UZAVŘENO - Dispel-nwn down
UZAVŘENO - Dispel-nwn down
Nevím kam s tím, někam to pak přesuňte Ď
Zase se mi objevil starej problém co byl dřív v alchemce a to shazování hry při dispelu. Padá mi to při boostu klerikem, použití křiků od vojevůdce a v kombinaci to je jasný.
Zase se mi objevil starej problém co byl dřív v alchemce a to shazování hry při dispelu. Padá mi to při boostu klerikem, použití křiků od vojevůdce a v kombinaci to je jasný.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Dispel-nwn down
Takže první smrt, supr nahazovat hru co místnost, protože dispel má každej stupidní skřet.
Last edited by Radim on 12:58 05. Dec 2014, edited 1 time in total.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Dispel-nwn down
Zkoušel jsi změnit grafický detaily a tak ?
Re: Dispel-nwn down
Mám nadupanej komp a nwn ohlodaný až na kost, jedu na výkon ne na grafiku.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Dispel-nwn down
Tak je zkus zvýšit na max (např.) a zkus jestli se to nezlepší.
Re: Dispel-nwn down
A čím mi to pomůže, když tuhle stařešinu napálíš tak z toho máš tahovku skoro.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Dispel-nwn down
Radim wrote:A čím mi to pomůže..
No, třeba ti to nebude padat
Jak už jsem si psal tuším s pavadem. Když vlezu do chrámu s nejvyššíma detailama, spadne mi hra.. na nejnižší uplně v pohodě. Když vlezu s nejnižšíma do dílen, spadne mi to, na nejvyšších uplně v pohodě.. a tak dále. Zkus s tím zahýbat a třeba budeš mít kliku
Re: Dispel-nwn down
Problém bude jinde, spoluhráč dostal taky dispel a tadáá crash. Pochybuju, že by jsme měli oba stejný problém v grafice. Bude tam nějakej šotek ve vojevůdci.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Dispel-nwn down
A nemůžete si půjčit do arény mága a vyzkoušet to scopnost po schopnosti?Radim wrote:Problém bude jinde, spoluhráč dostal taky dispel a tadáá crash. Pochybuju, že by jsme měli oba stejný problém v grafice. Bude tam nějakej šotek ve vojevůdci.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Dispel-nwn down
Už jsem si o to řekl u Derkena, nacastil jsem se za vojevůdce a prd hra dole. Když na sobě nemám nic je všechno ok.
edit: aktuálně není prskolet ve hře, pak to testnu solo u každý schopnosti a dám vědět
edit: aktuálně není prskolet ve hře, pak to testnu solo u každý schopnosti a dám vědět
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Dispel-nwn down
No to je mi jasné, ale konkrétní schopnost, která to shazuje, že byste zkusili najít, jsem zase myslel já.Radim wrote:Už jsem si o to řekl u Derkena, nacastil jsem se za vojevůdce a prd hra dole. Když na sobě nemám nic je všechno ok.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Dispel-nwn down
Vážně? 
edit: v době zkoušky jsem měl sobě jen válečný pokřik nic jinýho postava neuměla a nic víc na sebe za vojevůdce ani nenacpu, až doteď
edit: v době zkoušky jsem měl sobě jen válečný pokřik nic jinýho postava neuměla a nic víc na sebe za vojevůdce ani nenacpu, až doteď
Last edited by Radim on 13:35 05. Dec 2014, edited 1 time in total.
Zara´thea Zau'ndar oddaná služebnice Xi´an
Re: Dispel-nwn down
Mě občas hra vylítne také při zásahu dispelem.
Pokud někdo přijde na nějaký chyták, rád ho zkusím (detaily na minimu už jsou taky).
Nemůže to třeba dělat jedno konkrétní rozptylové kouzlo?
Pokud někdo přijde na nějaký chyták, rád ho zkusím (detaily na minimu už jsou taky).
Nemůže to třeba dělat jedno konkrétní rozptylové kouzlo?
je cosi shnilého ve státě dánském
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
...ale plíseň je dobrá pro penicilín
z hodně léků však bolí hlava
...a tvoří se závislost
Vhodný čas na odvykací kůru
člen ligy pro zákaz veškerých změn na thalii
Re: Dispel-nwn down
Třeba je to právě tím, že to máte všichni na low 
Re: Dispel-nwn down
A když se to týká vojevůdce - nového povolání, nejsou tam někde neplatná spell ids?
Grafický efekt se dá vyhodit i na klientovi. Exportne se z config haku spells.2da, updaví se graf.effect u dispellu na nějaký prověřený safe a importne se spells.2da do config haku. Ale podle toho, co popisujete, to tím asi nebude.
Grafický efekt se dá vyhodit i na klientovi. Exportne se z config haku spells.2da, updaví se graf.effect u dispellu na nějaký prověřený safe a importne se spells.2da do config haku. Ale podle toho, co popisujete, to tím asi nebude.