Není chybou: redukce dmg

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
Asura
Nováček
Posts: 13
Joined: 11:06 13. Jun 2014

Není chybou: redukce dmg

Post by Asura »

ahoj nefungujou redukce dmg u promen z kouzla 9 okruhu Proměna.imky na zakerne a krity fungujou ale redukce ne :(: kdyz se proměním z5 tak nedostavam bonusy z obleceni musím je vsechny sundat a znova nasadit.

Tak s tím oblecenim se to stava jen nekdy.ale redukce vyzkouseny na vsech premenach a ani na jedne nejde.
Např.Železný golem ma redukci 30/3 a nic nepohltil vyzkouseno s 3 kovou zbrani.
Zindo
Měšťan
Posts: 175
Joined: 20:22 03. Aug 2011

Re: redukce dmg

Post by Zindo »

Asura wrote:ahoj nefungujou redukce dmg u promen z kouzla 9 okruhu Proměna.imky na zakerne a krity fungujou ale redukce ne :(: kdyz se proměním z5 tak nedostavam bonusy z obleceni musím je vsechny sundat a znova nasadit.

Tak s tím oblecenim se to stava jen nekdy.ale redukce vyzkouseny na vsech premenach a ani na jedne nejde.
Např.Železný golem ma redukci 30/3 a nic nepohltil vyzkouseno s 3 kovou zbrani.
Že by to bylo tím, že +3zbraň už touhle redukcí normalně prochazí? :)

redukce 30/3 funguje max do +2zbraní.
stejne jako třeba redukce u předtuchy 30/5 tak +5zbraň už projde
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: redukce dmg

Post by Bahnak »

jono, vyzkoušet na krysách apod. jestli to teda funguje...
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Locked