CO VAM NA THALII CHYBI?
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Zbytečné.
Ono je to totiž dvousečné.
Zdolávat tyto kopce - mno, bůh (a zbytek podtemňanů) je mi svědkem že jsem při zdolávání těchto úžasných překážek vyloudil nejedno sprosté slůvko a mnohdy jsem tam uvízl na dobu delší než 5 minut.
Ale časem jsem se to prostě naučil.
Stálo mě to dvě nové myši, jednu klávesnici a pocuchané nervy mé kočičky, která nechápala proč ten páníček tak nahlas řve a nadává.
Teď je umím probíhat plynulým pohybem - a věřím že až budu utíkat před nějakými lovci černých hlav z řad povrchu, budou tyto úžasné kopečky přesně to co mi zachrání kejhák.
Případně už dlouho zvažuji hrandu/AA co si prostě na ten kopeček stoupne a myslím, že ať se k němu po kopci bude belhat cokoliv, sundá to dřív než to k němu dorazí.
Dej tomu čas.
Ono je to totiž dvousečné.
Zdolávat tyto kopce - mno, bůh (a zbytek podtemňanů) je mi svědkem že jsem při zdolávání těchto úžasných překážek vyloudil nejedno sprosté slůvko a mnohdy jsem tam uvízl na dobu delší než 5 minut.
Ale časem jsem se to prostě naučil.
Stálo mě to dvě nové myši, jednu klávesnici a pocuchané nervy mé kočičky, která nechápala proč ten páníček tak nahlas řve a nadává.
Teď je umím probíhat plynulým pohybem - a věřím že až budu utíkat před nějakými lovci černých hlav z řad povrchu, budou tyto úžasné kopečky přesně to co mi zachrání kejhák.
Případně už dlouho zvažuji hrandu/AA co si prostě na ten kopeček stoupne a myslím, že ať se k němu po kopci bude belhat cokoliv, sundá to dřív než to k němu dorazí.
Dej tomu čas.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Na porvchu je jedna lokace, kde je ten kopec asi 5x, takže..
se nebojte, že se rageuje jen dole
Jsou zlo, ale dá se to naučit no.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Konec spamu v tomhle vlákně, jdi si pobrečet jinam!May wrote:Napriklad?Barbar321 wrote:ano, mášMay wrote: Otazka je jestli na levlu devet mam prave tenhle vyber bossu.
Na vyžádání.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Ah pardón myslela jsem, že právě pro tyto účely toto téma je. Nemusíš hned být tak zlá. 
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
MEŇAVEC...
Ako je to s týmto povolaním? Uvažujem že po par rokoch znova nainštalujem NVN ale pozeram že meňavec nie je k dispozícii.
Uvažuje sa ešte nad ním alebo ma shifter na NT konečnú?
Ako je to s týmto povolaním? Uvažujem že po par rokoch znova nainštalujem NVN ale pozeram že meňavec nie je k dispozícii.
Uvažuje sa ešte nad ním alebo ma shifter na NT konečnú?
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
vše se ještě hodně dodělavá takže to je nejasné ale vzhledem k tomu že už přidali nově druida tak časem bych řekl že i měňavec bude nasledovat chce to trpělivost nebo nějak pomoct 
___________________
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Vellai Sarco - bělovlasý elf jehož skoro každý zná -aktivní
všichni jsou blázni jen já jsem letadlo.
"Na mě je spolech asi tak jako na odhad v opravně aut" Arnold J. Rimmer
"přestali sme kontrolovat nestvůry pod postelí,když sme si uvědomili že jsou uvnitř nás" autor neznámý
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Odpověd mě taky docela zajímá. Měňavka ale bude potřebovat, podle mě, poměrně dost úprav aby byl "funkční" ve světě kde jde jenom dvojpovolání.
- Prometheus
- Šlechtic
- Posts: 318
- Joined: 18:10 13. Feb 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Bola by škoda tohoto povolania.
Ja neviem aká je teraz situácia na NT ale keď som hrával na ST tiež boli len dvojpovolania a meňavec bol v pohode hratelný. Ale treba priznať že aj vďaka alchýmii.
Ja neviem aká je teraz situácia na NT ale keď som hrával na ST tiež boli len dvojpovolania a meňavec bol v pohode hratelný. Ale treba priznať že aj vďaka alchýmii.
ACC Brik - Amywiel Luelven
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
ACC Brik - Pandora
A nakoniec: Meňavec by sa mal obnoviť.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Automatizované přesuny povrch podtemno (například skrze web) pokud to tedy je prakticky možné. Nastavení data přesunu +60dní například před dalším přesunem. Chápu, že má Kucik také svůj život a povinnosti s tím spojené ale nepřijde mi úplně ideální situace kdy se musí na přesun čekat téměř týden. Neumím si představit kdy nováček logne natěšeně do podtemna. Za týden zjistí, že to není úplně ono a chce jít na povrch. Naneštěstí se trefí do špatného časového úseku a týden bude čekat na přesun.
Kuciku, Rejty - Je možno tuto automatizace nastavit nebo sem úplně mimo?
Kuciku, Rejty - Je možno tuto automatizace nastavit nebo sem úplně mimo?
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Sjednocení pravidel hry a jejích dodatků. Tak jak jsou sepsána teď v tom je jeden velký guláš. OOC/IC/FORUM všechno dohromady a pod tím ještě asi 8 různých dodatků.
Nějaká ucelenější forma se neplánuje? Klidně to zindexuju sám pokud na to nemáte čas.
Nějaká ucelenější forma se neplánuje? Klidně to zindexuju sám pokud na to nemáte čas.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
jo a plácnou to na web, mrzí mě že neni aktualizovanej protože to je první věc, kterou každej najde.. že žije forum a je tu plno úprav už si nikdo nevšimne 
jsem uctívač démonů
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
jsem otec tvé smrti
já vyvolávám dávné zlo
já kontroluji každý jeho nádech
já podněcuji vaše neštěstí
zrozením i zabíjením
já vyvolám armageddon
krmen tisícem duší.
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Klidně můžeš vyhotovit nějaký návrh.sandoftime wrote:Sjednocení pravidel hry a jejích dodatků. Tak jak jsou sepsána teď v tom je jeden velký guláš. OOC/IC/FORUM všechno dohromady a pod tím ještě asi 8 různých dodatků.
Nějaká ucelenější forma se neplánuje? Klidně to zindexuju sám pokud na to nemáte čas.
Vedoucí týmu Thalie
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Vždyť ty pravidla uceloval celkem nedávno Galli... nevím teda jeslti je to tak někde vyvěšené, ale na wb foru to bylo k připomínkování.Rejty wrote:Klidně můžeš vyhotovit nějaký návrh.sandoftime wrote:Sjednocení pravidel hry a jejích dodatků. Tak jak jsou sepsána teď v tom je jeden velký guláš. OOC/IC/FORUM všechno dohromady a pod tím ještě asi 8 různých dodatků.
Nějaká ucelenější forma se neplánuje? Klidně to zindexuju sám pokud na to nemáte čas.
Na vyžádání.