OPRAVENO: Mazlíček Náčelníka
OPRAVENO: Mazlíček Náčelníka
Tento boss napadá opakovaně okolní moby.
Re: Mazlíček Náčelníka
Ach jo, to je zase hlášení chyby.. Kolikrát budu muset ještě napsat ať píšete lokaci? U bossů se to ještě dá celkem vyhledat, ale u většiny ostaních chyb ne. Mám spoustu času k promrhání hledáním lokací.
Na vyžádání.
Re: Mazlíček Náčelníka
Pro tebe Kájo cokolikarolina wrote:Ach jo, to je zase hlášení chyby.. Kolikrát budu muset ještě napsat ať píšete lokaci? U bossů se to ještě dá celkem vyhledat, ale u většiny ostaních chyb ne. Mám spoustu času k promrhání hledáním lokací.
Code: Select all
Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3Síla tě osvobodí! - Sithský kodex, 12.12.2011 (TOR-preorder)
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Bylo to peklo! - Error 37, Error 3005, Error 3007, 15.5.2012 (Diablo3)
Až s vámi skončím, nebudete věřit vlastní mysli! - Mesmer, 28.8.2012 (GW2)
Historie umírá s těmi, kteří ji pamatují. - Din Dagor, Mrazen 1147 (EQ)
Tento rok bude začátek konce. - neznámý vojín
Re: Mazlíček Náčelníka
To je jedno, všechno musím opravit znova.KaTo wrote:Pro tebe Kájo cokolikarolina wrote:Ach jo, to je zase hlášení chyby.. Kolikrát budu muset ještě napsat ať píšete lokaci? U bossů se to ještě dá celkem vyhledat, ale u většiny ostaních chyb ne. Mám spoustu času k promrhání hledáním lokací..
....hmm dokonce jsi to podle tohoto topicu - http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtop ... ln%C3%ADka už opravovala? Nemohl to re-roll serveru vrátit?Code: Select all
Skřetí území - hlídky 1 - doupě 3
Na vyžádání.