Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Post by Barbar321 »

Někde se to tu někdy řešilo, ale nemůžu to najít.

Po založení nové postavy tato trčí v úvodní lokaci a nelze s ní nic dělat. Nenabízí jí to ani výběr hlav (což by mi tak nevadilo, kdyby se mohla aspoň hnout)
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nová postava

Post by karolina »

Barbar321 wrote:Někde se to tu někdy řešilo, ale nemůžu to najít.

Po založení nové postavy tato trčí v úvodní lokaci a nelze s ní nic dělat. Nenabízí jí to ani výběr hlav (což by mi tak nevadilo, kdyby se mohla aspoň hnout)
Tak znovu a lépe... něco jsi udělal špatně
Na vyžádání.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Nová postava

Post by J.F.Payne »

Někdy nějalk lagne ten dialog výběru hlav, a to se zasekne celé. Je pak třeba založit novou psotavu. Člověk ani nemusel udělat nic špatně.
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Nová postava

Post by rosnicka »

Udělala jsem novou postavu - několikrát , první tři - našla jsem problém že mám špatnou doménu, našla jsem kde mám najít jaký bůh má jaké domény. Udělala jsem vše podle návodu vlezla jsem do hry a postava fungovala. Nestihla jsem udělat první level a přišel restart , po něm jsem teda udělala první level a fungovalo to jak má. Odhlásila jsem se asi na hodinu a půl a když jsem se přihlásila tak mi nešli časové expy ale ani expy z potvor .. kde jsem udělala chybu ? v panteonu jsem našla že u Moruse jde chaotický neutrál a při zakládání postavy tam tahle možnost není , jen zmatený neutrál - je to stejný ?
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nová postava

Post by kucik »

Ano, zmateny a chaoticky je to same. Kdyz napises, jaka je to postava, tak ti muzu zkusit i pomoct.
Jestli je to ta Merin Swen, tak muze byt problem s tim, ze ta predchoi se jmenovala stejne a mezi smazanim prvni a zalozenim druhe nebyl restart.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
Bahnak
Čestný člen týmu Thalie
Posts: 6579
Joined: 16:25 16. Nov 2008
Location: Praha

Re: Nová postava

Post by Bahnak »

Přesně, jakmile založíš postavu se stejným (nebo velmi podobným) jménem a není mezi nimi restart, systém rád sosne již načtené informace co má z předchozí verze, tedy klidně i chybové.
Taky se mi to stalo. Doporučuji přejmenovat na úplně jiné jméno. Alespoň mě se pak zadařilo.
(tedy nepřidávat mezery a pomlčky, ale opravdu navolit jméno úplně jiné, třeba původní Pavel změnit na Jiří...)
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Nová postava

Post by rosnicka »

a sakra, takze tu postavu budu delat znova od zacatku ? ale diky vam za radu :mrgreen:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Nová postava

Post by TomasDrakeX »

Dobrý den,
založil jsem si postavu Slavoj Sobata na účtě TomasDrakeX, vše probíhalo normálně a po té co jsem si nakoupil vybavení a prošel do další lokace kde byl portál a tuším dvě sochy a naskočil mi nový lvl mi hra spadla a vyskočila tabulka: Vypršel časový limit, byl jste odhlášen.
Pak už se za tu postavu nešlo přihlásit, tak jsem si udělal novou Slavoj Sobatta a situace se opakovala. Další den jsem se přihlásil a jsem zřejmě u portálu, přes který chodí zabité postavy ale píše mi: Vaše postava není schválena.
Dá se s tím něco dělat? Respektive zjistit jestli nedělám někde chybu. Pokud ne, tak Vás prosím o smazání obou postav.
Děkuji.
User avatar
Mourisson1
Mistr
Posts: 945
Joined: 15:58 20. Aug 2012
Location: Somewhere I belong
Contact:

Re: Nová postava

Post by Mourisson1 »

Základní otázka, dělal jsi vše podle tohoto (http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315) návodu a nedal si na postavu nic navíc? (špatné featy, body do dovedností, jiné povolání a tak?)
Luth'arth Tel'vien

