OPRAVENO: Mazlíček Náčelníka

Neaktuální příspěvky jsou shromažďovány zde.

Moderators: DM, WB

Locked
May
Šlechtic
Posts: 453
Joined: 23:36 28. Nov 2013

OPRAVENO: Mazlíček Náčelníka

Post by May »

Tento boss napadá opakovaně okolní moby.
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Mazlíček Náčelníka

Post by karolina »

Ach jo, to je zase hlášení chyby.. Kolikrát budu muset ještě napsat ať píšete lokaci? U bossů se to ještě dá celkem vyhledat, ale u většiny ostaních chyb ne. Mám spoustu času k promrhání hledáním lokací.
Na vyžádání.
User avatar
KaTo
Ďábel
Posts: 6754
Joined: 15:24 23. Jun 2007
Location: Severní okraj Středozemě
Contact:

Re: Mazlíček Náčelníka

Post by KaTo »

karolina wrote:Ach jo, to je zase hlášení chyby.. Kolikrát budu muset ještě napsat ať píšete lokaci? U bossů se to ještě dá celkem vyhledat, ale u většiny ostaních chyb ne. Mám spoustu času k promrhání hledáním lokací.
Pro tebe Kájo cokoli :twisted: .

Code: Select all

Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
....hmm dokonce jsi to podle tohoto topicu - http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... ln%C3%ADka už opravovala? Nemohl to re-roll serveru vrátit?
Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
User avatar
karolina
Bůh
Posts: 4644
Joined: 13:01 26. Mar 2012
Location: Teplice/Praha

Re: Mazlíček Náčelníka

Post by karolina »

KaTo wrote:
karolina wrote:Ach jo, to je zase hlášení chyby.. Kolikrát budu muset ještě napsat ať píšete lokaci? U bossů se to ještě dá celkem vyhledat, ale u většiny ostaních chyb ne. Mám spoustu času k promrhání hledáním lokací.
Pro tebe Kájo cokoli :twisted: .

Code: Select all

Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
....hmm dokonce jsi to podle tohoto topicu - http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... ln%C3%ADka už opravovala? Nemohl to re-roll serveru vrátit?
To je jedno, všechno musím opravit znova.
Na vyžádání.
Locked