OPRAVENO: Netopýrodlak

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

OPRAVENO: Netopýrodlak

Post by May »

Teď jsem byla u tohoto bossa a nešlo jinak než ho stáhnout stahovákem a dostala jsem z něj křídlo.
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Netopýrodlak

Post by NesQe »

Musí se hned lootit, protože když se čeká a dostane se do toho stavu kdy jde stáhnout tak o tu jeho "cennou" trofej přijdeme. (nevím jak dlouho to trvá než se potvora dostane do stavu kdy jde stáhnout, ale vždy mám dost času oběhnout celou tu místnůstku s ním)

Snad to trochu pomohlo s popisem problému u netopýrodlaka.
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Netopýrodlak

Post by May »

NesQe wrote:Musí se hned lootit, protože když se čeká a dostane se do toho stavu kdy jde stáhnout tak o tu jeho "cennou" trofej přijdeme. (nevím jak dlouho to trvá než se potvora dostane do stavu kdy jde stáhnout, ale vždy mám dost času oběhnout celou tu místnůstku s ním)

Snad to trochu pomohlo s popisem problému u netopýrodlaka.
Jenže to bylo hned.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Netopýrodlak

Post by karolina »

Asi funguje nový systém proti kolečkování low bossů vyššíma lvlama...

Jestli se to stane i někomu jinému, tak to nahlašte znova. Ta obratelná mrtvola by měla vydržet dlouho.
Na vyžádání.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Netopýrodlak

Post by May »

Já tam byla s levlem pět. :D
Last edited by May on 17:16 07. Sep 2014, edited 2 times in total.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Netopýrodlak

Post by karolina »

To byl jen vtip...
Na vyžádání.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Netopýrodlak

Post by May »

karolina wrote:To byl jen vtip...
Já jenom aby sis o mě nemyslela že kolečkuju lowbosse...:D
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Netopýrodlak

Post by Derken- »

Karolino, usmazil jsem si komp, kdybys na to koukala, tak je potreba ten dung prekopat skoro cely (mobky maji animal-friendly frakci) a boss evidentne buguje taky.
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Netopýrodlak

Post by karolina »

Si usmaž radši vajíčka když máš hlad, počítač moc jedlý není :D Kouknu na to, teda už jsem koukala na bosse a nic vadnýho jsme na něm nenašla
Na vyžádání.
User avatar
Derken-
Bůh
Posts: 4748
Joined: 22:02 12. Mar 2010
Location: Kahzet, město smlouvy
Contact:

Re: Netopýrodlak

Post by Derken- »

Bude mu potřeba odstranit ten script na stahování nebo jak je to tam nastaveno. Je to tvořeno ze stahovatelného moba
Tvůrce a ničitel
-------
Neaktivní
-------
.: Damian je můj rypák a Xantipka má bohyně :.
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Netopýrodlak

Post by NesQe »

Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X


Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně :-)
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Netopýrodlak

Post by karolina »

Koukněte tam prosím někdo po restartu (klidně až ráno :D ) a řekněte jestli se něco změnilo, dík.
Na vyžádání.
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Netopýrodlak

Post by May »

NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X


Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně :-)
Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!! :D
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Netopýrodlak

Post by NesQe »

May wrote:
NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X


Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně :-)
Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!! :D

Kdy ty pochopíš že mám na účtě pět postav...
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Netopýrodlak

Post by May »

NesQe wrote:
May wrote:
NesQe wrote:Celý dung je přátelský ke všem hráčským postavám boss i netopýři cestou.... Zas je to fajn když si de někdo na 20lvlu pro uhlí a jíl (např. já) a nemusí s trapným pocitem zabít všechno v dungu :-X


Jinak teďka mi šel boss lootit úplně normálně :-)
Aha! To ty si ho zabila! Karolino ,musíš opravit ten system kolečkování low bosů vysokejma levlama!! :D

Kdy ty pochopíš že mám na účtě pět postav...
A jooo já myslela že těží od tebe jenom Rothe.
Locked