CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

Nalkanar wrote:http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=92&t=7383
hm, nejsem opravnen cist toto forum :D

Co je tam teda napsane :shock:
A zase se craftí...
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

přihlaš se u kucika na přístup k fóru povrchu ;)
.
User avatar
nomis_b
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 3090
Joined: 18:00 26. Aug 2007
Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by nomis_b »

no to nechci. Trebas zase jednou zacnu hrat v podtemnu, no a to bych pak nerad vedel IC zajimavosti...
A zase se craftí...
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Caehan »

Starý havran/krkavec jako familiar. K mé postavě prostě patřil.

Hádám, že úprava trochu souvisela s kůžemi nestvůr (?), pokud mi někdo poslal, jak vypadal ten starý skript, možná bych se s tím popral a zkusíl ho upravit, aby odpovídal těm změnám v čarodějových přítelíčcích na havranovi/krkavci po úpravách.

A samozřejmě oceňuji práci na těch nových, jsou celkem pěkní a vypadají (alespoň někteří) i docela bytelně! :-)
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by pavad »

Prehled novych familiaru.

Docela by se hodil do sekce mechanika - povolani.

Specialne pokud by melo stale platit nejake (IMHO vykonstruovane a s DnD se zcela rozchazejici) rozdeleni a'la "jen zlouni mohou mit pekelneho psa" a "jen zakonne dobri mohou mit vilu" a podobne.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Přehled familárů bude.

Budou i alternativní vzhledy nových familiárů, stejně jako si může upravit vzhledy companionů hraničář, bude zde i havran.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Infra »

Reálie červených draků. Zajímavé, že všichni RDD na ST byli červení, ale tyto reálie stále nejsou.
Sorry že rýpu, ale štve mě to.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Rejty »

Infra wrote:Reálie červených draků. Zajímavé, že všichni RDD na ST byli červení, ale tyto reálie stále nejsou.
Sorry že rýpu, ale štve mě to.
Napiš je a pošli ke schválení.
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Už jsem je psal a poslal ke schválení před minimálně půlrokem.

EDIT: odesláno v průběhu prosince, ke všem drakonidům, červené a zelené si chtěla doladit ještě Amber
.
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Infra »

Červení půldraci

Původ:
Červení draci jsou na rozdíl od svých příbuzných přitahováni teplem a pro to je lze najít v rovníkové oblasti Thalie, či na úbočí aktivních sopek. Někteří temnějšího vyznání se dokonce uchýlili k vyhledávání tepla v útrobách země a uhnízdili se v temných koutech podtemna, kde ze země vyvěrá láva. Na jejich potomky jde většinou narazit zejména v oblasti mlžných ostrovů, targothu a jiných míst kde je teplo. Kupodivu nemají rádi poušť, jelikož v noci klesají teploty velice nízko. O potomcích z podtemna se moc nedá hovořit, jelikož kříženci draků jsou považování za nečisté a končí na obětišti temných bohů.


Vzhled červených půldraků:
Během života získávají červená křídla a ocas, Jejichž zabarvení je v odstínech červené až temně rudé. Mají velmi často rezavé vlasy a různě zbarvené, především pak kaštanové oči. Jejich kůže působí na dotyk mnohem tepleji, než je běžné u člověka či ostatních drakonianů. U některých výraznějších projevů dračí krve se zabarvení šupinek, pokrývající tělo drakoniana, podepíše spíše na nepatrně sytějším růžovém zabarvením kůže.

Charakter:
Povahově bývají červení drakoniani více temperamentnější než ostatní půldraci a mají přirozeně kladný vztah k ohni a magii. Rádi si užívají svobody a volnomyšlenkářství než je zdrávo. Také by se dalo říci že mají mnohem více energie k plnění svých tužeb a bývají v jejich plnění dosti zarputilí. Po většinou se neradi váží na jedno místo či partnera, pokud je natolik nefascinuje, že zapomenou na svoji touhu rozletět se do světa a užívat si. Trpí však velice silnou touhou po moci a bohatství, především bohatství.

Přesvědčení:
Červení drakoniané jsou většinou neutrálně chaotického vyznání, kvůli tomu, že nemají rádi svazování a rádi dělají co je zrovna napadne. Rádi se odlišují od běžného davu ať už zevnějškem či svým chováním a také se tím na sebe snaží často upozornit.

Náboženství:
Červení půldraci většinou tíhnou k uctívání Lilith, jakož to matky magie, která se drží v jejich krvi. U těch méně magicky nadaných, či spíše žijícím odvázaným životem se projevuje směr Morusův.

Povolání:
Pro tyto tvory jsou typická povolání, která vyjadřují jejich vnitřní rozpoložení, či kontakt s magií. Jedná se tedy o kouzelníky, zaklínače, černokněžníky, bardy a v některých případech kurtizány.

Vztahy s ostatními rasami:
Červení drakoniané jsou velice aktivní a společenští tvorové, kteří žijí nespoutané životy a užívají si co jim život přináší plnými doušky. Nejčastěji se ve společnosti předvádí před všemi ostatními a tvrdošíjně si jdou za svým. Plni energie zvládají spoustu úkonů a hlavolamů, kde jiní selhávají. U některých jedinců se vyvinou sklony k aroganci, zvláště když něčeho dosáhnou a vydobudou si postavení ve společnosti. Nemají rádi dlouhodobé závazky a své dohody mají ve zvyku až na vyjímky rušit.


Tak tady máš něco vycucaného z prstu. Co jsem vyčetl a přepsal sem, případně přidal nějaké ty věci, co by se tím směrem mohli hodit. I když si myslím, že pojetí drakonianů je pojaté špatně a ztrácí tak na dramatičnosti zvláště u černých a červených, o kterých bych jinak tvrdil, že jsou dosti podobní svým dračím předkům, které já osobně řadím mezi to nejhorší co může dobrodruh potkat z draků. Červenej a pak černej. Oba mám spojené se zlem a jeho pojetím na ose zákonu a chaosu. (rudej chosák neutrální či zlý a černej neutrálně zlý či zákonně zlý)

Poprosil bych ostatní hráče rudých drakonianů o vyjádření se k tématu a korekce.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Nalkanar
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 9274
Joined: 14:21 13. Feb 2010
Location: Brno/"Znojmo"

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Nalkanar »

Rudý drak není na TH zlý, resp. neměl by být dle reálií.
.
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by sandoftime »

Procentuální bonus do časovek rovný procentu opilosti postavy v hospodských lokacích.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Fryn
DM Thalie
Posts: 1327
Joined: 20:48 17. Jun 2007

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Fryn »

Dispelovací pasti (pokud teda už na NT nejsou, zatím jsem na ně nikde nenarazil).
DM aktivita podle časových možností (případně podle nálady).
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Strigo »

Fryn wrote:Dispelovací pasti (pokud teda už na NT nejsou, zatím jsem na ně nikde nenarazil).
Jo ty by nebyly od věci.
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Strigo »

sandoftime wrote:Procentuální bonus do časovek rovný procentu opilosti postavy v hospodských lokacích.
Joooo to bych uvítal :-D
Post Reply