Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Zyga
Šlechtic
Posts: 350
Joined: 19:34 12. May 2007
Location: Praha
Contact:

Re: Úprava druida/hraničáře (aka greenpeace)

Post by Zyga »

Skipp wrote: Nie vždy to zviera musí dostať na frak...moze sa zobudit akurat tak na inom mieste ale nemusi byt zranené
Nojo, jenze se tak vetsinou probiraj, potiz je ze v nwn je to fakticky ovladnuti takze to zvire de i proti svoji prirozenosti a pudu sebezachovy :cry: navic diky take 20 je to silenost kdyz druid ci ranger na 1. ovlada medveda kterej by ho moh slupnout na jedno kousnuti.
Crasz´ar - sermir rodu N´Abarn
Locked