OPRAVENO - UZAVŘENO -Greater magic fang
OPRAVENO - UZAVŘENO -Greater magic fang
Ačkoliv mám 20 rangera, dává to kouzlo jen +4 ab a magic dmg.
Re: Greater magic fang
Určitě 20 nebo 1/19?FroziKk wrote:Ačkoliv mám 20 rangera, dává to kouzlo jen +4 ab a magic dmg.
Eribor Tanithil - elfský bylinkář a lukostřelec.
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Deirdra Monteil - čarodějka z Karathy
Incoherent fire dissipates all contingency.
ZANEPRÁZDNĚN
Re: Greater magic fang
U počítání DC jsem se sice težce seknul, ale tohle ještě dopočítat zvládnu
..
Až po +4 to funguje normálně co 4 lvly jak má, až teď když to mělo dát +5 tak... nedává."Ačkoliv mám 20 rangera"
Re: Greater magic fang
+4 je horní limit toho kouzla.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Greater magic fang
Pak by to teda chtělo upravit tady v popisu.Greater magic fang
- úprava - trvání zkráceno na 1 tah/úroveň, dává
v pristim update: bonus +1/4 úrovní (max. +5)
- omezení na caster level
Re: Greater magic fang
Aha. No hádám, že popisek je to, jak to bylo zamejšlený, takže to zvednu podle něj na +5.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Re: Greater magic fang
Upřímě si myslím, že větší logiku má +4.kucik wrote:Aha. No hádám, že popisek je to, jak to bylo zamejšlený, takže to zvednu podle něj na +5.
Re: Greater magic fang
Hledej logiku - budu drzet pesti.Krysak wrote:Upřímě si myslím, že větší logiku má +4.kucik wrote:Aha. No hádám, že popisek je to, jak to bylo zamejšlený, takže to zvednu podle něj na +5.
Hranda si nahaze +5 na jakoukoli zbran, +5 na zviratka... a pojede co je v dosahu. Wizard v ramci nebezpecnosti dostane pri promene totalni dispel. Pokud tu je logika - unika mi.
Diagnostikovany.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Každý moudrý má nač pomysliti,
kdyby ho pobídlo hovno v zápas jíti,
porazíš-li je, co z toho budeš míti,
a pakli ono tebe porazí, hned do lázně musíš jíti.
. . . . . . . . . Holan, V.
Re: Greater magic fang
Bylo by logické, aby hraničářovy spelly nemely +5 lvl, protože to významně snižuje potřebu kouzelníka, to je v rozporu s záměry týmu....
Důvody proč by mělo mít vše od rangera +4:
1. Není to čistej spellcaster
2. Je výborný bojovník s hipsem
3. +5 veci znamenají ze kouzelník skoncil, protože projde vsechny jeho ochrany, + 5 ocarování by měli mít jen buildy s progresem BAB 2/3 a 1/2
Ten totální dispell při proměně vyřadil jakoukoliv šanci wizarda se promenovat jinde než mimo arerénu, pokud je duševně příčetný, logika mi taky uniká.
Důvody proč by mělo mít vše od rangera +4:
1. Není to čistej spellcaster
2. Je výborný bojovník s hipsem
3. +5 veci znamenají ze kouzelník skoncil, protože projde vsechny jeho ochrany, + 5 ocarování by měli mít jen buildy s progresem BAB 2/3 a 1/2
Ten totální dispell při proměně vyřadil jakoukoliv šanci wizarda se promenovat jinde než mimo arerénu, pokud je duševně příčetný, logika mi taky uniká.
Re: Greater magic fang
To bys potom potřeboval dvě verze GMF, jedno pro rangera a jedno pro druida.
+1 za zrušení dispelu u kouzelných proměn
+1 za zrušení dispelu u kouzelných proměn
Re: Greater magic fang
Skvělé, zas se to tu zvrhlo ve spam. S krysákem nesouhlasím. Kouzlo je pouze self-only, takže se nedá rozházet na nikoho dalšího.
to krysak:
Co mi řekneš na full AB paladina, který má GWM +5, které může rozházet a řekl bych, že má mnohem zásadnější dmg? Nehledě na jiné kombinace s kouzelníky po 20tce, kteří nebudou mít taktéž AB postih?
A když se bráníš +5 enchantu, tak proč tak lobuješ za těžbu meteoritu, ze kterého se kovou +5 zbraně?
Ve tvé argumentaci nevidím logiku. Pavad se alespoň zas snaží rozpoutat flame o tom jak je mage slabej.
Takže běž se prosím ohánět se záměry týmu někam jinam, když v něm nejsi. Já už sám nevím, jaké jsou záměry s NT a řídím se pouze tím, co je dáno v mechanice.
to krysak:
Co mi řekneš na full AB paladina, který má GWM +5, které může rozházet a řekl bych, že má mnohem zásadnější dmg? Nehledě na jiné kombinace s kouzelníky po 20tce, kteří nebudou mít taktéž AB postih?
A když se bráníš +5 enchantu, tak proč tak lobuješ za těžbu meteoritu, ze kterého se kovou +5 zbraně?
Ve tvé argumentaci nevidím logiku. Pavad se alespoň zas snaží rozpoutat flame o tom jak je mage slabej.
