Zdravím,
narazil jsem na zvláštní defekt v této lokaci. Hadi tam útočili na pro mě neviditelné věci, které když zabili, tak se objevila mrtvola. Ta mrtvola šla:
1.Sebrat
2.Okrást
3.Nechat být
4.uříznout jí hlavu
Nevím co to způsobilo, nebo o co jde, ale ty těla sem zakopal a nechal to být.
Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
To je hráčské tělo.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů
sandoftime wrote:To je hráčské tělo.
Jsem si jist, že nebyla. Všechny ty těla měli jméno "Mrtvola"
