Pri pouziti teto schopnosti mi to nahlasi: *Nemuzes se na pouziti teto schopnosti dostatecne soustredit*. Jeste sem se s touhle hlaskou nesetkal, tak by me zajimalo, co to vlastne znamena, kde je nejaky nedostatek a jak ho odstranit?
P.S. Soustredeni jako takovy mam docela vysoky (v normalni podobe).
Baziliskuv pohled
Re: Baziliskuv pohled
nejsem si úplně jistej, ale možná jsi vyčerpal počet možných použití vlastnosti na den, pokud hraješ za měňavce a použivas tuhle přeměnu, pak je to použitelné (Shifter level / 5 + 1) / day ... vyzkoušej a uvidíš...Jackouback wrote:Pri pouziti teto schopnosti mi to nahlasi: *Nemuzes se na pouziti teto schopnosti dostatecne soustredit*. Jeste sem se s touhle hlaskou nesetkal, tak by me zajimalo, co to vlastne znamena, kde je nejaky nedostatek a jak ho odstranit?
P.S. Soustredeni jako takovy mam docela vysoky (v normalni podobe).
Pauza výkonu DM: 1 - 8. 9.
-
Jackouback
- Nováček
- Posts: 19
- Joined: 16:23 26. May 2008
Re: Baziliskuv pohled
Diky moc. Je to tak jak pises. Neznas pls nejakou stranku, kde jsou tyhle pocty vypsany? Pokousel sem se neco najit, ale strejda google neni muj kamarad.
- Phantorris
- Šlechtic
- Posts: 341
- Joined: 13:36 07. Aug 2007
- Location: Plzeň
Re: Baziliskuv pohled
http://nwn.wikia.com/wiki/Main_Page
tam by mělo bejt myslim všechno
tam by mělo bejt myslim všechno
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.