Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Raznuts
Nováček
Posts: 47
Joined: 01:52 10. Sep 2014

Akta X:Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

Post by Raznuts »

Zdravím,

narazil jsem na zvláštní defekt v této lokaci. Hadi tam útočili na pro mě neviditelné věci, které když zabili, tak se objevila mrtvola. Ta mrtvola šla:

1.Sebrat
2.Okrást
3.Nechat být
4.uříznout jí hlavu

Nevím co to způsobilo, nebo o co jde, ale ty těla sem zakopal a nechal to být.
Image

Svatovít - Kněz Dei Ananga
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

Post by sandoftime »

To je hráčské tělo.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Raznuts
Nováček
Posts: 47
Joined: 01:52 10. Sep 2014

Re: Jeskyně s jílem a Samičkou modrých hadů

Post by Raznuts »

sandoftime wrote:To je hráčské tělo.

Jsem si jist, že nebyla. Všechny ty těla měli jméno "Mrtvola"
Image

Svatovít - Kněz Dei Ananga
Locked