VYŘEŠENO - Padání hry

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Raznuts
Nováček
Posts: 47
Joined: 01:52 10. Sep 2014

VYŘEŠENO - Padání hry

Post by Raznuts »

Zdravím, mám problém ve hře. Občas se mi stane, že nějaký effekt ve hře (většinou paralýza nebo stun) mi vyhodí hru. Vypadá to totožně jako hláška když přestane fungovat hra (Hra přestane reagovat a windows jí vypne).

Občas se mi tedy stane, že se ani samy NWN nechtějí zapnout. Kompatibilitu mám nastavenou na Win 7 a mám stáhnutou verzi z GoG.com

Moc sem si stím hlavu nedělal, ale jelikož se to stalo už potřetí a změna kompatibility na XPčka nijak nezabrala (bylo mi to porazeno) tak se zeptám těch co tu hrají déle.

Nerozumím proč se to děje jen u některých věcí a jen občas, prosím poraďte.
Image

Svatovít - Kněz Dei Ananga
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Padání hry

Post by J.F.Payne »

Sniž nastavení grafiky. Nový grafárny se často s NWN perou.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Locked