání vazeb, pocitu sounaležitosti v RP světě. Méně ras, by umožnilo stavět silnější příběhy. Takhle se rozmělní třecí plochy mezi rasami do homogení směsi, která v konečnémdůsledku vede k tomu, že vlastně rasy jsou kotraproduktivní k pestrosti.
Jak sí má mít trpaslík dobírat elfa, když ho daleko vice může stvát 8 dalších ras?
Podle mne by byla cesta ven při zachování ras.
Etalonem pro tvorbu postav je člověk.
Odvozenými vzory jsou trpaslík, elf (už ne ani gnom a hobit)
Proč by měly být rasy vyrované s člověkem?
Víly jsou malé a slabé, obsah mozku je menší atd... Vila ma 8 kilo, clovek 70, pokud by jsme respektovali skutecnost pak víla ostane postihy Sila - 6 (2 základ), Odolnost -4, Dexterity +2 (křídla nejsou v jeji vaze už vyhoda jako u mouchy), i kdyby jsme nechali sociální skilly na urovni cloveka, již jich nebudou armády.
Příroda nenaděluje všem vyrovnaně, je vybíravá. Pojde přirozeným výběrem vrátit Thalii punc temného středověku. ted je to ZOO.
Každá rasa má své sepcifika, které ji dolišují od jiné. Na jedné straně originalita, na druhé straně systém pak brání vznikání vazeb, pocitu sounaležitosti v RP světě. Méně ras, by umožnilo stavět silnější příběhy. Takhle se rozmělní třecí plochy mezi rasami do homogení směsi, která v konečnémdůsledku vede k tomu, že vlastně rasy jsou kotraproduktivní k pestrosti.
Jak sí má mít trpaslík dobírat elfa, když ho daleko vice může stvát 8 dalších ras?
Podle mne by byla cesta ven při zachování ras.
Etalonem pro tvorbu postav je člověk.
Odvozenými vzory jsou trpaslík, elf (už ne ani gnom a hobit)
Proč by měly být rasy vyrované s člověkem?
Víly jsou malé a slabé, obsah mozku je menší atd... Vila ma 8 kilo, clovek 70, pokud by jsme respektovali skutecnost pak víla ostane postihy Sila - 6 (2 základ), Odolnost -4, Dexterity +2 (křídla nejsou v jeji vaze už vyhoda jako u mouchy), i kdyby jsme nechali sociální skilly na urovni cloveka, již jich nebudou armády.
Příroda nenaděluje všem vyrovnaně, je vybíravá. Pojde přirozeným výběrem vrátit Thalii punc temného středověku. ted je to ZOO.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
+1Krysak wrote:Osobně mi vadí velký počet ras na Thalii. Proč?
Každá rasa má své sepcifika, které ji dolišují od jiné. Na jedné straně originalita, na druhé straně systém pak brání vznikání vazeb, pocitu sounaležitosti v RP světě. Méně ras, by umožnilo stavět silnější příběhy. Takhle se rozmělní třecí plochy mezi rasami do homogení směsi, která v konečnémdůsledku vede k tomu, že vlastně rasy jsou kotraproduktivní k pestrosti.
Jak sí má mít trpaslík dobírat elfa, když ho daleko vice může stvát 8 dalších ras?
Podle mne by byla cesta ven při zachování ras.
Etalonem pro tvorbu postav je člověk.
Odvozenými vzory jsou trpaslík, elf (už ne ani gnom a hobit)
Proč by měly být rasy vyrované s člověkem?
Víly jsou malé a slabé, obsah mozku je menší atd... Vila ma 8 kilo, clovek 70, pokud by jsme respektovali skutecnost pak víla ostane postihy Sila - 6 (2 základ), Odolnost -4, Dexterity +2 (křídla nejsou v jeji vaze už vyhoda jako u mouchy), i kdyby jsme nechali sociální skilly na urovni cloveka, již jich nebudou armády.
Příroda nenaděluje všem vyrovnaně, je vybíravá. Pojde přirozeným výběrem vrátit Thalii punc temného středověku. ted je to ZOO.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Bohatě by stačilo u všech zvláštních rad vyžadovat životopis předem, jak to bývalo na ST.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Myslíš výběrový řízení na zvláštní rasy, jako to bylo tenkrát? Jakože Storyteller napíše "máme volné místo 2 aasimarů a 1 tieflinga" - a čeká se na nejlepší životopisy?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Co Vám na Thalii vadí?
A kde máš členy týmu, kteří tohle zařídí? Momentálně ani nevím komu zaslat životopis, kdybych zakládal novou postavu.
.
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Něco takového.... nebo by se prostě přijímali jen ti skutečně dobře napsaní.J.F.Payne wrote:Myslíš výběrový řízení na zvláštní rasy, jako to bylo tenkrát? Jakože Storyteller napíše "máme volné místo 2 aasimarů a 1 tieflinga" - a čeká se na nejlepší životopisy?
Ad Nalk) To je zase fakt....
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Co Vám na Thalii vadí?
By mělo podtemno vychcípat. Život bez slunce je dlouhodobě neudržitelný. Každej tak maximálně 10 hp, permasrmrt pro všechny... jakej je to středověk, když nám tu rotujou lidi přes chrám. Heal? Zapomenout. Magie? Čaroděje žít nenecháš!Krysak wrote: Příroda nenaděluje všem vyrovnaně, je vybíravá. Pojde přirozeným výběrem vrátit Thalii punc temného středověku. ted je to ZOO.
Když už, tak už.
PUF!
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Zkus poslat mně. Jsem sice jen DM adept, ale zkusím ti to ohodnotit a dám to ke schválení.Nalkanar wrote:A kde máš členy týmu, kteří tohle zařídí? Momentálně ani nevím komu zaslat životopis, kdybych zakládal novou postavu.
PS: je zde topic na spam.
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru