OPRAVENO - Drakonidé - procentuální resistence na element

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

OPRAVENO - Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Nalkanar »

ostatní: 20 + 2x úroveň resistence na element a zranitelnost 20 + 2x úroveň opačným elementem dle typu, 1x denně dračí dech (1k6 elementem/level, DC 10+1/2 level na reflexy)
Momentálně bych měl být někde nad 60%, nicméně redukuje veškeré ohnivé dmg.

[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:53:13] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 52 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:53:13] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 52 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:53:13] Ali'Shah al Favrashi-Marfa zranil Ali'Shah al Favrashi-Marfa: 0 (0 Oheň)
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Shaman88 »

A neměl jsi na sobě něco dalšího co pohlcuje oheň, třeba elementární štít?
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Nalkanar »

Testoval jsem ohnivou stěnu (ještě pro sichr) v aréně, bez buffů a bez equipu s redukcemi.
.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by kucik »

To vypadadá, jako bys měl na sobě ty imunity dvě. Chtělo by to mrknout na kůži.

Neměl jsi na sobě navíc nějaký kouzlo? Třeba fireshield? Nebo nějakou redukci?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Nalkanar »

Nalkanar wrote:Testoval jsem ohnivou stěnu (ještě pro sichr) v aréně, bez buffů a bez equipu s redukcemi.
.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by kucik »

Takže ty subrasy asi pomalu začnu přepisovat tak, jak to fungovalo na ST :(
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Nalkanar »

Nebo by to šlo udělat skokově nějak, když to nejde po procentech přesných, tak to dát na lvly 10 20 30 40?

Ono zase to není výhoda, protože krom imky mám i zranitelnost, která bude asi taky na 100% hádám.
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Shaman88 »

Nalkanar wrote:Testoval jsem ohnivou stěnu (ještě pro sichr) v aréně, bez buffů a bez equipu s redukcemi.
Máš únik?
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Nalkanar »

Neuspěl jsem v hodu proti reflexům a nemám vylepšený únik, aby se i tak něco redukovalo.

[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:23] Ali'Shah al Favrashi-Marfa sesílání Stěna ohně
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:25] Ali'Shah al Favrashi-Marfa sesílá Stěna ohně
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Únik : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *neúspěch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Únik : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *neúspěch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *neúspěch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Záchranný hod (Reflexy) proti Oheň : *neúspěch*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 48 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 48 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa : Hod na iniciativu : 8 : (8 + 0 = 8)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 14:52:36] Ali'Shah al Favrashi-Marfa zranil Ali'Shah al Favrashi-Marfa: 0 (0 Oheň)
Last edited by Nalkanar on 15:40 29. Aug 2014, edited 1 time in total.
.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by kucik »

Ono to teď nejde škálovat postupně, ale zrovna teď bys měl mít 50%, protože mezi 75 a 50ti nic neni.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Shaman88 »

Můžeš vyzkoušet i jiné kouzlo než stěnu ohně?
Ono zkoušel jsi to asi na tom nejzabugovanějším kouzle co ted na NT je.
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Nalkanar »

Co třeba ze šípů ohnivých?
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:17] kdosi zranil Ali'Shah al Favrashi-Marfa: 8 (8 fyzické 0 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:17] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 4 bodů z Oheň
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:19] kdosi útočí na Ali'Shah al Favrashi-Marfa : *kritický zásah*
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:19] kdosi zranil Ali'Shah al Favrashi-Marfa: 39 (39 fyzické 0 Oheň)
[CHAT WINDOW TEXT] [Fri Aug 29 15:42:19] Ali'Shah al Favrashi-Marfa: Imunita na zranění pohltila 11 bodů z Oheň
.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Shaman88 »

kucik wrote:Ono to teď nejde škálovat postupně, ale zrovna teď bys měl mít 50%, protože mezi 75 a 50ti nic neni.
Ted mě napadá, ty jsi jim změnil rasu na dragon, nemá ta rasa sama o sobě nějaké bonusy???
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by kucik »

To by neměl mít. Ale můžu to u půldraků zkusit změnit zpět.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: Drakonidé - procentuální resistence na element

Post by Shaman88 »

Jo to by chtělo zkusit.
Locked