Zopar napadov na zvazenie
Zajímavé nápady,
ale nechala bych to raději tak jak to je. Ranunkula Acera
Co neumím, se naučím ( a nebo taky ne )
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
+ Lucia Exos, kněžka a řemeslnice, Hřbitov v Ivory, první řada vpravo, osmý hrob
+ Ranuncula Acera, řemeslnice a zaklínačka s halapartnou, Hřbitov v Karathe třetí řada vpravo
Sandra Ztruhly, nalezenec, Aasimar, kněžka a řemeslnice
Ga Muru, nešťastný plod náhodného setkání lidského ožraly a orčí děvky
Elena Spod, dívka která ztratila paměť
K tem familiarum a animal companionum.
Jeden na celej zivot postavy mi prijde taky moc tvrdy. Napada me udelat to tak, ze po zmene zviratka, je to zviratko na prvnim levelu a postupuje stejne rychle jako postava (pripadne o neco rychleji, aby se to v budoucnu skoro srovnalo). Takze cim min pritelicku by mag/ranger/druid... vystridal, tim vic by mel casu, dobre vycvicit jednoho.
To privolavani pomoci ruznejch ingredienci by bylo zajimavy. Chapu to spravne, ze by to bylo jen pri vyberu novyho pritelicka? Stejne tak ranger, kterej by chtel mit medveda, by takovyho medveda musel napred najit a ovladnout.
Jeden na celej zivot postavy mi prijde taky moc tvrdy. Napada me udelat to tak, ze po zmene zviratka, je to zviratko na prvnim levelu a postupuje stejne rychle jako postava (pripadne o neco rychleji, aby se to v budoucnu skoro srovnalo). Takze cim min pritelicku by mag/ranger/druid... vystridal, tim vic by mel casu, dobre vycvicit jednoho.
To privolavani pomoci ruznejch ingredienci by bylo zajimavy. Chapu to spravne, ze by to bylo jen pri vyberu novyho pritelicka? Stejne tak ranger, kterej by chtel mit medveda, by takovyho medveda musel napred najit a ovladnout.
Neaktivní a nezasahující do vývoje. Pouze nouzový support pro WB/DM.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
***********************************************
Les jambes en l'air, comme une femme lubrique,
Brûlante et suant les poisons,
Ouvrait d'une façon nonchalante et cynique
Son ventre plein d'exhalaisons.
Když porovnám potvoru mága a zvíře rangera, tak porovnávám neporovnatelný. Já vlka radši většinou nepovolával, protože by mi hned umřel
Ale nevadilo mi to, on stejně nemá bejt uplně vyrovnanej společník do boje, ale spíš pomocník při různejch činnostech.
Jde tady o to, jak chápeme ty společníky vlastně z hlediska světa.
Můžeme to chápat tak, že mág si koupí nebo někde najde potvoru, nebo tak, že se ji už na prvním levelu naučil povolat z pekla nebo jinýho zapadákova. A společníka hraničáře a druida budem chápat jako reálný zvíře, který pobíhá po lese a postava si ho může povolat na pomoc, nebo jako napůl magický zvíře, který se vyvolává podobně jako mág vyvolává přítelíčka.
Já si myslím, že mág spíš ty svoje zrůdičky povolává odjinud, takže by je neměl kupovat.
A druid a hraničář povolává nějaký duchy lesa převtělený do silnějšího zvířete, nebo si zavolá normální zvíře? Já sám nevím.
Já ale nevidím tak velkej problém v tom, že si někdo změní přítelíčka v průběhu hry. Zejména pokud ho povolávává. Získává prostě větší sílu povolat něco mocnějšího bez ohledu na to, jestli to něco mocnějšího je to samý co minule, nebo něco jinýho.
Spíš mi vadí, že nějaký přítelíčci jsou často moc silný. Potvory na nižších levelech často nemůžou porazit přítelíčka s DR 5 a regenerací.
Jde tady o to, jak chápeme ty společníky vlastně z hlediska světa.
Můžeme to chápat tak, že mág si koupí nebo někde najde potvoru, nebo tak, že se ji už na prvním levelu naučil povolat z pekla nebo jinýho zapadákova. A společníka hraničáře a druida budem chápat jako reálný zvíře, který pobíhá po lese a postava si ho může povolat na pomoc, nebo jako napůl magický zvíře, který se vyvolává podobně jako mág vyvolává přítelíčka.
