Vyplul jsem z Kel-A-Hazr / Karatha
Z lodi mě systém přehodí do lokace přístavu v Karathe
Uběhne asi 30 sekund, neměním fyzicky pozici, zůstávám na místě
Systém mě samovolně hází na loď směr Karatha/Kel-A-Hazr
Ale to by se nemělo dít, protože jsem si od kapitána nekoupil lístek.
Vyřešeno: Lodní doprava/nalodění bez lístku
Re: Lodní doprava/nalodění bez lístku
Dost možná jsi u sebe měl nějaký starý lístek.Harlequin wrote:Vyplul jsem z Kel-A-Hazr / Karatha
Z lodi mě systém přehodí do lokace přístavu v Karathe
Uběhne asi 30 sekund, neměním fyzicky pozici, zůstávám na místě
Systém mě samovolně hází na loď směr Karatha/Kel-A-Hazr
Ale to by se nemělo dít, protože jsem si od kapitána nekoupil lístek.
Na vyžádání.
Re: Lodní doprava/nalodění bez lístku
Vím, že 100% měl u sebe starý lístek. Pouze sis nevšimnul, nebo zapoměl.