Drow je ten co se přizpůsobil terénu, nechápu Low HP...kokosak wrote:By mělo podtemno vychcípat. Život bez slunce je dlouhodobě neudržitelný. Každej tak maximálně 10 hp, permasrmrt pro všechny... jakej je to středověk, když nám tu rotujou lidi přes chrám. Heal? Zapomenout. Magie? Čaroděje žít nenecháš!Krysak wrote: Příroda nenaděluje všem vyrovnaně, je vybíravá. Pojde přirozeným výběrem vrátit Thalii punc temného středověku. ted je to ZOO.
Když už, tak už.
Život bez slunce se dá úplně v klidu přežít..jen tvá kůže je prostě citlivější na jakýkoliv světlo....zase ve tmě nemá konkurenci...
To, že někdo ,,zaútočil na víly,, slovy který mají dost velký význam, ať už jen kvůli tomu co napsal Krysolet(nic ve zlém),....tak se neoháněj hned na Drowy když nevíš....
Takový Kecy....