OPRAVENO: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
OPRAVENO: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Dnes byl oddělán přechod a.. koupím lístek čekám 10minut námořník nic nehlásí postava se neteleportuje a čas na lístku běží znova. Na trase z Kelu na Kahzet... Opačně to raději skoušet nebudu pokud to funguje stejně jak předtím nerada bych uvízla na lodi.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Přechod byl odstraněn protože trasa byla hráči odzkoušena, tak nevim, co se s tim zase staloNesQe wrote:Dnes byl oddělán přechod a.. koupím lístek čekám 10minut námořník nic nehlásí postava se neteleportuje a čas na lístku běží znova. Na trase z Kelu na Kahzet... Opačně to raději skoušet nebudu pokud to funguje stejně jak předtím nerada bych uvízla na lodi.
Na vyžádání.
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Tak já sem to teda oskoušela. Doplula sem z Kahzetu do Kelu! zlobí to jen obráceně. Tedy spíš nedělá nic. Testovací oběť to odflákla 
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
To vypadá, jako by to nenašlo bod odjezdu sh_lod_kel_kah_z ani vyvolávače sh_kelvyvolavac_kahzet.
Je taky možný, že je někde ten waypoint dvojmo a ono to nachází toho špatného.
Je taky možný, že je někde ten waypoint dvojmo a ono to nachází toho špatného.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Ten vyvolávač, už na tom dělát...
Ozkoušejte to po restartu ve 14 prosím.
EDIT: Mimochodem, na lodích se dá spát.
Ozkoušejte to po restartu ve 14 prosím.
EDIT: Mimochodem, na lodích se dá spát.
Na vyžádání.
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Hlásám hlásám po restartu ve dvě žádná změna,ale děkujeme moc za přechod!
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Já nevim, ten přechod tam holt z jedné strany bude, protože fakt nevím co s tím je.. Možná jsem slepá nebo natvrdlá... až budu mít za měsíc po zkoušce, tak na to kouknu.
Na vyžádání.
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Nebude rychlejší místo hledání chyby vymyslet nový tag a naklepat to originálně znova? Když už tam takovou dobu hledáte nějakou chybu a nedaří se to 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Takže se toho ujmeš? Já už tu asi sežeru židli, jestli to mám znova otvírat.Derken- wrote:Nebude rychlejší místo hledání chyby vymyslet nový tag a naklepat to originálně znova? Když už tam takovou dobu hledáte nějakou chybu a nedaří se to
Na vyžádání.
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
zkusím tam vložit paralelní trasu, jestli se chytí.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Už to pluje !
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
Re: Lodě mezi Kel-A-Hazr a Kahzet
Hmm, Derken tomu pohrozí a už to jde... ach jo, chci mít taky takový slovo!
Takže opraveno.
Takže opraveno.
Na vyžádání.