Hlad, žízeň, ...

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Phantorris
Šlechtic
Posts: 341
Joined: 13:36 07. Aug 2007
Location: Plzeň

Hlad, žízeň, ...

Post by Phantorris »

Tak mě napadlo, že místo zpomalení které se dostaví když má člověk hlad, žízeň atd.(jestli se dostaví, nevim, já ho hladovět nenecham, ale myslim že jo) by klesaly vlastnosti. Např. když má človek hlad na 50% tak by klesla odolonost o 1, na 60% o 2, atd.
Kdyby měl človek žízeň tak by klesala síla, protože je prostě postava z žízně vysláblá, u únavy by klesala inteligence, prtože jak je člověk unavenej tak mu to prostě nemyslí. A u alkoholu by to bylo naopak, že třeba kdyby měl človek např 20% alkoholu tak by klesla o 1 obratnost, protože človek už neni tak obratnej, u 30% o 2, atd.
Nevim jak by to bylo náročný udělat, nevim jestli by to mělo smysl. Ani nevim jestli se někomu ten nápad líbí nebo jestli to tu už nepadlo, ale mě to tak napadlo tak to sem píšu.
Adelath Podkova - mladý bojovník, Dei-Anangův šampion, rytíř řádu Čestných rytířů Úsvitu

Pugor Wogsher - Tupý půlork, mladý barbar, jenž byl obětován Xi'An, když se chtěl pomstít nemtrvému za to, že po něm házel kameny.
Sveneld
Šlechtic
Posts: 396
Joined: 23:44 04. Oct 2007
Location: Pardubice

Re: Hlad, žízeň, ...

Post by Sveneld »

zaroven kdyz je nalitej tak se vic cejti, tak by mohl vzrust save na will a taky je vice otupelej takze by mohl vzrust save na fort, ale zas by chtelo snizit reflex
nwn
Locked