Já si myslím, že mág spíš ty svoje zrůdičky povolává odjinud, takže by je neměl kupovat.
A druid a hraničář povolává nějaký duchy lesa převtělený do silnějšího zvířete, nebo si zavolá normální zvíře? Já sám nevím.
Já ale nevidím tak velkej problém v tom, že si někdo změní přítelíčka v průběhu hry. Zejména pokud ho povolávává. Získává prostě větší sílu povolat něco mocnějšího bez ohledu na to, jestli to něco mocnějšího je to samý co minule, nebo něco jinýho.
Spíš mi vadí, že nějaký přítelíčci jsou často moc silný. Potvory na nižších levelech často nemůžou porazit přítelíčka s DR 5 a regenerací.
DM
hmm to taky bude chciet objasnit a vymysliet odkial sa beru dany pritelickovia....ale u hraniciara by som to skor nechal ako zver z lesa a u maga ako povolane potvory, pricom tie ingrediencie tam budu logicke...chces povolat ineho pritelicka, musis ziskat naku ingredienciu resp. by to mohlo byt miesto ingrediencii nake magicke predmety ako napr. sosky zvierat, drahokam s esenciou tej bytosti atd...jedine ak by mal dany predmet moze povolat ineho pritelicka a tie predmety by sa dali kupovat.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Jaci golemove? kurna, nebo dodat jeste silnejsi pritelicky pro magy, vratte se na zem, vzdyt takhle se jeste vice prohloubi jiz tak propasny rozdil mezi povolanimi - mezi temi kouzlicimi a nekouzlicimi. vzdyt magove jsou jiz tedka masiny na hromadne masakry...
neni potreba spise dorovnat rozdily mezi jednotlivymi povolanimi aby se dostaly alespon trochu na stejnou uroven nez posilovat to nejsilnejsi?
jestly by svet nebyl jednodussi kdyby vsichni nakonec nehraly za carodeje a kleriky....
neni potreba spise dorovnat rozdily mezi jednotlivymi povolanimi aby se dostaly alespon trochu na stejnou uroven nez posilovat to nejsilnejsi?
jestly by svet nebyl jednodussi kdyby vsichni nakonec nehraly za carodeje a kleriky....
Hehe ten golem bol len priklad...skor sa jedna o pritelickov v style had, kocka atd. Takze sa nebojte ze budu naky extremne silny, skor by mali byt na RP hru a urcite budu vyvazenejsi ako ty co su momentalne v hre. A myslim ze mag a klerik budu dorovnany casom urcite.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
Připravuje se speciální přítelíček Hezká ženská, protože mágové měli problém s komunikací s opačným pohlavím. Zaklínači tohoto přítelíčka nedostanou kvůli vybalancování povolání - zaklínači mágům pokaždý partnery přebrali.
Nevěříte? Věřte
Kdo se bojí, že by v budoucnu byli přítelíčkové silnější než teď, tak se bojí uplně zbytečně
Žádnej mimomoň jako přítelíček nebude...možná ale ta Mája...Vilík...Džin v láhvi a Pekelná vopice...
Nevěříte? Věřte
Kdo se bojí, že by v budoucnu byli přítelíčkové silnější než teď, tak se bojí uplně zbytečně
DM
Sak dame, ale pracuje sa na veciach postupne, nemoze sa naraz robit 100 veci pre vsetky povolania, takze ostatne povolania musia byt trochu trpezlive, ale mysli sa aj na ne. Tak isto ako sa tie silne trosku upravia aby sa dorovnali velke rozdieli.
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
hh uplne sa to urcite nepodari...rozdieli vzdy budu tak je NWN stavane ale moze sa to aspon trosku upravit...silnejsie znevyhodnit trochu a slabsie posilnit trochu...uplna rovnost nikdy nebude...to nie je nikde 
When you make a deal with devil, there will be hell to pay.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.
„Povinnost je těžší než hora, smrt je lehčí než peříčko.“
Večné hľadanie cudzích chýb je jednou z najväčších chýb vlastných.
(E.Hubbard)
Yeasterday, we sought each other.
Today, we face.
For one of us, tomorrow will never be.