No ono je to prave tezky udelat aby to vyhovovylo vsem. Kdyz se podivate na mapu, tak treba karatha - poust je stejne vzdalena jako krynske hory- kartha a o rozdilu nebezpecnestvi tech dvou cest vi kazdy.
Kdzy je cena mala, nedela to nikdo. Kdyz je cena moc velka, delaji to vsichni. Zkusim to teda jeste nejak vice upravit, aby pri tech uplne nejvetsich vzdalenostech se ty ceny zacali omezovat vice, ale ted v obdobi prazdnin to asi mozna bude i chvilku trvat, nez se to dostane na server.
Ono nejvetsi problem je, ze na povrchu sou ty cesty proste bezpecne. Neni tam zadny nebezpeci a na koni to profrcite raz-dva.
P.S: No minimalne to udelalo co melo, prispelo to k cestovani hracu po svete
P.S.2: Ono stejne se to da i neda koleckovat. proste kdyz to vykoleckuje prvni, tak druhy, ktery chce zkusit stejnou trasu ma urcitej cas smulu.. takze si mozna mel stesti na priznivy vitr, zadny koleckare pobliz a zrovna se ti objevili ty drahe baliky s mesty, kam si potreboval

Ale stejne to trosku omezim, ale ono to je furt zvysuj, zvysuj ceny, at to dela aspon nekdo. Neboj se to poradne zvednout. Ted zase na druhou stranu snizuj, omezuj .. je to takova dobra houpacka
