mizení kouzla
mizení kouzla
nameditoval jsem kouzlo ILMS a přes restart mi pokaždé zmizí... v quickslotu je jako použité a knize v pozicích vůbec není. zopakovalo se 3x za sebou, ostatní to nedělají.....
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: mizení kouzla
ted jsem tam soupl jiné, tak uvidíme... ale vzhledem ktomu, ze mi zmizelo i jiné kouzlo nizsi urovne, je to mozne, poreferuji vecer az spustim hru...Rejty wrote:Nedela v tom bordel bonus do vlastnosti za subrasu?
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: mizení kouzla
takže mizí kouzlo 4. kruhu, pčesně to co mám za bonus inteligence, získaný subrasou... dá se s tím něco dělat? jinak to neni zas taková tragédie, prostě budu meditovat vždycky po naskočení do hry...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
Re: mizení kouzla
S tim nenadelas nic. Proste to tak je. Jde o to, ze boosty za predmety co mas u sebe se pocitaji do slotu navic, ale bonus za subrasu se na serveru nacita az po lognuti do hry. Je to neco jako lognes se do hry, rozpozna ti to subrasu a prida natrvalo kouzlo tipuju: orli nadhera.DenGrasse wrote:takže mizí kouzlo 4. kruhu, pčesně to co mám za bonus inteligence, získaný subrasou... dá se s tím něco dělat? jinak to neni zas taková tragédie, prostě budu meditovat vždycky po naskočení do hry...
Kdyz se odlognes, kouzlo se zrusi a boost spadne tim se zrusi kouzla navic.
nejde to nijak osetrit. Tusim ze je to delane pres boosty kvuli tomu, aby toho neslo vyuzit pro noseni zbrani a zbroji .
A zase se craftí...
Re: mizení kouzla
jak říkám, není to žádná zvláštní tragédie, ale jen tak pro info, mohl bys tohle trochu osvětlit? nechápu jak mi souvisí navýšení inteligence s nošením zbraní...nomis_b wrote:nejde to nijak osetrit. Tusim ze je to delane pres boosty kvuli tomu, aby toho neslo vyuzit pro noseni zbrani a zbroji .
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: mizení kouzla
je to technickej problém, subrasy pokud vím jinak udělat nejdou
při tý příležitosti mě napadá jedna věc:
subrasovej bonus se bral jako poměrně velmi ceněná výhodná věc ve světě, kde se hodlaly +2 věci pomalu považovat za artefakt a "vyvažoval" se přes ECL
jelikož pomalu dochází k přehodnocení týhle podivný filosofie, ztrácí ten bonus váhu, kterou měl a možná bysme se měli zamyslet i nad ECL
nedávám žádný návrhy, aby nebyl dojem, že lobbuju za svý zájmy
při tý příležitosti mě napadá jedna věc:
subrasovej bonus se bral jako poměrně velmi ceněná výhodná věc ve světě, kde se hodlaly +2 věci pomalu považovat za artefakt a "vyvažoval" se přes ECL
jelikož pomalu dochází k přehodnocení týhle podivný filosofie, ztrácí ten bonus váhu, kterou měl a možná bysme se měli zamyslet i nad ECL
nedávám žádný návrhy, aby nebyl dojem, že lobbuju za svý zájmy
Usstan rin'ov ragar z'lonzic draeval shar'tleg ussta velve wun l'harventh
Re: mizení kouzla
Je to zpusobeny tim bonusem. Mozna by tam to kouzlo slo vratit, ale to ted nedovedu rict. Subrasy jsou delany pres boosty proto, protoze to jinak rozumne udelat nejde (je jeste jedna moznost, ale ta narazi zas na jiny problem).
Casem bych chtel zpracovat nejaky externi editor postav (neco na zpusob LETO), ktery by upravil postavu primo a odpadlo by tak neskutecne mnozstvi problemu, ale zatim na to neni cas a hlavne jsem nenasel dokumentaci formatu souboru s ulozenou postavou.
