Co by mělo jít stahovat a nejde to
Co by mělo jít stahovat a nejde to
Co by mělo jít stahovat a nejde to
* Napište mi sem prosím názvy potvor, které by podle vás měly jít stahovat a nejdou, zpravidla nemají jít stahovat humanoidé (takže mi sem nepiště bandity, skřety atd.), spíše se jedná o zvířata, bestie atd.:
Ve formátu:
- PŘESNÝ název bytosti, umístění (stačí jedna z lokací, kde se potvora nachází)
* Napište mi sem prosím názvy potvor, které by podle vás měly jít stahovat a nejdou, zpravidla nemají jít stahovat humanoidé (takže mi sem nepiště bandity, skřety atd.), spíše se jedná o zvířata, bestie atd.:
Ve formátu:
- PŘESNÝ název bytosti, umístění (stačí jedna z lokací, kde se potvora nachází)
Vedoucí týmu Thalie
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
království - východní pobřeží - zatopená jeskyně
Želva
Želva
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Dorenský hvozd - dno propasti
Slimák(btw má dost velký plc po smrti)
Slimák(btw má dost velký plc po smrti)
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Krokoušové v bažinách
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Karatha - stoky pod horním 2
Karatha - stoky pod horním 3
Netopýr jeskynní
Karatha - stoky pod horním 3
Netopýr jeskynní
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Poust Abu cosi - Pred (pod?) Cernou vezi: zihane hyeny
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Arena ten kouzlící pavouk, nikdy nešel, ale možná by to mohlo mít trofej.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Krvavý hvozd - skřetí údolí - jeskyně 3
Manticora
Manticora
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Poušť - Údolí mrtvých - Hieracosfinga
Stará gynosfinga
Pyrosfinga
Androsfinga
Stará gynosfinga
Pyrosfinga
Androsfinga
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Loviště - západní pláně
ankheg
ankheg
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Hrobka v Ix´Rafh - ze starých kostějů vypadávají trofeje - Kloub starého kostlivce - tržní cena cca 250 gp/kus
Bohužel po jistém zásahu vypadávají z velitelů a kostlivých ogrů jen trofeje "kloub kostlivce" - tržní cena cca 20 gp/kus
Prošel jsem se mrtvými jeskyněmi za Skorgem a tam je to ještě horší, ze všech kostlivců vypadávají jenom ty slabé "klouby kostlivců", viz. screen.
Klouby kostějů pokládám jako jedinou možnou věc, kterou může stahovat nesilová postava, vím že jsem to již hlásil někde pro Ix´Rafh, ale tam alespoň z některých ty správné padají, Skogrg je bohužel úplně mimo
což jsem nevěděl a tímto se přimlouvám za nápravu.
(vše to začalo nějakým upgradem kostějů v mrtvém lese, kde jinak také padají ty špatné klouby)
Bohužel po jistém zásahu vypadávají z velitelů a kostlivých ogrů jen trofeje "kloub kostlivce" - tržní cena cca 20 gp/kus
Prošel jsem se mrtvými jeskyněmi za Skorgem a tam je to ještě horší, ze všech kostlivců vypadávají jenom ty slabé "klouby kostlivců", viz. screen.
Klouby kostějů pokládám jako jedinou možnou věc, kterou může stahovat nesilová postava, vím že jsem to již hlásil někde pro Ix´Rafh, ale tam alespoň z některých ty správné padají, Skogrg je bohužel úplně mimo
(vše to začalo nějakým upgradem kostějů v mrtvém lese, kde jinak také padají ty špatné klouby)
- Attachments
-
- klouby.jpg (43.81 KiB) Viewed 17949 times
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Podtemno - tunely klepetnatců/jeskyně klepetnatců
Klepetnatci v tunelech ani v jeskyni nejdou stahovat, po smrti mizí, dříve stahovat šli.
Akorát ve třetím patře jeskyně jsou psionici, ti stahovat jdou.
V dungu je jen pár mrtvol nebo beden s pár penízky, chtělo by to vrátit stahování obyčejných klepet, tak nějak tam nejsou ted vlastně žádný peníze z ničeho kromě bosů.
(a u bosse v truhličkách dokupy asi 500 gp to taky nevytrhne)
Klepetnatci v tunelech ani v jeskyni nejdou stahovat, po smrti mizí, dříve stahovat šli.
Akorát ve třetím patře jeskyně jsou psionici, ti stahovat jdou.
V dungu je jen pár mrtvol nebo beden s pár penízky, chtělo by to vrátit stahování obyčejných klepet, tak nějak tam nejsou ted vlastně žádný peníze z ničeho kromě bosů.
(a u bosse v truhličkách dokupy asi 500 gp to taky nevytrhne)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Klepetnatci na povrchu (tuším v dolech u jagirské slati) mají podobný problém, jde stahovat pouze cca 40% klepetnatců, kteří tam jsou.Bahnak wrote:Podtemno - tunely klepetnatců/jeskyně klepetnatců
Klepetnatci v tunelech ani v jeskyni nejdou stahovat, po smrti mizí, dříve stahovat šli.
Akorát ve třetím patře jeskyně jsou psionici, ti stahovat jdou.
V dungu je jen pár mrtvol nebo beden s pár penízky, chtělo by to vrátit stahování obyčejných klepet, tak nějak tam nejsou ted vlastně žádný peníze z ničeho kromě bosů.
(a u bosse v truhličkách dokupy asi 500 gp to taky nevytrhne)
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to
Močály - černý vdovy a vyverny
když nato tak koukám tak asi v močálech zatím není nic stahovatelný
když nato tak koukám tak asi v močálech zatím není nic stahovatelný