Kel-A-Hazr na NT

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: Kel-A-Hazr na NT

Post by Fryn »

Nejlogičtější je v tuto chvíli přechod Kel/Podtemno (ve městě je k tomu v podstatě i hotová lokace). O přechodu až do království jsem neuvažoval, to bych skutečně nechal čistě na hotových lokacích (přece jen, bude to asi pořádná dálka a nemyslím si, že půjde zrovna o pohodovou procházku).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Kel-A-Hazr na NT

Post by Caehan »

Dovolím si s pár věcmi nesouhlasit.

V kelu je sice dostupné vepřové se zelím, ale je tam i pečený žralok, kaše z cizrny, exotičtější ovoce, drowí víno a několik pálenek, které jinde nejsou.

Za sebe mohu říct, že bych raději viděl v Kelu sekci ve stylu "město pod městem", kam by se dalo projít stokami (nebo trochu hůře, než teď) byla by tam díra na zápasy fungující jako aréna (klidně ta současná) a černý trh a tak... vlastně b to ani moc změn nechtělo, jen by to mělo být nepatrně nedostupnější.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
Locked