Chci se jen zeptat. Videl jsem od nasi Venori vyrobeny lektvar , ktrey fungoval jako fireball. Efekt hezky, lec nikoho to nezranovalo. Tusim, ze je problem ve scriptu:
ActionCastSpellAtLocation() musi tam byt nastaveno bCheat = TRUE , jinak se jen ukaze efekt, a kouzlo nezranuje.
A druha vec: vyrobil jsem lektvar ORL, je to z oboru:vlastnosti
Tusim ze by to mohlo byt ekvivalentni ORLi nadhere, nebo necemu podobnemu, ale za boha sem neprisel co to dela. Zkousel sem to pit ja, nekdo jinej, hazel sem to , daval to na zbrane a nic. Tak jen jestli jde zkontrolovat, zda je funkcni. U ostatnich lektvaru sem nemel problem, jen tenhle mi furt vrta hlavou.
nefunkcni lektvary
- nomis_b
- Čestný člen týmu Thalie
- Posts: 3090
- Joined: 18:00 26. Aug 2007
- Location: po 8me za 5 let se zase stehuju.. uz si to proste nepamatuju
- Contact:
nefunkcni lektvary
A zase se craftí...
Re: nefunkcni lektvary
Kouknu na to.
BTW:
bCheat
If this is TRUE, then the executor of the action doesn't have to be able to cast the spell. (Default: FALSE)
Čili tenhle flag znamená, jestli to kouzlo musíš umět seslat.
BTW:
bCheat
If this is TRUE, then the executor of the action doesn't have to be able to cast the spell. (Default: FALSE)
Čili tenhle flag znamená, jestli to kouzlo musíš umět seslat.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.