Vyřešeno: Lodní doprava/nalodění bez lístku

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
User avatar
Harlequin
Nováček
Posts: 46
Joined: 17:47 08. Sep 2008

Vyřešeno: Lodní doprava/nalodění bez lístku

Post by Harlequin »

Vyplul jsem z Kel-A-Hazr / Karatha
Z lodi mě systém přehodí do lokace přístavu v Karathe
Uběhne asi 30 sekund, neměním fyzicky pozici, zůstávám na místě
Systém mě samovolně hází na loď směr Karatha/Kel-A-Hazr

Ale to by se nemělo dít, protože jsem si od kapitána nekoupil lístek.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Lodní doprava/nalodění bez lístku

Post by karolina »

Harlequin wrote:Vyplul jsem z Kel-A-Hazr / Karatha
Z lodi mě systém přehodí do lokace přístavu v Karathe
Uběhne asi 30 sekund, neměním fyzicky pozici, zůstávám na místě
Systém mě samovolně hází na loď směr Karatha/Kel-A-Hazr

Ale to by se nemělo dít, protože jsem si od kapitána nekoupil lístek.
Dost možná jsi u sebe měl nějaký starý lístek.
Na vyžádání.
seveřan
Měšťan
Posts: 265
Joined: 10:01 24. Aug 2012

Re: Lodní doprava/nalodění bez lístku

Post by seveřan »

Vím, že 100% měl u sebe starý lístek. Pouze sis nevšimnul, nebo zapoměl.
Locked