UPRAVENO: * horní jeskyně 3
UPRAVENO: * horní jeskyně 3
Problémový přechod z * horní jeskyně 2. Má tendence házet lidi v partě či jednotlivce se summony do textury v červené oblasti a ti pak jsou odkázáni na pomoc DM. Navrhuji rozšířit o ostrůvek.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: * horní jeskyně 3
kdyby jsi nebyl sam tak staci strcit 
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: * horní jeskyně 3
No nemyslím si, že je šťastné řešení posunout pouze bod, protože ty prostory jsou úzké 
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: * horní jeskyně 3
Tak co s tím? mám tam udělat plošinu na které jde přistávat vrtulníkem?Infra wrote:No nemyslím si, že je šťastné řešení posunout pouze bod, protože ty prostory jsou úzké
Na vyžádání.
Re: * horní jeskyně 3
Bylo by vhodné udělat tam menší ostrůvek.
A nebo co kdyby se dal startovní bod do plochy pro výlez co možná nejvíce k hraně oblasti? Jak to funguje na hraně? Má s tím někdo zkušenost? Aby zas nedošlo k tomu, že člověk vypadne mimo herní plochu :/
A nebo co kdyby se dal startovní bod do plochy pro výlez co možná nejvíce k hraně oblasti? Jak to funguje na hraně? Má s tím někdo zkušenost? Aby zas nedošlo k tomu, že člověk vypadne mimo herní plochu :/
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: * horní jeskyně 3
No nevím, přelézám přes tu lokaci půl roku a problém jsem tam nezaznamenal 
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: * horní jeskyně 3
A chodil jsi tam v partě, či se sumonem? Já jsem se tam zasekl už po několikáté.
Říkám, že samotné postavy problém nemají.
Říkám, že samotné postavy problém nemají.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: * horní jeskyně 3
kluci ale vím o jedné osobě která se tam zasekla když šla sama
ale já jsem to nebyla. ano je pravda že stačí jít ve dvou i bez mazlíků a jedna postava se tam sekne. kolega mě musel strčit abych se z toho dostala.
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
Lina Arna - zlatooká černovláska
Re: * horní jeskyně 3
To je jasny varovani povrchnanum, aby nam nelezli dolu. Vsude na vas cihaji nase pasti : P
Stejne jako barbar jsem tam problem nikdy nemela, ani v parte ani sama ani na jezditku.
Stejne jako barbar jsem tam problem nikdy nemela, ani v parte ani sama ani na jezditku.
Re: * horní jeskyně 3
Nic víc než posunutí cílového budu s tím dělat nebudu, protože se nic jiného ani udělat nedá.
Na vyžádání.
Re: * horní jeskyně 3
Samozřejmě to stačí jen posunout. Musíš ty hlody tady trochu filtrovat.karolina wrote:Nic víc než posunutí cílového budu s tím dělat nebudu, protože se nic jiného ani udělat nedá.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.