Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Netrolí.
Bylo to fajn, díky všem co jsem je měl možnost potkat, už jsme v pořádku doma.
Bylo to fajn, díky všem co jsem je měl možnost potkat, už jsme v pořádku doma.
Theogil Mistrovské ostří - strážce králova pokladu, kovář v Ivory
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Boindil - trpasličí zvěd, velký čtenář a lenochod
Wahibah Zafirah al Talibah - dědic dračího odkazu, strážce legend
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Netrolí, také díky všem za hezký a komorní sraz, obzvláště brněnské trpasličí skvadře za opravdu velice příjemně strávené dopoledne, Rejtymu za poskytnutí klubovny (je zamčená a klíče jsou zabouchnuté uvnitř) a ostatním za hezkou a příjemnou povídací atmosféru.
Musím říct, že až tak moc pracovní sraz jsem ještě nezažil, jdu to pomalu přepisovat do elektronické podoby.
Musím říct, že až tak moc pracovní sraz jsem ještě nezažil, jdu to pomalu přepisovat do elektronické podoby.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Podzimní sraz Thalie 18. 10. 2014
Netrolí a taky všem děkuji.