Jelikož, mi hra zvýší lvl až po průchodu portálem na povrch a tam už nestihnu dát 2. lvl, tak by na tom nemělo záležet. Udělal jsem dvě další postavy a u obou stejný problém. Zvolil jsem člověka a poté trpaslíka oba bez víry, zloděj, nastavení balíčků- žádné rozdělení bodů, odbornosti Vláda mágů, Štěstí hrdinů a u trpaslíka tuším Bdělost. Vše jde dobře až po přechod na svět. Posledně jsem měl 20 sekund čas popoběhnout, ale hra nereagovala, minimapa se nenačítala, informace o sochách atd, které zjistím rozklikem myší a dáním oka se nezobrazili a pak mi hra spadla.karolina wrote:Nemáš náhodou klerika s doménou neodpovídající bohu?
Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Nová postava
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Nová postava
Dobrá, paměť zvýšim a uvidíme.kucik wrote:Bojim se, že víc ti s tim nedokážu pomoct. Problém vidim v tom 1GB paměti. Bohužel těch modelů je už v hacích tolik, že je to poněkud vícegigová záležitost.
Kvůli staré zákl. desce můžu pamět zvýšit maxim. na 2GB, otázka je, jestli to bude stačit...
Last edited by TomasDrakeX on 18:39 29. Oct 2014, edited 1 time in total.
Re: Nová postava
Vím, že včera měl podobný problém u zakládání postavy hráč Taelhis. Říkal, že po průchodu do světa mu hra spadla a znova už se na postavu nemohl přihlásit.
Amal - inspiraci pro ní jsem nalezla u tohoto klipu: https://youtu.be/nuckTcoZG4Q
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
Zar´tyriel
Nazyia - její příběh byl dovyprávěn <3 https://youtu.be/9yT0OW_GOpI
Moje <3 https://youtu.be/EugpuiJFfKo
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Nová postava
kucik wrote:Bojim se, že víc ti s tim nedokážu pomoct. Problém vidim v tom 1GB paměti. Bohužel těch modelů je už v hacích tolik, že je to poněkud vícegigová záležitost.
Zvětšil jsem paměť na 2GB, reinstaloval jsem celé NWN a postahoval znovu vše potřebné. Zkoušel jsem novější i starší ovladače na grafickou kartu, snížení detailů na minimum, založení uplně rozdílných postav ale nic nepomohlo, pořád stejný problém... Nenapadá Vás ještě něco, co bych mohl vyzkoušet?
-
sandoftime
- Urozený
- Posts: 1829
- Joined: 05:40 31. Jan 2008
Re: Nová postava
V ramkách to nebude, na starém pc mám 512mb a na thalii si vesele hraju občas i z něj. Sice je to hodně o nervy v loading screenech ale jede to.
Your strikes are way too quick to parry Your expression I can't read The game is on! Here I go, but you frighten me!
Re: Nová postava
Pořád je to o tom příliš pomalém načtení lokace? Těžko říct, co by tam mohlo drhnout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
-
TomasDrakeX
- Nováček
- Posts: 25
- Joined: 17:50 27. Oct 2014
Re: Nová postava
Ano. Tohle je myslím stejný případ:kucik wrote:Pořád je to o tom příliš pomalém načtení lokace? Těžko říct, co by tam mohlo drhnout.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... it=vyhazov
Dá se zjistit, jak se to vyřešilo - Shaman88 ...
Re: Nová postava
Ono dřív ty lokace byly opravdu obří, takže tam byl opravdu problém. Teď už jsou o dost menší, takže se to od té doby asi nikome nestávalo.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nová postava
Hraj za podtemno, to to vyřeší.TomasDrakeX wrote:Ano. Tohle je myslím stejný případ:kucik wrote:Pořád je to o tom příliš pomalém načtení lokace? Těžko říct, co by tam mohlo drhnout.
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... it=vyhazov
Dá se zjistit, jak se to vyřešilo - Shaman88 ...
Re: Nová postava
Po tvorbě nové psotavy a po portu do světa se otevřel dialog s výběrem hlavy, ale bugnul, a po čase se ve výběru žádné nové hlavy neobjevovaly, přičemž to nešlo nastavit ani vpřed, ani vzad. Jinými slovy, ať jsem klikal třeba sto padesátkrát na jednu stranu (abych se "vrátil na začátek"), pořád jsem měl postavu bez hlavy. A tak už bohužel zůstala... dá se s tím něco dělat?
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
Re: Nová postava
Je pravda ze pri snizene rychlosti pripojeni (specialne ve vecernich hodinach ve spicce cca 8-9 pm) mam taktez potize - chci prejit prechodem, objevi se nacitani lokace, progress bar postupuje, az se na cca 80% zastavi. A tam stoji. Vetsinou se zhruba po pul az jedne minute lokace donacita. Lec pocetnekrat se jiz stalo ze NT proste "zamrzla" - a byl nutny relog. Vypozoroval jsem ze mi to dost casto dela prechod od hostince Ohnivy Drak v Kelu do volneho mesta pod sirym nebem, lec tato zvysena cetnost muze byt dana prsote tim ze jde o velmi casto pouzivany prechod.kucik wrote:Pořád je to o tom příliš pomalém načtení lokace? Těžko říct, co by tam mohlo drhnout.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Nová postava
Těch hlav je 256 a je mezi nima dost volného místa. Takže se stává, že někde dlouho není žádná hlava.J.F.Payne wrote:Po tvorbě nové psotavy a po portu do světa se otevřel dialog s výběrem hlavy, ale bugnul, a po čase se ve výběru žádné nové hlavy neobjevovaly, přičemž to nešlo nastavit ani vpřed, ani vzad. Jinými slovy, ať jsem klikal třeba sto padesátkrát na jednu stranu (abych se "vrátil na začátek"), pořád jsem měl postavu bez hlavy. A tak už bohužel zůstala... dá se s tím něco dělat?
Pokud máš postavu bez hlavy, nech si od DM změnit hlavu (dá ti na to hůlku), nebo založ znova postavu.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Nová postava
Opravdu 256?
Při výběru hlavy byla ta mezera nekonečná, až jsem to vzdala a vrátila hlavu původní. Taktéž jsou nepříjemné mezery u tvorby oděvu, klikám a klikám a nic jen běží čísla. 
Elena Gein - Bardka a matka pro všechno.
Sabrae - Mladá nezkušená drowka
Sabrae - Mladá nezkušená drowka
Re: Nová postava
Ano, protože by se musely zamaskovat neexistující vzhledy pro jednodlivé rasy. Jednou jsem to už dělal a rád to podruhé přenechám někomu jinému. Párkrát se už o tu práci někdo přihlásil, ale nikdy s žádným výsledkem.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.