ŘEŠENO JINDE - Boj v sedle-vojevůdce
ŘEŠENO JINDE - Boj v sedle-vojevůdce
Nepřidá ani jeden z avizovaných bonusů
Last edited by Radim on 08:59 03. Dec 2014, edited 1 time in total.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Boj v sedle
Na koni nefungují žádné koňské věci z nwn. Nepoužíváme jízdní scripty z nwn a nescriptovali jsme žádné bonusy z featů, skillů.
Re: Boj v sedle
Je mi celkem fuk jak to šlape. Jako vojevůdce nemám bonusy, které mám mít, tím to pro mě spadá do chyb a basta.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Boj v sedle-vojevůdce
Da, Myrpa jen poukázal na fakt, že chyba nejspíše nebude tam kde by ji případný opravář hledal, ale někde jinde.
Myrpo, napadá tě jak to navázat? Máš tam v těch scriptech na ijáčky nějakou berličku se kterou by se to dalo zakotvit?
Myrpo, napadá tě jak to navázat? Máš tam v těch scriptech na ijáčky nějakou berličku se kterou by se to dalo zakotvit?
KDVP
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Kucik:153, Bahnak:175, Drake: 48, Fryn:163, Klobouk:19, Derken:8, Vejk:8, Nomis -16, Terka:1
Re: Boj v sedle-vojevůdce
Yop nemyslel jsem to zle, jen nevím k čemu se to váže a co se s tím dá dělat proto je mi to buřt. Raději se x-krát zeptám než nechat zbytečně nechat případnou chybu bejt.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Boj v sedle-vojevůdce
No někdo tam bonusy klidně může doscriptit 
Nejsou tam proto, že jsem je neudělal, ne proto, že by to nešlo.
Nejsou tam proto, že jsem je neudělal, ne proto, že by to nešlo.
Re: Boj v sedle-vojevůdce
Řešeno zde Předmět: Vojevůdce - Featy
Victor Zručný - Nové obzory, nová dobrodružsví a hlavně - nové sny
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách
Brogar Kovaný - Tradiční trpaslík s netradičními názory - active-ish
Paul Hall Jeho cesta se blíží ke konci
Edgar - Zahrabán v knihách