Fišupulínův klobouk
Fišupulínův klobouk
Zdar,
kvuli názvu jsem si koupil klobouk mistra fišpulína.
Je moc velkej a i když nesvítí červeně nejde nasadit, prosím moc o opravu modelu, aby je jessica mohla nosit.
kvuli názvu jsem si koupil klobouk mistra fišpulína.
Je moc velkej a i když nesvítí červeně nejde nasadit, prosím moc o opravu modelu, aby je jessica mohla nosit.
Re: Fišupulínův klobouk
Není to ten co se dává do slotu pláště ?
Re: Fišupulínův klobouk
Ehmmm, tam mne to nenapadlo, počítám, že klobouk patří na hlavu slot plate mam obsazený:).
Re: Fišupulínův klobouk
No, řekla bych,že je to plášť s modelem klobouku, takže nasadit jako plášťKrysak wrote:Zdar,
kvuli názvu jsem si koupil klobouk mistra fišpulína.
Je moc velkej a i když nesvítí červeně nejde nasadit, prosím moc o opravu modelu, aby je jessica mohla nosit.
Na vyžádání.
Re: Fišupulínův klobouk
V tom případě jsem učinil chybu za 150 měšáků. Krom mne je přeci každému jasné, že klobouk se nasazuje ma záda....
Musim si přiste davat pozor až si budu chtit koupit helmu na nohy.
Musim si přiste davat pozor až si budu chtit koupit helmu na nohy.
Re: Fišupulínův klobouk
Tak zase se ti uvolní head slot co jsi myslel, že bude plnej no.. třeba najdeš novou použitelnou kombinaci itemů a nebudou to uplně vyhozený peníze. Problém možná vidím jen v tom ,že by mohly clipovat modely spolu, protože budeš mít dvě čepice
.. ale nějaký modely by snad šli k tomu použít.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Fišupulínův klobouk
A nebo si můžeš ten aktuální plášť prostě přešít.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Fišupulínův klobouk
Na klobouk?sandoftime wrote:A nebo si můžeš ten aktuální plášť prostě přešít.
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Fišupulínův klobouk
Jojo na klobouk
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Fišupulínův klobouk
A bylo by mozne pro chudaky, co za to dali poslední peníze z toho udělat skutečně to, za co to prodejce vydaval?
.
Re: Fišupulínův klobouk
Ale on to je klobouk. Co jiného bys od toho chtěl? Pokud by se to dávalo do slotu na helmu, tak to bude helma a ne klobouk.Krysak wrote:A bylo by mozne pro chudaky, co za to dali poslední peníze z toho udělat skutečně to, za co to prodejce vydaval?.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Fišupulínův klobouk
Ano, bežne postavy mají takový hrb, že to narazí na nej. To je logické.kucik wrote:Ale on to je klobouk. Co jiného bys od toho chtěl? Pokud by se to dávalo do slotu na helmu, tak to bude helma a ne klobouk.Krysak wrote:A bylo by mozne pro chudaky, co za to dali poslední peníze z toho udělat skutečně to, za co to prodejce vydaval?.
Ja vim, že se ted kralovsky bavíte, ale na NT ziskat tolik penez je kupa času.... a i kdyz je to nebyvyklé, klobouk se nasazuje na stejné místo jako helma,
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Fišupulínův klobouk
Tak co kdybys místo rozumbradování naskriptoval dynamické klobouky? Když ti tak strašně vadí, že plášť se jmenuje klobouk, protože má model klobouku. Což sis ostatně mohl přečíst v kolonce base item než jsi ho koupil.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Fišupulínův klobouk
Jsem možná zaslepený ajťák, ale sakra tahle mechanika je tu už od ST, to by jsi snad už mohl znát? Pokud se ti to nelíbí, můžeš si stáhnout nástroje a pustit se do učení.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Fišupulínův klobouk
Osobně nechápu v čem má být problém. Klobouk prostě patří na hlavu. Pokud to klobouk není a na hlavu nepatří, měl by mít aspoň jiný nezavádějící název.
Ten předmět neznám, ale opravdu mi přijde divné, proč se to nevezme jako chyba a je tu kolem toho takového spamu.
Ten předmět neznám, ale opravdu mi přijde divné, proč se to nevezme jako chyba a je tu kolem toho takového spamu.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii