CO VAM NA THALII CHYBI?

Napadá Vás něco?

Moderators: DM, WB

Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Strigo »

Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů

Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat

Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.

Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.

Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Paulus wrote:Automatizované přesuny povrch podtemno (například skrze web) pokud to tedy je prakticky možné. Nastavení data přesunu +60dní například před dalším přesunem. Chápu, že má Kucik také svůj život a povinnosti s tím spojené ale nepřijde mi úplně ideální situace kdy se musí na přesun čekat téměř týden. Neumím si představit kdy nováček logne natěšeně do podtemna. Za týden zjistí, že to není úplně ono a chce jít na povrch. Naneštěstí se trefí do špatného časového úseku a týden bude čekat na přesun.

Kuciku, Rejty - Je možno tuto automatizace nastavit nebo sem úplně mimo?
Neumim si to bez lidskyho zasahu dost dobre predstavit. Navic pokud jsem mimo, neni problem napsat nejakemu DM, ze se presouvas a postavy se doresi potom.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Strigo
Nováček
Posts: 36
Joined: 11:22 05. Feb 2010

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Strigo »

Strigo wrote:Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů

Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat

Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.

Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.

Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst
Nikdo nemá žádný názor?
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by rosnicka »

sice chodi skryti ale nemaj moznost si to kryti davat az tolik, neni to v jejich povolani coz je skoda.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Mě se tyhle nápady na teleporty nelíbí ani trochu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kokosak »

Strigo wrote:Nikdo nemá žádný názor?
Nelíbí se mi to. Nevidím v tom smysl a ani nechápu, proč by měla nějaká povolání dostávat zdarma teleport.
PUF!
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by rosnicka »

taky bych je nepotřebovala, stačilo by se nějak krýt a procházet se skoro neviditelně :mrgreen:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Goran
Mistr
Posts: 969
Joined: 15:13 27. Sep 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Goran »

Tak u hraničáře a tuláka se plížení dá krásně maxovat. Ono, když chceš něco takového, často je nejlepší mít ty lokace dobře zmapované. Dost blbě by vypadalo, kdybys měl extra zkušeného druida, co má ten les prolezlý, že je všude hned, ale paradoxně díky portům by ty lokace znal ještě daleko méně, než normální postavy, co si je musí poctivě prochodit.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by rosnicka »

u druida kupodivu to nejde i přesto že je to lesní člověk, ale zase by jsme chtěli moc. ono to nějak dělit na to jestli se umí skrýt v lese a ve městě ne je zase práce navíc a vůbec netuším jestli by to bylo realizovatelný.. něco podobného jako je postih v opačné frakci. zatím jsem spokojena s tim jak to jde.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Bahnak »

Nelíbí.
Příklad:
Zlouni co postávají v lese a chtějí přepadat vs. druid s hrandou co jim proletí nad hlavami teleportem, aniž by se o jejich přítomnosti v lese vůbec dozvěděli.

IMHO tedy mi přijde podivné, že ten kdo by ten les měl znat nejlépe, vůbec nebude tušít co se v něm děje, neboť se po něm pohybovat nebude.
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Krysak »

Ja jsem naopak pro...... je to uplne užasnej nápad!

V součanaosti zná asi nejlíp mapu světa tupý hiran jménem drobek.... jeho mozkovna dokáze najít nejkratší cestu na velké destinace. Nikdy jsem ho nevidel se zadrhnout o kořen, nebo kámen.

Je ostuda, že rangeri, druidi a tuláci maj daleko horší oreintaci než tupý hiran a často se i ztrácí. Podle mne by mohl být na tyto povolání test znalosti světových stran a fotografické paměti a slabí jedinci by si museli vzít jiné, tupější povolání.....


// berte to jako srandu, ten nápad ale pobavil více než sekce vtípky.

Edit: samozřejmě by se pak hodilo dělat IQ testy na mágy a podobně.... a pravděpodobně by vetsina z na s mohla hrát jen slizky.
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Zeerit »

Plánuje se závadět nějaké to léčení zvířat pro druida jako bylo prý na ST ?
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by kucik »

Jo, zase by mohlo byt.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Infra »

Mě napadlo, jestli by nějak nešlo přidat dle velikosti dovednosti léčení navrácení odstranění jedu, či chorob... třeba 0-15 pouze léčení a 15-20 umí odstranit chorobu a třeba 20+ umí odstranit i jed (poueze efekt jako u původních lékáren v nwn, bez ochromení vlastnosti způsobené jedem).
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Shaman88
WB Thalie
Posts: 9760
Joined: 09:41 01. Sep 2010
Contact:

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Post by Shaman88 »

Strigo wrote:
Strigo wrote:Zkratky pro Druidy, Hraničáře a Tuláky

Druidové by v lesích a hvozdech měli možnost v duši bytosti vybrat cestování a tam by měli všechny (nebo většinu) lokací daného hvozdu, vybrali by kam chtějí jít a po pár kolech by je to do dané lokace portlo

Druidové přeci chodí lesem skrytí, znají všeljaké zkratky a cestičky zvěře. Jsou to strážci hvozdů

Hraničáři by zase mohli nacházet různé zkratky, obdobně provedené jako skrytá tlačítka pro tajné chodby, které by byly různě spojeny s dalšími, buďto dají na výběr z více lokaček nebo bude každá zkratka spojena s nějakým bodem a tak by mohli cestovat

Hraničáři totiž chodí jen po svých, dokáží se rychle pohybovat v přírodě a znají kdejakou zkratku a zákoutí.

Tuláci by mohli mít něco podobného co Hraničáři, ale bylo by to v městě, mohlo by je to navádět do obchodů a na významná místa.

Tuláci znají kdejakou temnou uličku a zákoutí měst
Nikdo nemá žádný názor?
Mě se to líbí.
Post Reply