UPRAVENO: Království - východní pobřeží - maják 3

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

UPRAVENO: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by NesQe »

Nešla by ta lokačka nějak předělat? Strážce pokladu (boss) se tam vždy zasekne vlastně o nic... a nejde sním pohnout a prostě se vraždí přes bug :-(
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by karolina »

Nejde to, už jsem to zkoušela...
Na vyžádání.
Krysak
Bůh
Posts: 3517
Joined: 11:55 09. Jan 2012

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by Krysak »

V tom případě dejte do ruky bossovi luk nebo kuši, nešlo by to?
User avatar
kokosak
Ďábel
Posts: 6104
Joined: 11:18 05. Feb 2008

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by kokosak »

Krysak wrote:V tom případě dejte do ruky bossovi luk nebo kuši, nešlo by to?
Image

... leda by se to předělalo aby tam nebyl ten mostek, ale prostě normální pochozí podlaha. Taky je možnost si k němu naběhnout do úseku, kde se už neseká.
PUF!
pavad
Bůh
Posts: 4064
Joined: 23:30 05. Dec 2010

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by pavad »

Krysak wrote:V tom případě dejte do ruky bossovi luk nebo kuši, nešlo by to?
V takovem pripade by se z nej razem stal epic-boss, s moznosti utoku 5 az 9 zbranemi navic: 9 chapadel = 4 luky +1 na blizko (doporucuji remdih!) eventualne kombinace luku a na blizko az do poctu 9 remdihu.

Razem by si plechovky urovne 10 rozmyslely jit ho solovat! :)

Ad zasekavani: Tento boss se, Kokosaku, zasekava i kdyz k nemu nabehnes nablizko (nelakas jej na mustky). Vetsinou se sekne o ty stalaktity, stalagnity a stalagnaty rozmistnene po lokaci. Nebo i o bednu...
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
User avatar
Caehan
Bůh
Posts: 2956
Joined: 18:51 02. Apr 2010

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by Caehan »

Mně se stalo i to, že se seknul o povolané a smutně koukal na kouzelnici, co stála za nima.

Možná by pomohlo dát na konec jeskyně ty původní malé dveře (byla tam zeď se dveřmi, co se smazala, aby mohla chobotnice manévrovat), ale s tím, že by to nebyly běžné dveře, ale fungovaly jako přechod, aby přes ně nešlo střílet.

Chobotnici by se pak navíc přidal mírně zvýšený dosah útoků nablízko... podle mě by to stačilo, na tak malém prostoru s větším dosahem ramen by zaseknout téměř nešla - ani o vlastní spojence.
Last edited by Caehan on 11:31 04. Nov 2014, edited 1 time in total.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.

Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy

Incoherent fire dissipates all contingency.

ZANEPRÁZDNĚN
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by sandoftime »

Jste bugeři. Já ho pokaždé kydlím normálně.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Infra
Rytíř
Posts: 615
Joined: 10:42 30. Nov 2013

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by Infra »

Tak ty jsi CQB... Problém je, když se targetne na něco co stojí dál. Já na mele k němu třeba nelezu, protože vim, že by mě rozbil...
Valghloth - "Darkness from the dark."

Elitní Kazišuk!
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by Zeerit »

Ta lokace s bossem by potřebovala předělat no.. a rovnou když už u toho někdo bude tak by ji mohl ubrat něco málo AB a AC a snížit cenu trofeje NEBO ztížit obyč spawn banditů. Přijde mi to si nejmíň vyváženej dung ve hře v poměru obtížnost trashe vs obtížnost bosse(kdyby se nesekal atd).
sandoftime
Urozený
Posts: 1829
Joined: 05:40 31. Jan 2008

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by sandoftime »

Má ab i ac v pohodičce, pro normální partu. Sestava tank+střelec+support si ho musí dát s prstem v nose na 7 levelu
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by Zeerit »

Jenže pokud tam půjdeš v týhle sestavě tak můžeš už klidně nabrat celou lokaci bandtitů a budou padat jak mouchy
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by NesQe »

Tak co vyměnit bosse z chobotnice na nějakýho pašeráka ? Sledovat lukostřelce jak se pižlá se zabugovanou chobotnicí ....
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
Zeerit
Urozený
Posts: 1582
Joined: 21:02 12. Dec 2013

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by Zeerit »

To by byla asi nejjednodušší možnost.

+1
NesQe
Rytíř
Posts: 599
Joined: 19:45 13. Jan 2012

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by NesQe »

Cena trofeje je myslím ted 8k? to je dole vyvrhelák tak tam pašeráka udělat podle něj ? Hned to bude o něčem jiným :D
------------------ =^.^=
Titulovaná sekretářka Rodiny Zručných
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Království - východní pobřeží - maják 3

Post by karolina »

lehce upraveno
Na vyžádání.
Locked