Takže běž se prosím ohánět se záměry týmu někam jinam, když v něm nejsi. Já už sám nevím, jaké jsou záměry s NT a řídím se pouze tím, co je dáno v mechanice.
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Greater magic fang
Že to snižuje potřebuju kouzelníka? Krysaku.. sakra.. xpíme spolu už snad docela dost dlouho, ne? Bez kouzelníka si neškrtám prakticky nikde, kde by šlo xpit (rozuměj obstojně - za to 50 xp nepovažuju), i kdybych měl mít ty enchanty +10. Síla toho buffu fakt není v gmw. Případně bych prosil zrušit i u paladina polovinu kouzel, protože se přece buffne sám zbytečně moc silně na to, že je to classa s progresem fightera, jen se stovkou featur navíc.
Jedinej argument co beru je to, že to projde ochranama (ačkoliv si myslím, že ochrana neochrana, jak se k tobě dostane, je to konečná), ale i tak mi to přijde slabý.
Kromě toho je blade thirst a gmf jedno z mála použitelnejch rangerskejch spellů (přál bych ti vidět moje nameditovaný sloty, jednoduše tam nemám pořádně co brát vyjma II kruhu). Navíc jediná výhoda blade thirstu oproti gmw je zabugovaný vampíří sání, který se aktivuje naprosto libovolně aka jednou nevyléčí ani jednou za dvě kola, jednou v kole třikrát atd.
Nicméně ať už se to upraví jakkoliv, je mi to poměrně jedno, protože bez mága stejně neexpím, jen jsem hlásil to, co jsem považoval za chybu (a chybou podle všeho bylo).
Jedinej argument co beru je to, že to projde ochranama (ačkoliv si myslím, že ochrana neochrana, jak se k tobě dostane, je to konečná), ale i tak mi to přijde slabý.
Kromě toho je blade thirst a gmf jedno z mála použitelnejch rangerskejch spellů (přál bych ti vidět moje nameditovaný sloty, jednoduše tam nemám pořádně co brát vyjma II kruhu). Navíc jediná výhoda blade thirstu oproti gmw je zabugovaný vampíří sání, který se aktivuje naprosto libovolně aka jednou nevyléčí ani jednou za dvě kola, jednou v kole třikrát atd.
Nicméně ať už se to upraví jakkoliv, je mi to poměrně jedno, protože bez mága stejně neexpím, jen jsem hlásil to, co jsem považoval za chybu (a chybou podle všeho bylo).
Re: Greater magic fang
Tohle není tak docela pravda, protože si můžeš do ruky cizí zbraň jednoduše vzít, nakouzlit a pak jí předat, to samý holy avenger (ačkoliv je tam obrovskej rozdíl v trvání).Infra wrote:Skvělé, zas se to tu zvrhlo ve spam. S krysákem nesouhlasím. Kouzlo je pouze self-only, takže se nedá rozházet na nikoho dalšího.
Je vidět, že jsi se pořád k epicu nedostal. Ranger je snadno xpící se povolání tak do lvlu 14/15 ... pak už potřebuje partu stejně jako každej jinej.pavad wrote:Hranda si nahaze +5 na jakoukoli zbran, +5 na zviratka... a pojede co je v dosahu. Wizard v ramci nebezpecnosti dostane pri promene totalni dispel. Pokud tu je logika - unika mi.
Re: Greater magic fang
Aha, to mě nenapadlo, myslel jsem že je to boundované na postavu jako tehdá na začátku NT, kdy šlo tahle kouzla vylepšující zbraně nakouzlit na postavu a ona pak měla automaticky všechny zbraně co měla v ruce vylepšená oním kouzlem. Což jsem si všiml, že zmizelo, ale taktně se o tom mlčí.FroziKk wrote:Tohle není tak docela pravda, protože si můžeš do ruky cizí zbraň jednoduše vzít, nakouzlit a pak jí předat, to samý holy avenger (ačkoliv je tam obrovskej rozdíl v trvání).Infra wrote:Skvělé, zas se to tu zvrhlo ve spam. S krysákem nesouhlasím. Kouzlo je pouze self-only, takže se nedá rozházet na nikoho dalšího.
Protože zbraň při vybavení do ruky měla dostávat zbraň Th úrovně 11 či kolik a to mělo zamezovat, právě takovým to bugům, co jsem pochopil tehdá z vysvětlení od shamana.
BTW máš to někde otestované s tím regenem u blade thirst? Já, co jsem to sledoval, když jsem hrál aktivně, tak to fungovalo jak má, jednou za kolo to přidalo HP, když jsi se trefil. Ale je to několik měsíců nazpět no...
Valghloth - "Darkness from the dark."
Elitní Kazišuk!
Elitní Kazišuk!
Re: Greater magic fang
Stačí takhle? (ne není to regen z itemů ani z lékarny, ten se při full hp nevypisuje.. jen vampír)Infra wrote:BTW máš to někde otestované s tím regenem u blade thirst? Já, co jsem to sledoval, když jsem hrál aktivně, tak to fungovalo jak má, jednou za kolo to přidalo HP, když jsi se trefil. Ale je to několik měsíců nazpět no...
