ten muj post byl psanej v nadsazce, samozrejme sem si domyslel, ze lovec odmen bude vykupovat neco specialniho, ale proste jedinej kdo o ode me neco chtel, byl kozesnik, proto ta narazkanomis_b wrote:...
urcite necekam, ze bude mit nad sebou napis lovec odmen, ale v menu dialogu by to mohlo byt poznat ne? nevim co znamena to, ze to muze byt skryty, to si musim s nekym 2min povidat, aby mi az pak neco nabidl?
no aspon me uklidnilo. ze fakt v karathe nekde je, holt pujdu hledat dal