Casem bych chtel zpracovat nejaky externi editor postav (neco na zpusob LETO), ktery by upravil postavu primo a odpadlo by tak neskutecne mnozstvi problemu, ale zatim na to neni cas a hlavne jsem nenasel dokumentaci formatu souboru s ulozenou postavou.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: mizení kouzla
mno, kuciku, a neznamená taky navýšená atributu přes boosty to, že při postupu na level se mi nepočítá navýšení INT do bodů k rozdělení na lvl.? protože to by mělo, když za to mám ECL... jinak je to naprd (nehledě na to, že až se dostanu k vyšším kouzlům, můžou mi ty které budu moci sesílat díky boostu (myslím tím oprávnění sesílat kouzla kruhu za INT > 10) mizet všechny...kucik wrote: Subrasy jsou delany pres boosty proto, protoze to jinak rozumne udelat nejde (je jeste jedna moznost, ale ta narazi zas na jiny problem).
protože ta snížená síla se mi počítá prakticky pořád (žádné meditační schopnosti snížené nemám, jen útok, způsobené zranění a nosnost, což je dost důležitý). Pak lze přemýšlet, jestli celá ta subrasa má nějaký herní smysl...
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: mizení kouzla
Je to bohuzel tak. Prave proto bych chtel co nejdrive vyresit subrasy jinak.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: mizení kouzla
... hm tak to mi přijde jako nic moc, mít za -1 ú.č., -1 zranění a menší nosnost jen jeden slot na kouzlo navíc... netvrdim že je špatnej ale asi to neni moc vyvážený. nešlo by to udělat zásahem DM, že by prostě postavu oeditovali ručně? jako změnili ty parametry na trvalé, jen nevím jestli to jde... tím by se systém nemusel dělat...kucik wrote:Je to bohuzel tak. Prave proto bych chtel co nejdrive vyresit subrasy jinak.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: mizení kouzla
Kazda subrasa ma zmysel, minimalne z RP hladiska.
Co sa tyka tej rucnej editacie od DM, neviem ci to nesposobi potom problemy pri pripojovani postavy do hry a nevyhodi ju ako chybnu a nepusti ta vobec do hry.
Co sa tyka tej rucnej editacie od DM, neviem ci to nesposobi potom problemy pri pripojovani postavy do hry a nevyhodi ju ako chybnu a nepusti ta vobec do hry.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Re: mizení kouzla
... o tom nepochybuji, myslel jsem jestli má smysl takto konstruovaná subrasa. za ECL 1 totiž dostává spíše nevýhody.Daanri wrote:Kazda subrasa ma zmysel, minimalne z RP hladiska.
to netušim, ale můžeme to když tak vyzkoušet na jedné mé nepovedené postavě.Daanri wrote:Co sa tyka tej rucnej editacie od DM, neviem ci to nesposobi potom problemy pri pripojovani postavy do hry a nevyhodi ju ako chybnu a nepusti ta vobec do hry.
hyperpasivní myšohryz
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
pokud mi píšete na ICQ, napište co chcete
jsem jenom autor. číst ty reálie musíte sami...
Re: mizení kouzla
Jeste pro jistotu... ty bonusy subrasy nejsou delany pres boosty, co ma treba cerny strazce boost na silu (alternativni kouzlo k normalnimu na silu), zved harfeniku na... bude se tohle normalne scitat ze?
Myslim treba vezme si nekdo toho elfa s bonusem na silu a pojede klerika - cerneho strazce... sectou se mu vsechny bonusy? Tedy za subrasu, za klericke kouzlo, za predmety a za tu schopnost cerneho strazce? A jeste - na ten bonus za subrasu se take vztahuje omezeni na maximum +12 do jedne vlastnosti nebo to je navic?
Myslim treba vezme si nekdo toho elfa s bonusem na silu a pojede klerika - cerneho strazce... sectou se mu vsechny bonusy? Tedy za subrasu, za klericke kouzlo, za predmety a za tu schopnost cerneho strazce? A jeste - na ten bonus za subrasu se take vztahuje omezeni na maximum +12 do jedne vlastnosti nebo to je navic?
Půlork BU, bývalý šampión arény. BU! UGHR!
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Tiefling Merakh a Amadeo Crowley. Aasimar Auriel. Hakavarn Skall Ocellom. Drow Nadas a Malzar Zau'ndar. Elf Melron Sil Naril, hobit Peranoel Thoris, lidé Ramon a Adrian Bach, Taranis a asi dvacet dalších. .o)
Aktivní, kontaktovat kvůli: záseky, questy, aréna a dění v Kel A Hazru
Re: mizení kouzla
Bude se to sčítat. Aktuálně dělám na prográmku, kterej by měl serveru umožňit upravovat hlavně postavy, takže brzo by měly být subrasy udělány lépe.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.