VYŘEŠENO: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
VYŘEŠENO: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Ačkoliv bylo toto npc v lovecké sezoně, lovčí nechtěl její trofej.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Kdes jí ulovil? Kouknu jestli třeba nejsou dvě.sandoftime wrote:Ačkoliv bylo toto npc v lovecké sezoně, lovčí nechtěl její trofej.
Na vyžádání.
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Jediná kterou chce výkupčí je ta do lokace Dorenský hvozd - pila...
Kde byla ta druhá?
Kde byla ta druhá?
Na vyžádání.
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Druhá je v jeskynním průchodu na sever z jagirský slati
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Z toho v jaarigskejch, ale padá jen nějaký jedový váček a ne trofej, ne?
Na vyžádání.
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Jo, ale tak pořád je to trofej z bosse přeci. Lovec říká jen "loví se samice křižáka zeleného".
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Přesně tak. Navíc to má modrá názaev a výkupčí cenu low boss trofeje.Zeerit wrote:Jo, ale tak pořád je to trofej z bosse přeci. Lovec říká jen "loví se samice křižáka zeleného".
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
A takhle náhodou, nejsou v té lokaci dva bossové?
Na vyžádání.
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Jak se to vezme, býval tam i jeden takovej větší pavouk "samec" od toho druhého druhu pavouka který tam je, ale ten nikdy neměl žádný loot. Takže to u mě není boss 
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
A ta samice má zase běžnej stahovatelnej váček co není trofej z bosse
Na vyžádání.
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Aha, tak ne, jen ta samice není přidaná výkupčímu trofejí
Na vyžádání.
- -darkvision-
- Bůh
- Posts: 4674
- Joined: 21:47 12. Mar 2010
- Location: Kobka
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
Ale ze za nej jsou expy jako za bosse to nikoho netrkne co? Chabe vymluvyZeerit wrote:Jak se to vezme, býval tam i jeden takovej větší pavouk "samec" od toho druhého druhu pavouka který tam je, ale ten nikdy neměl žádný loot. Takže to u mě není boss
O podtemnu se v posledních letech říká, že tam hrají samé čuňata a PKčka. Tento mýtus bohužel nemáme čas vyvracet, protože "JEDEME BOMBY!"
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Dočasně mimo.
Jsem Žena!
Nhill'nue Zau'ndar
Anirrinths Zau'ndar
Izzrar Zau'ndar - ten druhej, nebo první
Re: Samice křižáka zeleného - lovecká sezóna
XP netuším popravdě, vždy jsem to bral jako jednoho bosse, protože stojí hned vedle sebe a loot je jen z jednoho.