Co by mělo jít stahovat a nejde to

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Rejty
Vedoucí týmu Thalie
Posts: 12264
Joined: 15:08 27. Apr 2007
Location: Plzeň
Contact:

Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Rejty »

Co by mělo jít stahovat a nejde to


* Napište mi sem prosím názvy potvor, které by podle vás měly jít stahovat a nejdou, zpravidla nemají jít stahovat humanoidé (takže mi sem nepiště bandity, skřety atd.), spíše se jedná o zvířata, bestie atd.:

Ve formátu:
- PŘESNÝ název bytosti, umístění (stačí jedna z lokací, kde se potvora nachází)
Vedoucí týmu Thalie
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Infra »

království - východní pobřeží - zatopená jeskyně

Želva
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Infra »

Dorenský hvozd - dno propasti

Slimák(btw má dost velký plc po smrti)
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Zeerit »

Krokoušové v bažinách
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Infra »

Karatha - stoky pod horním 2
Karatha - stoky pod horním 3

Netopýr jeskynní
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
torvisi
Nováček
Posts: 4
Joined: 16:55 29. Sep 2014

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by torvisi »

Poust Abu cosi - Pred (pod?) Cernou vezi: zihane hyeny
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Infra »

Arena ten kouzlící pavouk, nikdy nešel, ale možná by to mohlo mít trofej.
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Infra »

Krvavý hvozd - skřetí údolí - jeskyně 3

Manticora
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Aillen
Urozený
Posts: 1520
Joined: 01:01 27. Aug 2011

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Aillen »

Poušť - Údolí mrtvých - Hieracosfinga
Stará gynosfinga
Pyrosfinga
Androsfinga
Olwen Emerald
Fiona
Wang Yan Vlaštovka
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Infra »

Loviště - západní pláně

ankheg
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Bahnak »

Hrobka v Ix´Rafh - ze starých kostějů vypadávají trofeje - Kloub starého kostlivce - tržní cena cca 250 gp/kus
Bohužel po jistém zásahu vypadávají z velitelů a kostlivých ogrů jen trofeje "kloub kostlivce" - tržní cena cca 20 gp/kus

Prošel jsem se mrtvými jeskyněmi za Skorgem a tam je to ještě horší, ze všech kostlivců vypadávají jenom ty slabé "klouby kostlivců", viz. screen.
Klouby kostějů pokládám jako jedinou možnou věc, kterou může stahovat nesilová postava, vím že jsem to již hlásil někde pro Ix´Rafh, ale tam alespoň z některých ty správné padají, Skogrg je bohužel úplně mimo :-( což jsem nevěděl a tímto se přimlouvám za nápravu.
(vše to začalo nějakým upgradem kostějů v mrtvém lese, kde jinak také padají ty špatné klouby)
Attachments
klouby.jpg
klouby.jpg (43.81 KiB) Viewed 17949 times
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Bahnak »

Podtemno - tunely klepetnatců/jeskyně klepetnatců

Klepetnatci v tunelech ani v jeskyni nejdou stahovat, po smrti mizí, dříve stahovat šli.
Akorát ve třetím patře jeskyně jsou psionici, ti stahovat jdou.
V dungu je jen pár mrtvol nebo beden s pár penízky, chtělo by to vrátit stahování obyčejných klepet, tak nějak tam nejsou ted vlastně žádný peníze z ničeho kromě bosů.
(a u bosse v truhličkách dokupy asi 500 gp to taky nevytrhne)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by sandoftime »

Bahnak wrote:Podtemno - tunely klepetnatců/jeskyně klepetnatců

Klepetnatci v tunelech ani v jeskyni nejdou stahovat, po smrti mizí, dříve stahovat šli.
Akorát ve třetím patře jeskyně jsou psionici, ti stahovat jdou.
V dungu je jen pár mrtvol nebo beden s pár penízky, chtělo by to vrátit stahování obyčejných klepet, tak nějak tam nejsou ted vlastně žádný peníze z ničeho kromě bosů.
(a u bosse v truhličkách dokupy asi 500 gp to taky nevytrhne)
Klepetnatci na povrchu (tuším v dolech u jagirské slati) mají podobný problém, jde stahovat pouze cca 40% klepetnatců, kteří tam jsou.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by kokosak »

Močály - chrám ještěrů - Posvátný krokodýl
PUF!
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Co by mělo jít stahovat a nejde to

Post by Zeerit »

Močály - černý vdovy a vyverny

když nato tak koukám tak asi v močálech zatím není nic stahovatelný :D
Locked