Morn'ango et Hravanlómë - Jabkožrout a hlídací pes.
Elrienavien - Nico Robin #2
Sithe'sarol - žádejte u svého lékaře
El'thien Erume - “As above, so below”
Lothias Telvunar Tarlen
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Nová postava

Post by TomasDrakeX »

Mourisson1 wrote:Základní otázka, dělal jsi vše podle tohoto (http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... f=3&t=6315) návodu a nedal si na postavu nic navíc? (špatné featy, body do dovedností, jiné povolání a tak?)
Postupoval jsem podle návodu.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nová postava

Post by kucik »

Jak jsem psal PMkou:
Hra spadla hned po vstupu do lokace? Podeříval bych nějaký objekt, se kterým se nepopasuje grafická karta. Zkus stáhnout všechnu grafiku na minimum.
Nerozumim tomu, že hra spadla a potom ti vyskočila nějaká tabulka. Ta tabulka ti vyskočila kde?
Proč se nešlo potom za postavu přihlásit? Co přesně to dělalo?
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nová postava

Post by karolina »

Nemáš náhodou klerika s doménou neodpovídající bohu?
Na vyžádání.
User avatar
Barbar321
Bůh
Posts: 4376
Joined: 10:07 13. Mar 2012

Re: Nová postava

Post by Barbar321 »

karolina wrote:Nemáš náhodou klerika s doménou neodpovídající bohu?
Nevím, zda-li se od té doby měnil systém posuzování správně založené postavy, ale když jsem asi před třemi měsíci založil klerika se špatnou doménou, mohl jsem ho normálně hrát. Jediný rozdíl bylo, že po restartu přestal kompletně dostávat časové expy.

Možnost na chybu tedy dobrá, ale nejspíš to nebude řešení.
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru

člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
TomasDrakeX
Nováček
Posts: 25
Joined: 17:50 27. Oct 2014

Re: Nová postava

Post by TomasDrakeX »

kucik:
Postavy jsem smazal. Co přesně se dělo, že se za postavy nešlo přihlásit? Spadlo ti to teda hned po přechodu do jiné lokace? Možná má grafická karta problém s nějakým objektem. Zkus pro začátek stáhnout detaily na minimum, vypnout trávu a podobné věci.

TomasDrake:
Přešel jsem do lokace a spadlo to po 5 až 10 sekundách. Hra mi skočila buď do uvodního menu hry, kde si vybíráme Sigleplayer, Multiplayer atd. nebo na stránku kde si vybíráme ke které hře se připojíme na iternetu. Teď už si to přesně nevybavuju. A vyskočila ta tabulka kterou jsem psal.
Když jsem se znova přihlašoval do hry, začalo nahrávání. První tuším odstranování lokací z paměti, to se nahrávalo hodně dlouho tipuju tak 2 minuty se ukazatel průběhu nahrávání nehnul, pak to poskočilo a začalo nahrávání lokací a tam se na minutu přestal hýbat ukazatel nahrávání a pak to spadlo zpět do menu hry a tabulka Vypršel časový limit, viz. výše.
Večer vyzkouším znova postavu a uvidíme, třeba to bylo jen díky lagům, případně snížim grafiku a když ani to nepomůže, zkusím přeinstalovat nwn a znova vše nahrát jestli sem neudělal chybu tam.
Každopádně děkuji za pomoc.

kucik:
Aha. To vypadá že by mohl být problém, s tim, že ti počítač nezvládne dost rychle nahrát lokaci a server tě odpojí, protože klient v mezičase neodpovídá. To máš nějaký starší PC?

TomasDrake:
Starší: Intel Pentium 4, 2,66Ghz 1,25GB RAM Asus Ah3650 Windows XP Service Pack 3
Stáhl jsem všechny nároky hry na minimum a problém přetrvává. Opravdu to vypadá, že to nezvládne nahrát včas a proto mě to vykopne.
Attachments
Bez názvu.JPG
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nová postava

Post by kucik »

Bojim se, že víc ti s tim nedokážu pomoct. Problém vidim v tom 1GB paměti. Bohužel těch modelů je už v hacích tolik, že je to poněkud vícegigová záležitost.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Locked