Dneska ráno jsem se zkoušela dostat z Karathy do Alwu. Koupila jsem si lístek, kapitán hlásí že loď jezdí každé dvě hodiny, ale ona jaksi nejezdí. Při použití lístku je vidět, že se odpočítává čas až do chvíle "Lod odjede za Prave ted", hned na to začne znovu odpočítávat, aniž by nějaká loď odjela. Je to vidět na screenu.
Zkoušela jsem to dvakrát, v rozmezí asi dvou hodin, se stejným výsledkem.
OPRAVENO: Loď Karatha - Alwariel
Re: Loď Karatha - Alwariel
Pokud vím, Alwariel ještě není.
Překvapuje mě, že fungujou lístky
Překvapuje mě, že fungujou lístky
Re: Loď Karatha - Alwariel
Ty jo, já posledně koukala na kapitána a neměl nastavený rozhovor, ale možná si to pletu z linkou alwariel - kel.. ale jinak ano, ALwariel není, takže lístky nekupovat pokud je někdo prodává.
Na vyžádání.