OPRAVENO: Tažný brouk - podtemno
OPRAVENO: Tažný brouk - podtemno
Prosím zatím nepoužívejte tažné brouky v podtemnu. Kvůli špatné frakci je nutno broukům domluvit zbraní chvíli po zakoupení.
Na vyžádání.
Re: Tažný brouk - podtemno
Prosím vyzkoušejte současného brouka, jestli už funguje v pořádku.
Na vyžádání.
Re: Tažný brouk - podtemno
Funguje jak ma, prikazy i inv.
Dekujeme
Dekujeme
Re: OPRAVENO: Tažný brouk - podtemno
Dík, že jsi to udělala
Já jsem teprve včera večer dorazil ke kompu, kde mám NWN 
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.