Přechod z dolního města do středního města funguje, ale nefunguje přechod ze středního města do dolního města
Nevidím nikde cestu k západní bráně - k bance, nevidím divadlo, možná špatně hledám, ale hlavně nejde se vrátit do dolního města.
Když chci uložit hru přes duši, ozve se křik a nejenom mně.
VYŘEŠENO - Karatha - přechod z dolního města do středního m.
VYŘEŠENO - Karatha - přechod z dolního města do středního m.
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Karatha - přechod z dolního města do středního města
to není přechodem , ale nefunkčností servru, nějak se pomátly scripty, netuším proč.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1