Nová postava - PROBLÉMY S NOVOU POSTAVOU HLAŠTE ZDE!

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nová postava

Post by kucik »

Je to pracný. Někdo musí projít všechny 20 částí oblečení * 256 modelů * 2 pohlaví * cca 8 ras (nepočítaje tlustý a hubený phenotyp) a udělat z toho tabulku. pro kterou rasu a pohlaví je ten který model platný.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: Nová postava

Post by seveřan »

kucik wrote:Je to pracný. Někdo musí projít všechny 20 částí oblečení * 256 modelů * 2 pohlaví * cca 8 ras (nepočítaje tlustý a hubený phenotyp) a udělat z toho tabulku. pro kterou rasu a pohlaví je ten který model platný.
Já to klidně udělám, jestli se to hodí a je to potřebné. Nevím jestli mi to bude trvat týden nebo dva, ale nevidím v tom žádný háček. Zašlu do PM jako excel. Kdyžtak mi napiš co vše musím dodržet.
User avatar
rosnicka
Velmistr
Posts: 1152
Joined: 17:36 27. Jul 2011
Location: Stod

Re: Nová postava

Post by rosnicka »

no a pak že se nikdo nenajde, já bych to třebas taky zkusila udělat, rozházet to do tabulky atd.. zase není takový problém jako upravit obrázek tak aby byl funkční. jestli jsem to dobře pochopila tak těžký to není ale je to šílený vopruz :mrgreen:
Jsem jaká jsem.
Lina Arna - zlatooká černovláska
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nová postava

Post by kucik »

Ano, je to tak. Kdyžtak mi pošlete náhled, jak jste to začli dělat, aby to bylo ve formátu, který dokážu zpracovat.
Osvědčilo se dát si do tabulky pod sebe jednotlivé rasy x pohlaví a do řádku psát čísla modelů, které nefungují.
A takhle udělat list pro každou část oblečení.
Párové modely (levá pravá) zpravidla není nutné kontrolovat obojí.
Někde doma mám snad i modul, který tohle usnadňuje, ale museli byste si ho upravit na aktuální haky.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: Nová postava

Post by seveřan »

seveřan wrote:
kucik wrote:Je to pracný. Někdo musí projít všechny 20 částí oblečení * 256 modelů * 2 pohlaví * cca 8 ras (nepočítaje tlustý a hubený phenotyp) a udělat z toho tabulku. pro kterou rasu a pohlaví je ten který model platný.
Já to klidně udělám, jestli se to hodí a je to potřebné. Nevím jestli mi to bude trvat týden nebo dva, ale nevidím v tom žádný háček. Zašlu do PM jako excel. Kdyžtak mi napiš co vše musím dodržet.
K tomu bych ale potřeboval postavy všech ras (založím si testovací, to není problém) + nějaký finanční obnos u každé postavy, abych jim zakoupil všechny typy zbrojí (jestli dobře rozumím, tak každý typ zbroje má své povolené vzhled), mohu udělat seznam a vyscreenovat nesmyslné vzhledy + potřebuji aspon 5 lvl u postav. Nevím zda ty zbroje mají nějaký "lvl needed".

Přijde mi zbytečné dávat ukázku, ale budiž ...

Image

Takto bych udělal tabulku pro každou rasu, pro každý typ (hubeňour a tlusťoch) a pro každé pohlaví.

Může být?
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nová postava

Post by karolina »

Ale oblečení je už jakš takš projeté.. někde jsou hluchá místa protože už nešlo vyjmout víc modelů.
Na vyžádání.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nová postava

Post by kucik »

karolina wrote:Ale oblečení je už jakš takš projeté.. někde jsou hluchá místa protože už nešlo vyjmout víc modelů.
Jo, to je pravda, asi. Já si řikal, že už to někdo dělal.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: Nová postava

Post by seveřan »

Z toho plyne závěr?
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Nová postava

Post by karolina »

seveřan wrote:Z toho plyne závěr?
Jakej závěr? já myslel,a že se bavíte o hlavách a ty sem cpeš ruce a nohy... plyne z toho závěr, že už na modelech nic moc měnit nejde, dají se přidat nějaké, ale teda přeju hodně štěstí v hledání, protože já toho prolezla fakt hodně, i haky jiných serverů a všade je to tak nějak stejný.

Ale hlavy si klidně udělej...
Na vyžádání.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nová postava

Post by kucik »

Závěr:
Jsou takhle projitý róby. Ostatní modely ne.
V případě divných ras typu víla, kobold, pulork je tolik neplatných vzhledů, že je nemůžu vymaskovat všechny.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: Nová postava

Post by seveřan »

Zkusím nabídnout pomoc ještě jednou a rozepíšu co nabízím, když bude zájem, stačí říct.

Mohu projet hlavy, které nefungují a nejsou vidět + typy oblečení, které se nezobrazují na žádném z typů ras muž/žena a vyselektovat čísla, která nikde nejsou a nefungují.

Hlavy
Ramena
Krk
Trup
Róba
Bicepsy
Dlaně
Předloktí
Holeň
Stehna
Chodidla

Nebavím se o žádném přidání, ale o odebrání nevyobrazených modelů, nebo modelů, které blbnou. Nic hledat na jiných serverech a jiných hacích nebudu. Já sem koneckonců oblečení necpu, reagoval jsem na Kucika, který se o oblečení zmínil. Moc nechápu tvou reakci Karolino, nemluvě o způsobu jakým ke mě hovoříš. Možná to tak nechceš, ale zní mi trochu arogantně.
User avatar
kucik
Temnota
Posts: 16272
Joined: 10:42 10. May 2007
Location: Somewhere around nothing
Contact:

Re: Nová postava

Post by kucik »

Roby by měly být projité, u těch to tedy není potřeba.

U ostatních modelů budu rád. Pokusim se ti poslat modul, ve kterém to můžeš offline snadněji projít.
Phenotypy tlustý/hubený asi nemá smysl procházet (tedy vzít jen hubené). Hraje je minimum hráčů a tlustý neobsahuje nic navíc.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: Nová postava

Post by seveřan »

Ok, to zní rozumně. Vrhnu se na to počínaje tímto víkendem a v neděli zašlu zprávu kam jsem pokročil. Jsme domluvení.
User avatar
J.F.Payne
Ďábel
Posts: 6885
Joined: 21:37 08. Aug 2008
Location: Praha
Contact:

Re: Nová postava

Post by J.F.Payne »

Inu, kdyby mělo nějaké moc hodné DM čas a chuť, jsem zrovna bez hlavy uvězněn na základním kameni, spolu s ještě jednou bezhlavou postavou, Shantal Snyders... Díky moc :)
Kraki Skengdrang a nejzlejší DM
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

Re: Nová postava

Post by May »

J.F.Payne wrote:Inu, kdyby mělo nějaké moc hodné DM čas a chuť, jsem zrovna bez hlavy uvězněn na základním kameni, spolu s ještě jednou bezhlavou postavou, Shantal Snyders... Díky moc :)
Oprava ne bez hlavy, ale s modrými rty a červenýma očima mohl by mi to někdo prohodit prosím?
Locked