VYŘEŠENO: Frakce v podtemnu čast 2
VYŘEŠENO: Frakce v podtemnu čast 2
-
Last edited by May on 00:54 27. Sep 2014, edited 1 time in total.
Re: Frakce v podtemnu čast 2
A můžeš popsat jak?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Frakce v podtemnu čast 2
Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Re: Frakce v podtemnu čast 2
Jestli to chápu správně, tak útočí NPC jen na vás? To je správně, řekl bych.
Holt vás do restartu nebudou mít rádi.
Nejspíš bych měl udělat, aby to smrt vyresetovala.
Holt vás do restartu nebudou mít rádi.
Nejspíš bych měl udělat, aby to smrt vyresetovala.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Frakce v podtemnu čast 2
DM tam nebylo pokud vímPaulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.
Re: Frakce v podtemnu čast 2
Umíš ty aspoň číst?May wrote:DM tam nebylo pokud vímPaulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.
Na vyžádání.
Re: Frakce v podtemnu čast 2
sakra, takze jsem k tomu prisla jak slepy k houslim . Tak ted holt budu muset cekat do zitra. no aspon vim proc se to tak stalo - bylo mi divne kdyz tam moje postava jen tak stala beze zbrane a nic nedelala. jen kvuli tomu ze jsem byla v parte 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: Frakce v podtemnu čast 2
Pardon už jsem to pochopila a všem se omlouvám.karolina wrote:Umíš ty aspoň číst?May wrote:DM tam nebylo pokud vímPaulus wrote:Takže si se pokoušela okrást NPC bez přítomnosti DM? To za prvé. Za druhé to rozhodilo tobě i všem členům družiny frakce (je to totiž útočná akce) pokud vím tak tohle opraví jen RR pro tebe tak i pro všechny členy družiny, kteří byli v tu chvíli s tebou.